Güzel Bilgiler

En İyi Plaj Oyunları! Deniz Kenarında Eğlenmenin Harika Yolları!

En İyi Plaj Oyunları! Deniz Kenarında Eğlenmenin Harika Yolları | Birçokları için plaj tatilleri; güneşlenmek, okumak, uyumak, içmek, biraz daha güneşlenmek ve sığlıklarda yüzmek için ara sıra denize girmek gibi basit bir rutini takip eder. Yani günlük yaşamın stresinden kurtulmanın çekici bir yoludur. Ama elbette sadece güneşte pişmek ve sahil kanepesinde patatese dönüşmekte daha iyi olan yapabileceğiniz bir çok şey var! Yani Plaj oyunları var! Plajda geçirilen zaman hiç bu kadar keyifli ve heyecanlı olmamıştı. Denizde ve sahilde olmak zaten güzeldir ama bu oyunlar, rahatlama kadar stres giderici olabilecek saatlerce süren rekabetçi bir eğlence anlamına geliyor!

En İyi Plaj Oyunları! Deniz Kenarında Eğlenmenin Harika Yolları!

Yetişkinler ve çocuklar için en iyi plaj oyunlarını seçmek, zor bir meydan okuma ve tatilde kafanızı yorun bir konu olmasın. İşte burada, sıkı bir araştırmadan sonra sizi ve plajın geri kalanını saatlerce eğlendirmeyi garanti eden en iyi plaj oyunlarını hazırladık. Keyifli oyunlar!

Konu Başlıklarımız

  • Yetişkinler için plaj oyunları
  • Çocuklar için plaj oyunları
  • Çiftler için plaj oyunları
  • Plaj aktiviteleri

En iyi plaj oyunları

Yaz plaj oyunları, aşırı rekabetçi kardeşlerinize, arkadaşlarınıza ve ortaklarınıza sportif hünerlerinizi göstermek için mükemmel bir fırsat sunar. Ayrıca hem sportmenlik hem de fiziksel kuvvet yoluyla rakiplerinizi alt etmek için çocukça bir çekicilik hissediyor olabilirsiniz! Sıcak rekabetle birlikte gelen yarışmanın yanı sıra, yumuşak kumda ve sığ suda yaşanabilecek eğlencede sonsuz çeşitlilik vardır.

Yani plajda serin serin oynamayı sevenler için, belki daha az rekabetçi ve herkes tarafından sevilebilecek daha az animasyonlu seçenekler de var.

En İyi Plaj Oyunları! Yetişkinler için en iyi plaj oyunları

Kürek Topu

Kürek topu
Kürek topu

Kürek topu, hepimizin bildiği ve sevdiği foursquare oyun alanına eğlenceli bir dokunuş katıyor: herkes bir kürek ile oynuyor! Oyun 2 – ∞ arkadaşla oynanabilir (2-15 arkadaşla biraz daha iyi olabilir). Kürek topu en iyi plajda oynansa da, bahçenizde de oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Servis atın ve meydanınızı savunun! Klasik kürek topunu bile daha eğlenceli hale getiren 1’e 1 kort kurulumu da vardır.

En İyi Plaj Oyunları! Spikeball

Plaj oyunları spike
Plaj oyunları spike

Süper rekabetçi, kedi benzeri tepkileriniz olmalı ayrıca hızlı düşünme, çeviklik, strateji, atletizm gerektiren ve harika yüksek enerjili bir plaj oyunu için Spikeball’u deneyin. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. İki takım, aralarında oturan trambolin benzeri ağdan bir top seker ve rakiplerini yenmek için savaşırsınız. Yatay dalışlar ve muhteşem sivri uçlar, bu trambolin plaj oyununu dinamik insanlar için mükemmel kılar. Bu oyuna saatlerce bağlanacaksınız. Nasıl oynanacağıyla ilgili ayrıntılar için Spikeball.com göz atın.

Arjantin Hunnyball

Spikeball’u seviyorsanız, Hunnyball’u  da SEVECEKSİNİZ! Oyunun formatı oldukça benzer: iki kişilik takımlar yüksek enerjili akrobasi ve sinsi stratejiler kullanarak birbirlerini yenmek için yarışıyor. Ancak Hunnyball, rakip takım ve oyun sınırları tarafından müdahale edilen ve rekabetçi çıtayı gerçekten yükselten ek bir unsura sahiptir. Süper bağımlılık yapıcı ve eğlencelidir ve plajdan çıkar çıkmaz bir sonraki oyununuzu dört gözle beklemenizi sağlayacaktır.

Bu oyununun tek dezavantajı, uzağa taşımak için biraz ağır tarafta olması ve plaja çok fazla şey taşımak istemeyecek olmanızdır. Ama bu bir dram değil; Hunnyball’u denedikten sonra yanınızda başka bir şeye ihtiyacınız olmayacak!

Gelgit topu

Yetişkinler plaj partisi oyunlarını günün erken saatlerinde yapmak istiyorlar. Yani plaj çantanıza bir TidalBall seti eklemenin yerini hiçbir şey tutamaz. 4 koozies (her rakip için bir tane) ile tamamlanan bu basit plaj oyunu, bocce topu ve mısır deliğini birleştirir ve plajdaki öğleden sonranıza oyun çılgınlığını eklemek için idealdir. Birkaç delik ve birkaç siper kazın, topları içine sokmaya çalışın ve başarısız olduğunuzda çok üzülmeyin bir şansınız daha var!

Aynı zamanda bir aile oyunu olarak da oynanabilir.

En İyi Plaj Oyunları! Savaş Römorkörü Halat Çekme

Halat çekme plajda
Halat çekme plajda

Plaj, savaş römorkörü için mükemmel bir yerdir. Her şeyin yanı sıra, delikanlıların vücutlarının sadece gösteri için değil, daha fazlası olduğunu kanıtlamaları için ideal bir fırsat! Ve sonunda herkes kuma düştüğünde, kötü yaralanmalar olmayacak (umarım!). Sadece biraz eğlenceli olduğu kadar, savaş römorkörü takım oluşturma için de en iyi plaj oyunlarından biridir. Elinizde bir ip yoksa, her zaman birkaç plaj havlusunu birbirine bağlayabilirsiniz. Ama savaştan sonra onları çözmeye çalışırken size kolaylıklar diliyorum!

Gritz

Bu oyunu oynamaktan gerçekten zevk almanız için gereken birkaç ön koşul var; Bir Frizbi atma ve yakalama yeteneği ve her iki ayak da yerden kalktığında hızlı bir hareketle bunu yapabilme yeteneği! Gerçekten kolay. Ayrıca bir voleybol ağına ve voleybol kurallarının temel bir anlayışına erişmeniz gerekir. Oregon Üniversitesi’nde icat edilen Ultimate oyun öncüleri, gerçekte olduğundan çok daha kolay görünmesini sağlıyor. Bu nedenle, disk becerilerinizi tazeleyin ve sonra bir deneyin. Hepsi bir tarafa, birbirinizin temel atlama-yakalama-atma manevrasını deneme hallerini izlemekten iyi kahkahalar atacaksınız.

Gün batımında voleybol

Biraz rahat bir spor eğlencesi için, tüm aileyi oyuna dahil edin. Voleybol, her yaş ve yetenek için harika bir dengeleyicidir, özellikle de her takımda üç veya daha fazla kişiyle oynuyorsanız. Ancak plaj oyunlarının ciddi tarafını takdir edenler için, iki kişilik takım sizi saatlerce kazanmak için hırslı tutacaktır.

Plaj oyunları volleyball
Plaj oyunları volleyball

En İyi Plaj Oyunları! Flickn Çubukları

Kalabalık bir plajda iyi bir frizbi mandren için her zaman yeterli alan yoktur. Kesin doğrulukla fırlatmadığınız sürece, masum bir oyun, yoldan çıkmış diskler habersiz güneşlenenlerle aranızda gerginliğe neden olabilir. Bu asla iyi değildir. Bunun yerine, sahilde kendinize küçük bir yer bulun, üç arkadaşınızı alın ve disklerinizi rakiplerinizin dengeleme bardaklarına odaklayın:

Puanlama

Disk, bardakları devirmeden kutuplardan uçarsa 2 puan
Yere düşen her fincan için 1 puan
Savunma, direklerden geçtikten sonra diske dokunmadan yakalarsa puan yok.
Savunma kupaları yere çarpmadan önce yakalarsa puan yok.

En İyi Plaj Oyunları! Bulzikova

Bulzibucket, tüm sportif inceliklerin gösterilmesi için mükemmel bir plaj oyunudur. Topunuzu boğa gözünü hedefleyen kovalara atmanın basit versiyonuna gidin ve biraz doğruluk pratiği yapın. Ya da hacky çuval becerilerinizin gerçekten takım skorları için devreye girmesine izin verin. Hangi şekilde oynamayı seçerseniz seçin, bu çok yetenekli kova plaj oyunu, tüm ailenin pratik yapması ve ustalaşması için son derece bağımlılık yapıcı ve çok eğlencelidir.

ÇAPRAZ AĞ

Voleybol ve dört karenin mükemmel kombinasyonu. CROSSNET, nostaljik teneffüs oyunu konseptine benzer. Ancak yerde oynamak yerine, topu almak için havadaki bir ağ ile oynuyorsunuz. Takım odaklı bir spor olan (ve çok daha fazla insan gerektiren) voleybolun aksine, CROSSNET sadece 4 kişiye ihtiyaç duyar. Aynı zamanda daha hızlı oynanışa sahiptir, çocuk dostu hale getirmek için yüksekliği ayarlanabilir ve bir voleybol setinden çok daha taşınabilirdir. Ayrıca, kolay bir kurulum, sahaya hakim olmak ve skoru belirlemek için daha fazla zaman sağlar.

Çapraz ağ
Çapraz ağ

Çocuklar için en iyi plaj oyunları

Müzikal Havlular

Tıpkı müzikal sandalyeler gibiler, ancak sandalyeler yerine kuma yerleştirilmiş havlulardan oluşuyorlar. Plaj partisi oyunlarını gerçekten devam ettirmek için boom kutusuna harika yaz klasikleri koyun. Bu basit oyun bir grup yetişkini bir grup çocuk kadar kolay bir şekilde memnun edecektir. Daha da iyisi, her ikisiyle de oynanabilir! Bununla birlikte, yaşınız ne olursa olsun, poponuzu ne pahasına olursa olsun bu havluya koymak için ilkel dürtünün kaçınılmaz olduğunu belirtmek gerekir. Yumuşak kumlu iniş, kahramanca dalışları ve Amerikan futbolu tarzı mücadeleleri teşvik eder. Bu nedenle plajdaki tembel gününüz, tam ölçekli testosteron yakıtlı bir kavgaya dönüşürse şaşırmayın!

Waboba Topu

Harika bir plaj oyunu fikri, burnunuzdan su dökülmeye başlayana kadar denize dalmayı içeriyor. Waboba topu tam size göre. Bu harika küçük topla oynayabileceğiniz bir sürü oyun var. Ancak aquabatics’inizi plaja göstermenin en iyi yolu basit bir yakalama oyunudur. Unutmayın, bu sıradan bir top değil – Bu top suda sıçrıyor! Eşinizin yüzleşmek zorunda kalacağı zorluğunun derecesini artırmak için bir elma sıyırıyormuşsunuz gibi bol miktarda döndürün.

En İyi Plaj Oyunları! Yakalama

Çocukluk plaj tatillerini, cırt cırtlı bir Scatch pedinden koparılan bir tenis topunun ızgara gibi sesinden daha fazla anımsatan bir şey yoktur. 90’ların başındaki bu eğlenceli moda ne yazık ki artık aile plajlarında yaygın bir manzara değil. Ama arada bir onu hatırlıyoruz, sizi kumlu sığır eti sandviçlerinin ve sıcak çayın eski güzel günlerine geri götürüyor!

Basit yakalama ve atma oyununu Super Grip Ball, Magic Mitts veya Katch-a-Ro oolarak biliyor olabilirsiniz. Neyse ki, hala onu ele geçirebilirsiniz. Çocuklar için en iyi plaj oyunları listesinde en iyi hit ve her yaş için uygun. Eğlenceye hemen katılmak isteyenler için çok uygundur.

Kriket

Modern bir kriket turu, plajda arkadaşlarla oynamak için en iyi oyunlardan biridir. Atıcı, hasırları topla devirmeyi hedefler ve vuruşçu topu uzaklaştırmaya çalışır. Topa ne kadar çok vururlarsa o kadar iyidir. Bu, atıcının bir direğe koşmak ve geri dönmek için yeterli zamana sahip olmasını sağlar. Saha oyuncuları atıcı kişiyi yakalamaya veya güdüklemeye çalışmalıdır ve grupta bir sürü çocuk varsa, kaçan herkesi mutlu edecek şekilde hızlı bir şekilde değiştirilecektir! (İlk vuruşta yakalanmadığınız sürece!)

Plajda kriket
Plajda kriket

En İyi Plaj Oyunları! Çift Plop

Bu, plajda daha az ciddi oyuncular için bir oyundur. Double Plop ekipman gerektirmez, sadece bir grup taş veya çakıl taşı ve onları atmak için deniz gerekir. Yerçekiminin etkilerini iyi kavramak ve taş oyunlara yakınlık da yardımcı olur. İki veya daha fazla kişiyle oynanabilir, daha fazla insan dahil oldukça eğlence derecesi yükselir.

Suyun kenarında, oyuncu 1 (lider) taşını denize doğru loblar. Taş havalandıktan sonra, diğer oyuncular (takipçiler) taşlarını liderlerin taşıyla aynı anda suya çarpmasını amaçlayarak denize atarlar. Bu durum, tekil bir sesli sıçramaya neden olur ve böylece korkunç ‘çift plop’ sesi duyulur.

Ploplarını atıcı taşı ile en iyi senkronize eden atıcı, bir puan kazanır ve lider olur. Kimin taşının en senkronize olduğunu ölçmenin çeşitli yolları vardır. Dürüstlük; havadaki taşları takip etmek için keskin bir göz; iyi yargı. Ancak, her denemede üstün eşzamanlılık iddia ederek zafere giden yolu zorlaştırmayı seviyoruz. İddialı atışlar için bonus puanlar da verilir!

Plajda su savaşı
Plajda su savaşı

Kum Dart

Dart tahtası kumda elle çekilmiş halkaları içerir, çakıl taşları veya güzel kabuklar ile süsleyebilirsiniz. Ayrıca serinletici limonata için zorunlu bira bardağı vazgeçilmezdir. Yani hızlı bir matematik ve sıcak rekabet öğleden sonrası için gereken her eğlenceyi sağlayacaktır. Her hedef için belirlenen noktalarla kumda istediğiniz şekilleri çizerek tahtayı özelleştirin. Oyunun sadeliği, çocukların oyunu sizin zevkinizi mahvetmeden oynamaları sebebiyle en iyi plaj oyunlarından biri haline getirir. Tatilcileri rahatsız etmeyi önlemek için fırlatma çizgilerini biraz daha yakına ayarlayabilirsiniz.

En İyi Plaj Oyunları! Plaj Çöpçüsü Avı

Çocuklar için plaj oyunlarının hepsinin yetişkinler tarafından denetlenmesi gerekmez. Onları bir çöpçü avına çıkarın. Onları biraz uzağa çıkarmanın mükemmel bir yoludur. Ayrıca, plajları arkadaşlarıyla keşfetme özgürlüğünü sevecekler ve bu güzel bir amaç için olacak. Ve her bir eşyayı bulmanın ödülü olarak dondurma vaadi olacaktır. En azından bir veya iki bölüm onları eğlendirmesi garantidir!.

Kumda çizim

Çocukları yaramazlıktan uzak tutacak daha sakin plaj aktivitesi fikirleri arayan yorgun ebeveynler için. Kum Pictionary herkes için bir kazançtır. Güzel gölgeli bir nokta, biraz yumuşak kum ve biraz yaratıcılık bulun yeter.

Nasıl oynanacağı aşağıda açıklanmıştır:

Plaj nesnelerinin bir listesini kağıt parçalarına yazın (kumdan kale, dondurma, yengeç vb.)
Onları katlayın ve bir kovaya koyun.
1 dakika için bir zamanlayıcı ayarlayın.
Bir çocuk kovadan bir parça kağıt alır ve üzerinde yazılı olan nesneyi kuma çizmek zorundadır.
Diğer çocuklar neyin çizildiğini tahmin etmek zorundadır.
Her doğru tahminden sonra başka bir kağıt parçası alır ve 1 dakika içinde olabildiğince çok nesne çizmeye devam eder.
Diğer çocuklar tarafından doğru tahmin edilen her çizim için bir puan alır
Başka bir çocuk daha sonra KURA ÇEKER ve aynı şeyi yapar.
Bu, 2 veya daha fazla takımdan oluşan takımlarda da yapılabilir – her takım aynı kağıt parçasını okur ve diğer takıma karşı yarışarak sadece takım arkadaşının tahmin etmesini sağlamaya çalışır.

Kum resimleri
Kum resimleri

Çiftler için en iyi plaj oyunları

En İyi Plaj Oyunları! Aerobie

En uzak atış için Guinness Dünya Rekoru, inanılmaz 406 metre olan bir Aerobie ile belirlendi. Ancak bu harika uçan yüzüğü daha önce hiç atmadığınız kadar uzağa atmanın heyecanını yaşamadan önce, çevrenizi kontrol ettiğinizden emin olun. Sadece çok kalabalık bir plajlar için iyi bir seçenek olmayabilir. Ayrıca Aerobie’nizi denize kaçırma ihtimaliniz de yüksektir ve yüzemezler. Bu yüzden mümkünse kara rüzgarı olan büyük bir plaj seçin.

Oyunlar için en iyi plajlar büyük ve sessizdir, çok fazla alana sahiptir. Kumlu arenanızı bulduktan ve fırlatma kolunuzu ısıttıktan sonra, diski başlatın ve arkadaşınızın açık kollarına yükselirken izleyin. Büyük olasılıkla, esintiyi yakalayacak ve onları geçecek! Her iki durumda da, bir Aerobie doğru ortamda saatlerce eğlence sağlar.

Çömelme

Bu ödüllü oyun, atma ve yakalama oyunlarını renklendirmek isteyen çiftler için en iyi plaj oyunlarından biridir. Demek istediğim, birbirlerine tenis topu fırlatmak için çok eğlenceli bir şeyler var, değil mi? Kendinize bir Squap seti alın ve uygun bir plaj hareketi için kuma veya sığ suya gidin. Bir beyzbol eldiveni giyiyorsanız topu, bildiğiniz gibi yakalayın ve hemen eşinize geri götürün, kahramanca dalışlara ve hileli yakalamalara meydan okuyun.

Bu aynı zamanda çocukların el-göz koordinasyonunu geliştirmelerine yardımcı olmak için mükemmel bir plaj oyunudur.

Kan Jam

Alan sınırlı olduğunda plaj frizbisinin tadını çıkarmanın bir başka yolu da plaj oyunları çantanıza bir Kan Jam kutusu eklemektir. Diski çöp kutusuna çarpmak için arkadaşınızla birlikte çalışarak doğruluk düzeylerinizi geliştirin. Veya daha da iyisi, anında kazanmak için doğrudan posta kutusu gibi hedef kullanın. Kan Jam bol miktarda yüksek sıçrama istiyor ve göğüs kabartıyor.

En İyi Plaj Oyunları! Plaj Tenisi

Bu asırlık klasik oyun için hiçbir açıklamaya gerek yok. Sadece zevk ve meditasyon için yavaş tempolu kontrollü bir oyun olarak oynanabilir. Ya da ciddi bir koordinasyon, odaklanma ve çeviklik rekabeti tarzını da deneyebilirsiniz. Tüm tatil boyunca sürecek bir turnuva başlatın. Top yere değmeden en yüksek isabet sayısına ulaşabilen oyun çifti, plaj yarışında görkemli bir şekilde hüküm sürecek.

Plaj oyunları tenis
Plaj oyunları tenis

Uçan Amerikan Futbol Topu

Bu Amerikan futbol topu şeklindeki köpük roket, kumda veya suda saatlerce eğlenmek için iyidir. Aerodinamik tasarımı, kalabalık plajlarda bir artı olan daha yüksek fırlatma doğruluğu sağlar. Yine de bir uyarı: üçlü entegre ıslık sesinin, size yarım mil uzaklıktaki herkesin dikkatini çekmesi garanti edilir. Bu nedenle, tatilcilerin sabrını daha fazla test etmeden önce becerilerinizi geliştirmeyi deneyin.

    En İyi Plaj Oyunları! Plaj Minton

Badminton ideal bir plaj oyunu olmalı gibi görünüyor: taşıması hafif, süper eğlenceli, etrafta bir sürü atlayış ve herkes katılabilir. Ancak plajdaki yaşamla ilgili sorun, genellikle rüzgarlı olmasıdır. Badminton için çok rüzgarlıdır. Bu yüzden Jazzminton üreticisi hepimizin bildiği ve sevdiği asırlık oyunun oh-so-so-basit varyasyonunu yarattılar. Raketler ve shuttlecock’lar yerine, Jazzminton ahşap kürekler ve tüylü kuşlarla oynanır. Her set, uzun tüyleri oyunu biraz yavaşlatan iki kırmızı kuşla birlikte gelir ve bu da onu yeni başlayanlar ve çocuklar için harika kılar. Ancak tempoyu yükseltmek ve rekabetçi olmak istiyorsanız, biraz daha fazla uçan sarı tüyler de var!

Ama en iyisi LED ışıklı yedek tüyler satın almaktır. Böylece bu, eğlencenin gün batımından sonra bitmesini istemeyen çiftler için en iyi plaj oyunlarından biri haline gelir!

Plajminton
Plajminton

Plaj aktiviteleri

Deniz kenarında, rekabetçi plaj oyunları istenen tek şey olmayabilir. Neyse ki, rekabet etmek yerine saatlerce oynamayı tercih edenler için, çocukları ve yetişkinleri saatlerce eğlendirecek bir sürü harika plaj aktivitesi var.

Kumdan kale

Kumdan kale binası, bütün gün boyunca uzayabilen plaj aktivitelerinden biridir. Denizdeki dalışlar arasında (ve diğer plaj oyunları!) Tüm ailenin birbirleriyle rekabet etmek yerine ortak bir hedefle birlikte oynaması için harika bir yoldur. Çeşitli kovalar, maçalar ve diğer kum dekorasyon gereçleriyle donanmış olarak geldiğinizden emin olun. Tabii ki, ruh haliniz uygunsa, kumdan kale inşasını her zaman bir yarışmaya dönüştürebilirsiniz!

En İyi Plaj Oyunları! Bir tünel kasabası inşa et

Çocukların kazmaktan daha çok sevdiği bir şey yoktur. Bu yüzden sahilde kum kazmak, çoğu çocuk ve bu konuda yetişkinler için cennet gibi bir şeydir! Dondurma için iştah açmanın, kumda minyatür tüneller ağı kazmaktan daha iyi bir yolu var mı? Tünelleri elinizin genişliğinde veya küçük bir kürekler kullanın. Bu şekilde çatıları kumun ağırlığıyla çökmez. Şaşırtıcı derecede tüneller oluşabilr, özellikle de hepsinin bağlanmasını sağlayabildiğinizde. Tünel kasabanızı eğimli bir plajda inşa edin. Eğlenceli saatler!

Plaj oyunları kumdan kale
Plaj oyunları kumdan kale

Kaya havuzu oluşturma

Plajı keşfetmek için zamanı olanlar için, kaya havuzları arasında parmak uçlarıyla ilerlemek, günü geçirmek için keyifli bir yoldur. Su ayakkabılarınızı, bir kova suyu ve bir ağı alın. Kaya havuzlarının sığlıklarında gizlenen gizemleri bulabilirsiniz? Bu peskie yengeçleri olabilir ve uzaylı benzeri bulgularınızı nazikçe inceledikten sonra geldiğiniz yere geri döndürdüğünüzden emin olun.

Uçurtma uçurma

Bir uçurtma uçurmakla ilgili büyüleyici derecede basit bir şey var. Havaya uçurmaktan ve umarım sıkılana veya yorulana kadar orada tutmaktan zevk alacağınız edilecek bir şey yoktur! Kendinizinkini yaparak uçurtma uçurmaktan daha çok keyif alın. Ya da yeni öğrendiğiniz tüyoları göstermek için yüksek rüzgarlarda 5 ft’lik bir dublör uçurtma çıkararak potu yükseltin. Sadece üzerinde az sayıda insanın bulunduğu büyük bir plajınızda olduğundan emin olun!

En İyi Plaj Oyunları! Baraj inşaatı

Eğlenceli plaj oyunlarının hepsi beceri ve çeviklik içermez. Baraj inşaatı, vücuda olduğu kadar beyne de meydan okuyacak plaj aktivitelerinden biridir. Bu yüzden plaj oyunları eklemek ve ardından bazı arkadaşlarınızı alıp bir baraj inşa etmek istiyorsunuz! Birlikte planlamanız, düşünmeniz, kazmanız ve inşa etmeniz gerekecek. Gelgit geldikçe denizi mümkün olduğunca uzun süre uzak tutacak başarılı bir baraj. Göründüğünden çok daha zor!

Uçurtma uçurma plajda
Uçurtma uçurma plajda

Denizde su savaşı

En iyi su savaşları genellikle kendiliğinden başlayanlardır. Ama hazır olmamak ne anlama geliyor? Bilirsiniz, arkadaşlarınızı ve ailenizi dondurucu soğuk suyla serinleme ihtiyacıdır! Plaj çantanızda sinsi bir el tipi su tabancasıyla sahile gidin. Ve deniz suyuyla doldurmak için birkaç su balonu getirin ve grubunuzdaki güneşlenenlere bombaları atın. Sadece siz mi silahlı geldiniz, başkalarının da olabileceğini unutmayın!

Taş Sektirme

Plajda başarılı bir taş sektirme için dalgasız sakin bir güne ihtiyacınız olacak. Düz, yuvarlak bir taş bulun, ne kadar düz olursa o kadar iyidir. Taşı suya atmak için yan kol hareketi kullanın. İp ucu, taşın suya mümkün olduğunca alçaktan çarpmasıdır. Serbest bırakıldığında, bileğinizle taş üzerinde çok fazla spin yaptığınızdan emin olun.

88 olan sıçrama rekorun yakınında bir yere varmayı beklemeyin! İnanılmaz değil mi? 3 veya 4’ten fazlasını becerirseniz iyi iş çıkarmış olursunuz!

Gece Bocce Balosu

En iyi plaj oyunları
En iyi plaj oyunları

Akşamınıza, plajda Bocce Ball’un tüm zamanların en iyi plaj oyunu ile başlayın. Bu basit doğruluk ve hassasiyet oyunu, eğlenceli olduğu kadar acımasız da olabilir. Ayrıca, bir kez içine girdiğinizde, saatlerce orada kalabilirsiniz! Ancak bu rekabetçi eğlencenin güneş battıktan sonra durması gerekmez. Kendinize ışıkları olan bir Bocce Ball seti alın ve sabaha kadar olabilen yetişkinler için birkaç plaj partisi oyunundan birine sahip olun.

Yazın en sıcak ve bunaltıcı günü bile güzeldir eğer sahilde ve arkadaşlarınızla beraberseniz! Plaj oyunlarını bırakın da acaba bu yaz egeyi görebilecek miyiz? Oyunlar burada siz sadece tatil parasını ayarlayın! Denizi bir görsek oynayacağız da nerede?!…

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.