Güzel Bilgiler

Kadınlarda kalın kol sorunu, dirsek güzelliği ve kolların bakımı!

Kadınlarda kalın kol sorunu, dirsek güzelliği ve kolların bakımı | İyileşme kilonuzla ilgilidir. Kilonuzu kontrol altına aldıktan sonra kollarınızın durumunda iyiye doğru bir gelişme göremezseniz, o zaman bir doktora danışmanızda yarar vardır.

Çok sık rastlanan kalın kollar, kadınları sürekli uzun kollu giysi giymeye mahkum eder. Kolun pazı düzeyindeki
uygun ölçülerini tanımak için, boyunuzu 6’ya bölün. Boyunuz 1.62 m. ise kol kalınlığınız 1.62 : 6=0,27 m : 27 cm olmalıdır.

Kadınlarda kalın kol sorunu, dirsek güzelliği ve kolların bakımı!

Çok özel nedenler olmadığı sürece, kollardaki kalınlık vücuttaki şişkinliğe bağlıdır. Kollardaki fazla santimlerden
kurtulmak için genel bir zayıflama rejimine girilmelidir.

Ancak çok fazla ya da çok hızlı kilo verirseniz, kollarınız size ihanet edebilir. Ciddi bir zayıflama rejiminden sonra kollar gevşer ve sarkar. Böyle durumlarda jimnastik, kasları ve dokuları dik tutmaya yardım edecektir.

Kadında güzel dirsekler
Kadında güzel dirsekler

İyileşme

Bir güzellik enstitüsünde kolları güçlendirici bir tedavi uygulayabilirsiniz.

  • Bu durumda seçme şansınız olacaktır. Birincisi kurutulmuş canlı hücrelerin uygulanması, deniz çamuru sürülmesi ya da prolajen ve gerekli yağları içeren jölenin iyonizasyon yoluyla nüfuz ettirilmesidir.
  • İkincisi aromaplastidir. Bu işlemde, keten, tayın, fındık ve badem unu karışımında eritilmiş sıkıştırıcı madde lapası uygulanacaktır.
  • Eğer kolların şikayeti fazla selülit ise, ne deni genellikle kötü bir lenf dolaşımıdır. Bu durumda, özel selülit tedavileri olumlu sonuç verir. Çok iğneli şırınga, lenf drenajı el masajı ya da su altında masaj gibi.
  • Bacaklar için sık sık kullanılan kaplamaları kollar için dikkatli kullanmak gerekir. Ancak kollarda, kola yakınında kullanılması tehlike yaratabilir.

Bu yollar etkisiz kalırsa estetik ameliyata başvurmak gerekebilir.

Kadınlarda kalın kol ve Dirsek Güzelliği

Vücudun kimi bölümlerine hiç dikkat edilmez. Kaç kadın dirseklerine özen gösterir? Oysa ki gerçek zerafet güzellikte, ger. çek güzellik de ufak ayrıntılardadır. Dirseğe mükemmelliğini iki öğe verir: Biçimi ve derisi.

Biçimi

Eklemler ne çok dışarda ne de yağlar arasında kaybolmuş olmalıdır. Çok dışardaysa dirsekleri dairesel olarak çok sıkı ovun. Sik rastlanan ikinci durumda, yumuşatıcı bir krem sürdükten sonra eklemin çevresini elle ya da tahta bilyalı bir aygıtla ovun. Sık rastlanan ikinci durumda, yumuşatıcı bir krem sürdükten sonra eklemin çevresini el.
le ya da tahta bilyalı bir aygıtla ovun. Ağrı verse de yağ birikimlerini çimdikleyin.

Çünkü selülit genellikle bu bölgelerde yerleşir. Böylece sıkışan su ve yağ yavaş yavaş eriyecektir. Ayrıca piyasada satılan, kasları yormadan çalıştıran pasif jimnastik aygıtlarını, kremsiz olarak kullanabilirsiniz. Yüzme ve
plajdaki top oyunları eklemler ve dirsekler için çok iyidir.

Kadınlarda kalın kol! Kolda yağ,

Normalin dışında yağla kaplanmıştır yani parafin ya da su fiskiyesi yapmak ve arkasından elektrikli masaj uygulanması ve hava itmesiyle duş yöntemi yeniden biçim verebilir. Ama bu tedavi, güzellik enstitüsünde yapılabilir.

Kalın kollar ve kadın
Kalın kollar ve kadın

Deri

Bu bölgede çok çabuk parçalanma olur. Yüzünüze gece kremini sürdükten sonra, elleri dirseklere kadar kurulayın. Sonra dairesel masaj yapın ve arada bir dirsekleri badem yağına batırın. Beyazlaşıyorsa, aksamları, kolsuz bir giysi
giydiğinizde, dirsekleri bir dilim limonla ovmayı unutmayın.

Giysilerin kollarından ya da büroda çalışıyorsanız masaya sürtmekten sertleşen dirsekleri, banyo ya da duşta, sıcak su altında yumuşak bir fırça ve sütlü sabunla fırçalarsanız ve her hafta suda ponza tasıyla
ovarsanız düz ve yumuşak olacaktır.

Kadınlarda kalın kol! Kolları ihmal etme!

Kışı kazaklara yumuşakça sarınmış biçimde geçirseniz de kollarınızı ihmal etmeyin. Tersine, kıştan
yararlanıp genç kız gibi kollara kavuşmak için iyileşme yöntemlerini uygulayınız.

Günlük Bakım

  • Banyoda ya da duşta yalnızca yıkanmakla yetinmeyin. Yüz dışında, kese yerine firça kullanmak her zaman daha iyidir. Deri kızarıncaya kadar fırçalayın. Bu, deri artıklarının atılmasını kolaylaştıracak, kan ve lenf dolaşımını iyileştirecek, damarları genişletecektir. Kendiniz fırçalayamıyorsanız at kılından ya da aynı etkiyi sağlayacak bitkisel bir keseyi ıslak deri üzerine sürün.
  • Yaz sonunda güneşten kuruyan ve pul pul dökülen deriyi temizlemek için de mükemmel bir
    yöntemdir. Derinizi her sabah da nemlendirici bir süt ya da yumuşatıcı bir kremle yeniden nemlendirin.
  • küçük bir yöntem: Deriniz gerçekten çok kuruysa, iki günde bir banyo suyuna bir kaç damla zeytinyağı katın. Derinizi yumuşattığı gibi hoş bir koku da yaratacaktır.
Kadınlarda kalın kol ve çözümler
Kadınlarda kalın kol ve çözümler

Kadınlarda kalın kol! Biraz Şişman Kollar İçin

At kılından kese, çok önerilirse de yeterli değildir. Vücut için kullanılan, şişman kolar için de iyi etkileri olan, zayıflatıcı kremler vardır. Her sabah ve akşam iyi nüfuz etmesi için, temizlenmiş deriye sürülmelidir.
Ayrıca, bir güzellik enstitüsünde de muamele yaptırabilirsiniz.

Spor ve jimnastik de kolların bakımına yardımcı olabilir. Ancak herhangi birini seçenek yeniden kasların uzunlamasına geliştiren sporlar (yüzme, basketbol vb.) seçin. Böylece fuarda boks gösterisi yapan sporcunun ki gibi kolunuz olmasından kurtulursunuz. Kol deriniz kabarcıklarla kaplıysa, fırçalama derinizi yumuşatacağı için iyi gelecektir.

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.