Güzel Bilgiler

Zayıflama kremleri işe yarıyor mu? Bölgesel yağ yakmak mümkün mü?

Zayıflama kremleri işe yarıyor mu? Bölgesel yağ yakmak mümkün mü | Yağ azaltıcı krem veya göbek yağı yakan krem olarak da bilinen zayıflama kremleri, insanların herhangi bir diyet kısıtlaması veya sıkı bir egzersiz rutini olmadan kilo vermelerine yardımcı olmak için formüle edilmiştir. Genellikle lipobrülör olarak adlandırılmasına rağmen, yağ kremi klinik olarak mide, uyluk ve üst kollara uygulanmak üzere geliştirilmiştir. Göbek yağı yakıcı kremlerin kullanımı, aşırı yağ veya çatlak izlerini azaltmada faydalı olabilir.

Bu kremler hızla popülerlik kazanmıştır ve göbek yağının giderilmesinde hızlı destek sağladıkları ve dengeli bir vücut görünümü elde etmeye yardımcı oldukları için daha da gelişmektedir.

Yağ yakma kremleri
Yağ yakma kremleri

Zayıflama kremleri işe yarıyor mu? Bölgesel yağ yakmak mümkün mü?

En iyi göbek yağ yakıcı kremler, aşırı yağa sahip vücudun belirli bölgelerinde kan akışını artırarak çalışır.

Kilo vermek, dikkatli bir şekilde yapılırsa, sadece vücudunuzdaki inatçı yağların yakılmasına değil, aynı zamanda biraz güç kazanmanıza da yardımcı olur. İnce ve yağsız olmanın kolay bir yolunu keşfetme sürecindeyseniz, yağ yakıcı bir kilo verme kremi sizin için tüm işi yapabilir!

Bu yönteme vazodilatasyon denir ve lipolizle aktive olan yağ asitlerinin mobilizasyonunu kolaylaştırır. Profesyonel yağ yakma kremi incelemelerini paylaşıyoruz. Bazı yöntemlerle denenen kremler başarılı olmuştur.

Yağ Yakıcı Kremler Nasıl Kullanılır?

Yağ yakıcı losyon veya krem kullanma prosedürü nispeten basittir. Kremi vücudunuzun bölgelerine aşırı yağ ile masaj yapın. Masajın kremin kan akışına çözülmesine yardımcı olduğu için oldukça önemli olduğunu unutmayın. Zayıflama kreminin çalışması ne kadar sürer? Vücudun yağın bulunduğu bölge, yağ türü, diyet, egzersiz ve yaşam tarzı rutini gibi birçok faktöre bağlıdır.

Mide için en iyi yağ yakıcı krem genellikle karın yağ yakma kremlerini desteklemek için üretilmiştir. Güçlü bir savunma sağlayan yeşil çay özü gibi görünüşte etkili bileşenler içerir.

Göbek Yağı Yakan Kremler İşe Yarıyor mu?

Topikal yağ yakıcı kremlerin cildinizin içindeki yağları sihirli bir şekilde çıkarması veya vücudunuzu belirli bir süre içinde mükemmel bir şekle dönüştürmesi konusunda şüphe duymak şaşırtıcı değildir.

Bu ürünlerin formülasyonunda yer alan bileşenlerin, cildin altındaki yağları işlediği, böylece çözülebildiği ve enerji kullanımı için kan dolaşımına katıldığı gösterilmiştir.

Göbek yağ yakıcı kremler normal yağ yakma kremlerinden biraz farklıdır. Özellikle mide yağında çalışan topikal kremlerdir. Diğer topikal yağ kaybı kremleri gibi, göbek bölgesindeki yağları azaltmaya daha fazla odaklanırlar ve tonlu bir görünüm verirler. Aşağıdakiler gibi çeşitli mekanizmalarla çalışabilirler:

Göbek yağı ve çatlak kremleri
Göbek yağı ve çatlak kremleri

Zayıflama Kremleri ve Mekanizmalar

  • Yağ yakmada rol oynayan Desnutrin gibi Kritik Enzimlerin artmasına yardımcı olur.
  • Kremin uygulandığı vücudun bir kısmına kan akışını artırır, bu da kandaki fazla yağın dönüşümüne neden olur.
  • Depolanmış yağ asitlerinin salınımını teşvik eder.
  • Hücreleri yağ tutmaktan caydırmaya çalışırlar.
  • Su birikimini ve akışını azaltır.
  • Yağ yakıcı özelliklere sahip karın kremi, cildin görünümünü güzelleştirmede çok faydalı olabilir. Ve yani bu nedenle yüksek talep görürler ve vücut geliştiriciler ve fitness modelleri tarafından da kullanılmaktadırlar.

Zayıflama Kremleri Nedir?

Zayıflatıcı kremler genellikle temel vücut bakımının tamamlayıcıları olarak kullanılmaktadırlar. Bu işlemler haftada iki kez güzellik salonuna gidemeyen hanımlara da yararlı olurlar.

Görevleri Nedir?

10 kg, zayıflamanız gerekmiyorsa, bu kremler kalça ve baldırlarınızın oylumunu küçültmeye yararlar. Deri tarafından emildiğinde, yağ tabakalarına kadar iner ve yağları eritirler. Ayrıca kan ve lenf dolaşımını da doğrudan etkileyerek, dolaşımı uyarır ve atıkların da en iyi şekilde vücuttan atılmasını sağlarlar.

Nasıl Kullanılır?

Losyon, süt, ampul, jöle ya da krem şeklindedir. Sabah ve akşam, duş ya da banyodan sonra, incelmesi istenen yerlere uygulanır. Deriyi-iyice etkilemesi için önce at kılından bir fırça ile, eğer at kılı fırça yoksa, bir havluyla vücudu ovmak gerekir. Havlunun daha iyi kaşıması için eski olması gerekir. Kremin deriye tamamen girmesine
kadar yavaş yavaş masaj yapılmalıdır.

Biraz yağlı olmasına karşılık elbiselerinizde leke bırakmaz. Bu tip bakımlarda kararlı davranmak gerekir. Yöntemi her gün uygularsanız ilk bir ya da iki ay içinde gözle görülür büyük bir gelişme olmayacaktır. Günde iki defa uygulandığında daha etkili olur.

Bu maddelerin kullanılması her zaman mutlak bir kilo yitimi sağlamaz. Kullanım süresinde adet kanamalarını da kontrol edin.

Zayıflama kremleri işe yarıyor mu?
Zayıflama kremleri işe yarıyor mu?

Etkisini Kontrol Etmek

Bakıma başladığınız ilk gün ölçülerinizi gösteren bir tablo yapımız ve bir ay sonraki sonuçlarla karşılaştırınız. Baldır
çevresinde 2-3 cm. kalçada en fazla 5 cm. incelebilirsiniz. Bu ilerleme de az şey değildir.

Eğer çok kilo vermeniz gerekiyorsa ve bir genç kız gibi bir vücudunuz olsun istiyorsanız inceltici kremlere fazla güvenmeyin.

Uzmana danış!

Her şeyden önce bir beslenme uzmanıyla görüşmeli ve onunla birlikte bir rejim listesi düzenlemelisiniz. Sonra da vücudunuzu kusursuzlaştırmak için bu kremleri, fazlalık olan bölgelere uygulamalısınız.

Uygulamaya uzun süre devam etmeli ve beslenmenizi de kontrol altında tutmalısınız.

Not: Bu kremler “ionlaşma” halinde kullanıldıklarında daha iyi sonuç verirler. Bununla birlikte, içlerindeki maddeler arkadaşlarınızda harikalar yarattığı halde, sizde hiçbir etki yapmayabilir.

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.