Hakkımızda

bilgisevenler.com Uluslar arası kaynaklardan derlenmiş değerli ve faydalı bilgilerin sizlere sunulduğu bir platformdur. Yoğun emek ve araştırmalar sonucu oluşturduğumuz içeriklerimizde, telif hakkınızın olduğunu düşündüğünüz bir kısım olursa, iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Yayımlanan içerikler, konusunda uzman ve yeterli olan kaynaklardan araştırılarak, özgün bir şekilde yazılmıştır. Fikir ve bilgi edinmeniz amacıyla paylaşılmaktadır!

bilgisevenler.com sitesi hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Site yönetimi (T.C.K 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre) kanunlarına göre hareket eder. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizimle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en kısa sürede gerekli işlem yapılacak ve tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır.

About us:

bilgisevenler.com platform where valuable and useful information compiled from international sources is presented to you. We create contents as a result of intensive effort and research. If you think you have copyright for the contents we shared, you can contact us in the contact page.

The published contents are originally written by researching from international sources who are experts and sufficient. It is shared for your ideas and information!