Güzel Bilgiler

Kısa saç modelleri için en güzel öneriler

Kısa saç modelleri için en güzel öneriler | Kısa ve kalın saç modelleri, çok yönlü ve şıktır. Kalın saçlar için çok fazla kısa saç modeli seçeneğimiz var. Ayrıca kadınların son zamanlarda ilgi gösterdiği bir dizi moda saç kesimini de inceleyeceğiz. Kısa bob’lardan, peri kesimlerine, uzun ön ve kısa sırtlı katmanlı stillere kadar harika önerilerimiz de var. Bunun yanında bazen sadece dalma yapmanız, biraz uzunluk kesmeniz ve yeni bir kısa saç modelleri denemeniz de gerekebilir.

Bir sonraki görünümünüze ilham vermek için buradayız! Şanslısınız ve sevineceksiniz! Çünkü en güzel kalın saçlar için en iyi kısa saç modelleri ve kesimlerini hazırladık! Bakmaya doyamayacağınız modelleri bulacaksınız! Neyse ki, kısa saçlar her türlü kalın saçlı kadınlara uygundur ve hatta stil yapmayı kolaylaştırır.

Tatlı Kısa Saç Modelleri
Tatlı Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri için en güzel öneriler!

Kalın Kıvırcık Saçlar İçin Peri Kesimi:

Kalın, kıvırcık saçlarınız varsa, peri kesimi saçlarınızda en uygun duracak yöntemidir. Ayrıca daha kısa bir saç stili kullanabilesiniz. Yani bukleleriniz tüm gün yerleştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan doğal olarak yerinde durabilir. Sevimli ama güçlü bir görünüme sahip olursunuz. Bunun yanında kenarları daha kısa kesmeyi ve buklelerin büyük kısmını üstte yoğunlaştırarak düşünün! Böylece bir yandan diğer tarafa kolayca akabilirler.

Kıvırıcık Saç Kısa Kesim
Kıvırıcık Saç Kısa Kesim

Kısa saç modelleri: Platin Sarışın Peri Kesim:

Çarpıcı bir buzul etki ile peri kesimi ve karıştırılmış platin sarısı şiddetli ve modern bir stildir. Aynı zamanda kalın saçlı kadınlar için de mükemmeldir. Oldukça etkili bir süreç olduğu bilinen ve ciddi bakım gerektiren bu renk süreci sağlıklı ve kalın saçlar için mükemmeldir.

Platin sarı kısa saçlar
Platin sarı kısa saçlar

Kalın Saçlar İçin Kısa Peri Kesimi:

Kalın saçlar için en iyi kısa stillerden biri klasik peri kesimidir. Hacim için bazı dalgalı katmanlar ekleyin! Ayrıca yumuşak ve hassas bir görünüm için yüz çerçevesindeki uçuşanları oynatın. Perinin bu süpürülmüş versiyonu klasik bir kadınsı dokunuşa sahiptir.

Kalın saçlar için kısa kesim
Kalın saçlar için kısa kesim

Kalın Saçlar İçin Asimetrik Peri Kesimi:

Asimetrik peri kesimi canlı, benzersiz ve modaya uygun olarak tanımlanabilir. Bunun yanında çalışmak için kısa ve kalın saçlı bir kadınlar seçilmeli. Kafadan açıyla kolayca inebilen katmanlı bir görünüm verir. Derin bir kısım ve üstte biraz ekstra hacme sahiptir. Böylece hem agresif hem de güçlendirici bir saç kesimidir.

Asimetrik kısa saç kesimi
Asimetrik kısa saç kesimi

Kalın Dalgalı Saçlar İçin Peri Kesimi:

Kolay ve çok fazla yaygara gerektirmeyen kısa bir stil dalgalı saç perisi kesimidir. Yani kalın saç dökümleri  sayesinde, yumuşak dalgalar, özellikle daha uzun tüylerin tek bir yönde doğal olarak akmasına izin verir. Böylece yeni uyanmış ama muhteşem görünümde olursunuz. Rüzgarla süpürülmüş bir etki yaratır. Ayrıca her yaş için şık bir saç kesimi.

Dalgalı kısa saç modelleri
Dalgalı kısa saç modelleri

Uzun Peri Kesim:

Peri kesimleri hakkında yanlış bir algı, son derece kısa olması gerektiğidir. Ancak aksine, kalın saçlar için harika işlev görecek şekilde uzun olabilirler. Geleneksel çocuksu kesim ve bob arasında bir haçtır. Ayrıca ön tarafta daha uzun telli ve kadınsı bir dokunuş sağlar. Bunun yanında kulakların arkasına sıkışmış yüzü çerçevelemek için gerçekten iyi çalışır. Nihai sonuç hem dramatik hem de şıktır.

Uzun kisa kesim

Ön Saçaklı Kısa Kesim:

Kalın saçlı bayanlar için başka bir seçenek de ön püsküllü bir peri kesimidir. Esasen, kısa saç stilini alırsınız ve bir keskinlik unsuru eklersiniz. Yani saçak olarak da bilinen tüylü bir patlama tabakası eklenir. Saçağı stilize ederken, önde dalgalı ve biraz kontrast için yanlarda pürüzsüz uygulama yapın.

Ön sacakli kisa kesim
Ön saçaklı kısa kesim

Keskin tabanlı kısa saç modeli!

Çağdaş yönde ileriye doğru atılan bir diğer adım da alttan kesilmiş bir peri modelidir. Aynı zamanda bu saç modeli kalın saçlar için harikalar yaratır. Çünkü daha yoğun telleri daha yönetilebilir tutar. Adı kendini açıklayıcıdır. Bazı saçlar kısa kesilir ve kesilmemiş saçların altına katlanır. Bu görünüm için derin bir yan kısım gereklidir. Saçın büyük kısmı, gerçekten agresif ve modern bir görünüm için tıraşlı tarafın karşısına süpürülmelidir.

Keskin tıraşlı kısa saç modeli
Keskin tıraşlı kısa saç modeli

Yan Saçaklı Kısa saç modelleri:

Kalın saçlı kadınlar, özellikle tamamlayıcı bir yuvarlak yüz şekline sahiplerse bu harikadır. Ayrıca mutlaka yan saçaklı peri saç modeline bakmalıdırlar. Bu hassas kesim, kısa kesimi zahmetsiz bir açıyla kolayca yüze düşen yan patlamalarla birleştirir.

Yan saçaklı kalın kısa saç
Yan saçaklı kalın kısa saç

Yarı Tıraşlı Kısa Saç Modelleri:

Kadınlar yakın çekim bakışlarla kendilerini anlatır. Yarı tıraşlı kısa saç modelleri, kalın saçların güçlü yönlerini öne çıkmanın çağdaş bir yoludur. Bu çok havalı ve asi saç modelini elde etmek için bir tarafı tıraş edin ve saçı basamaklayın.  Ayrıca üstte toplamak için çeşitli ürünleri kullanabilirsiniz. Daha kararlı versiyon ve çok eğlenceli bir saç stilidir.

Yarı tıraşlı kısa saç kesimi
Yarı tıraşlı kısa saç kesimi

Kalın Saçlar İçin Bob Saç Kesimi:

Katmanlı Bob Saç Kesimi:

Kalın saçlarınızı artırmanın göz alıcı bir yolu için bob saç kesimini agresif bir şekilde kullanmaktır. Geleneksel düz kenar yerine, kesim boyunca düzensiz uzunluklarda wispy katmanları eklemeyi düşünün. Bu, uzun veya kısa herhangi bir bob stiline ekstra hacim ve boyut ekler.

Katmanlı kısa kesim
Katmanlı kısa kesim

Kısa saç modelleri ve Bob kesimi:

Kalın saçlarınızla bir ifade katmak için, kısa bob en doğru saç modelidir. Ayrıca modern olmayı da başaran klasik bir görünüme sahip, modaya uygun ve kolaydır. Bunun yanında stil açısından, bir sürü kullanılabilir seçenek vardır. Yani düz, dalgalı, örgülü, yarım yamalak ve arada kalan hemen hemen her şeyle karışım yapılabilir.

Bob saç kesim
Bob saç kesim

Kısa Saç Dalgalı Bob Kesimi:

Kalın saçlar için en iyi kısa saç modellerinden biridir. Önden arkaya uzunluk farkıyla oluşturulan dalgalı bob gibidir. Ayrıca arada bazı katmanlar eklenir. Bu kesimi yapmak için anahtar dokudur. Yani kusursuz bir yüzey için bob’un hem daha uzun hem de daha kısa versiyonları için hacimlendirici bir sprey kullanın.

Dalgali bob kesim
Dalgali bob kesim

Keskin Traşlı Bob:

Geleneksel bob’a bir başka modern görünüm de budur. Karışıma bir alt kesim eklemektir. Yani bu saç kesimi, doğal olarak hacmi ve şekli artırdığı için kalın saçlar için mükemmeldir. Ayrıca modaya uygun görünümünüzü ortaya çıkarmanın sağlam bir yoludur. Bunun yanında derin bir yan parçayı üstüne kapamak ve alttan ince bir şekilde örtmektir.

Keskin traşlı BOB kesim
Keskin traşlı BOB kesim

Künt Bob:

Kalın saçlar herhangi bir künt saç kesimi ile verilebilir. Çünkü kenarlar hacim ekler ve künt bob bir istisna değildir. Ayrıca bu kısa saç modeli çok az bakım gerektirir. Bunun yanında herhangi bir modern kadın için mükemmel, kolay, rahat bir görünüm yaratır.

Künt Bob Kesim
Künt Bob Kesim

Dokulu Bob;

Dokulu bob, sağlıklı, kalın saçlı bayanlar için mükemmel bir seçimdir. Bu saç modelinin gizli anahtarı üründür. İsterseniz dokulaştırıcı, ister hacimlendirici, ister deniz tuzu ile aşılanmış sprey, krem veya pomad kullanabilirsiniz. Kişiliğinize uygun benzersiz bir stil oluşturmak gerçekten kolaydır. Yani plaj veya kurumsallar bu saç modeli ile güzel…

Dokulu bob kısa saç kesimi
Dokulu bob kısa saç kesimi

Konkav Bob:

Çok az stil gerektiren ancak kalın saçlarda harika görünen basit bir saç modeli işte budur. İçbükey bob uygun bir seçenektir. Bu kesim arkada kısadan gider ve ön tarafta sorunsuz bir şekilde daha uzuna geçiş yapar. Yani bu da esasen tüm stilleri sizin için yapar. Yüzü çerçevelemek ve şık görünmek için harika. Hepsi aynı anda sizindir.

Konkav bob kesim
Konkav bob kesim

Kısa saç modelleri, Sahte Bob:

Kısa saç görünümü denemek istiyorsunuz! Ancak bunu tam olarak garanti etmeyen kalın saçlara sahipsin. Böyle biri için güzel bir seçenek sahte bobtur. Tam olarak kulağa geldiği gibi saç katmanınızdan iki küçük bölüm örerek tasarlanmış sahte bir bob yapabilirsiniz. Daha sonrasında onları yerine tutturmak için bobby iğneleri kullanın. Ondan sonra, saçınızı gevşek bir şekilde kıvırın ve boynun ensesine doğru yuvarlayın ve  örgülere sabitleyin.

Sahte bob kesim
Sahte bob kesim

Kalın Kısa Saç Modelleri İçin Uzun Bobs:

Katmanlı Uzun Bob

Uzun bobs, sert bir kesime bağlı kalmadan gurur verici bir saç modeli isteyen kalın saçlı kadınlar için harika bir seçenektir. Ayrıca bu görünümün katmanlı versiyonu popüler, doğal ve yumuşatıcı bir etkiye sahiptir. Lob, ilave doku ve hacim ile mükemmele yakın görünüyor.

Katmanlı kısa sac modeli bob
Katmanlı kısa sac modeli bob

Uzun Açılı Bob:

Kalın saçlar için asla modası geçmez kısa bir saç kesimi, uzun açılı bob’dur. Bu görünüm inanılmaz derecede çarpıcı, arkada hacimli ve önde şık uzunluklu bir kontrastla oynuyor. Ayrıca eğlenceli bir akış varyasyonu dalgalar ve doku eklemektir. Ancak düz stillendiğinde de aynı şekilde etkilidir.

Uzun açılı bob kesim
Uzun açılı bob kesim

Geriye Doğru Uzun Bob:

Bu saç modeli tanıdık görünebilir: Birçok model ve ünlünün, kalın saçlar için inanılmaz duran geriye doğru uzun bob’u kullandığı bilinmektedir. Ekstra hacim ile, bu görünüm saç çok düz görünmeden kolayca çekilir. Yani bu da daha ince saçlara mutlaka uyumlu olmadığının bir işaretidir. Zarif ve havalıdır ve sadece bir kaç ekstra ürün gerektirir.

Geriye doğru uzun Bob
Geriye doğru uzun Bob

Ön Saçak ile Uzun Bob:

Patlamalar hemen hemen her kalın saç görünümüyle iyi gidiyor gibi görünüyor. Yani ön saçaklı uzun bob kesim sadece bir örnektir. Bu saç kesimi sonsuz bir potansiyele sahiptir. Ayrıca görünüşte her türlü stil yöntemiyle evrensel olarak gurur vericidir. Bir model gibi hissediyorsanız çevrenizdekiler şaşırmamaya çalışsın!

Ön saçaklı uzun bob kesim
Ön saçaklı uzun bob kesim

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.