Güzel Bilgiler

İnce Saç Modelleri için En Güzel Örnekler! Her Saça Özgürlük!

İnce Saç Modelleri için En Güzel Örnekler | Doğal olarak kalın saçlarla doğmuş olsanız bile, zamanla incelebilirler. Yani genetik yatkınlıktan beslenme ve ısıl şekillendirmeye kadar birçok faktör saçlarınızın yoğunluğunu etkiler. Ayrıca sağlıklı ince saçlar yumuşak ve havalı olsa da, yine de yavan ve soluk görünebilir. Ancak, sorunu çözmenize yardımcı olmak için harika ince saç modelleri bulduk. Yani bu bomba gibi saç modellerinde durum sandığınız kadar kötü değil.

İnce Saç Modelleri! Saç Uzunluğuna Göre Seçim yapmak.

Birçok kadın ince saç modellerinin sadece kısa kesimlerle sınırlı olduklarına inanır. Çünkü bu daha dolgun görünmesini sağlar. Ve gerçekten öyledir. Ayrıca özellikle de taç kısmında incelme söz konusu olduğunda bu daha da doğrudur. Ancak gerçek şu ki, ince treslerin hassas yapısını vurgularken seyrekliği görsel olarak düzeltmeye yardımcı olan bir dizi püf nokta vardır. Böyle olduğu için daha uzun saç modellerini de güvenle tercih edebilirsiniz.

İnce saçlar için öneriler
İnce saçlar için öneriler

Hacmi Artırmak için Muhteşem Kısa Kesimler!

Daha uzun püsküllerin fazla ağırlığa sahip olduğunu biliyoruz. Yani bu da ince saçların zaten eksik olduğu hacmi artırmaya yardımcı olmuyor. Ayrıca, kısa saç telleri daha güçlü ve daha sağlıklı görünüyor. Ayrıca bunlar kısa saç için iyi bir nedendir. Ancak hangisi? Saç kesimi için ve yani saçlara daha kalın bir görünüm kazandırmak için künt bir kesim öneriyoruz.

Ayrıca saçınızı omuz uzunluğunda veya üstünde tutmanızı öneririz. “Böylece saçınızın daha kalın bir görünüm alması sağlanacaktır” diyor uzmanlar. Bununla birlikte, farklı uzunluklarda ve hatta dokulara sahip kesimler, ince saçlar için tek uzunlukta saç stilleriyle yeterince rekabet edebilir. Bunun nasıl çalıştığını görelim.

İnce saçlara uygun modeller
İnce saçlara uygun modeller

Çok ince saç için ne yapmalıyız?

Saçınızın çok ince olması durumunda, hem boyut hem de agresif bir dokunuş elde etmek için dikenli bir üst ile cesur bir alt kesime gidin. Sarışın inceliği gizlemek için bir zorunluluktur. İnce Saçların Daha Dolgun Görünmesi İçin Orta Uzunlukta Saç Modelleri uygun olabilir. Daha önce de belirtildiği gibi, omuz uzunluğu size daha hafif ve daha güçlü kilitlerin tüm faydalarını sağlayacak kadar kısadır.

Görünüşe göre, künt bir lob akla gelen ilk şeydir. Ancak her zaman doğru yerleştirilmiş katmanlar için bir yer vardır. “İnce saçlarınız olduğunda, isteyeceğiniz son şey seyrekliktir. Bu, saçlarınızın yavan ve düz görünmesine neden olacaktır” diyor ünlü stilist Crosby. Ayrıca stilin dolgunluğundan çok fazla uzaklaşmadan ek bir doku için yüzün etrafında wispy katmanları ile kör bir kesim öneriyor. Bu seçenekler ve diğer sevimli orta uzunlukta saç modelleri aşağıda sergilenmiştir.

Orta Uzunluktaki Saç
Orta Uzunluktaki Saç

Katmanlı bob, ince siyah saçların doğal buklelere hem yapı hem de şekil vermesi için bir seçenektir.

Künt Kesim
Künt Kesim

Künt bir bob ince saçlara gövde ekler. Ancak bir adım daha ileri gidebilir ve şımarık geometrik ve hafif açılı bir kesim isteyebilirsiniz.

Dalgalı orta uzun saçlar
Dalgalı orta uzun saçlar

Havadar bir his ve hareketle birleştiğinde hacimli bir etki sağlar. Yani bob dalgalı ve dağınık hale sahip bir saçı seçin.

Yüze uyan saçlar!
Yüze uyan saçlar!

Dokulu ürünler yuvarlak yüzler için mükemmeldir. Ayrıca daha iyi bir denge için üstte açılar ve hacim ekler.

Olgun ve güzel saçlar
Olgun ve güzel saçlar

Konik uçlu yan süpürülmüş patlamalar. 50 yaşın üzerindeki yumuşak katmanlı bobs kadınlarına çok tatlı sihirli bir his verir.

Dağınık güzel saç
Dağınık güzel saç

Vahşi kıvırcık üst ve mikro patlamalar dramatik bir kontrast yaratabilir. Ayrıca rutin bir kesim olağanüstü bir görünüme dönüştürebilir.

İnce Saçları Yoğunlaştırmak İçin Uzun Saç Modelleri!

Saç uzmanları ince saçlar için kısa kesim önerme eğilimindedir. Ancak daha dolgun bir görünüm için bazı ufak hilelerle de uzun süre kullanabilirsiniz. Uzun dalgalar iyi bir seçenek olabilir. Ayrıca şık ve kadınsıdır, bu yüzden denemeye değer.

Her şeyden önce, katmanlama, tousled dalgalar veya deniz tuzu spreyleri gibi ürünleri doku veren tarzları deneyin. Saçınızı gevşek kullanmayı tercih ediyorsanız, saç modelinize uzantıları dahil etmekten çekinmeyin. Ayrıca, kabarık at kuyrukları, dokulu düğümler, dağınık örgüler vb. Her neyse, saçlarınızı fönlerken veya hava ile kurularken, köklerine zarar vermekten kaçının. Şimdi, neler yaratılabileceğine bir bakalım.

Uzun ince bir saç
Uzun ince bir saç

Önde katmanlama, uzun düz saçlara bir titreşim vermek için harika çalışır.

Guzel ince saclar
Guzel ince saclar

Bununla birlikte, sıcak ve darmadağın bir görünümü yakalamak için jilet kesimli uçlara sahip çok yönlü katmanlı bir saç modeli seçebilirsiniz.

İnce saçlı gelin
İnce saçlı gelin

Yüksek bir üst, dağınık bir chignon ve yumuşak yüz çerçeveleme dalgalarını birleştiren zarif bir düğün için uzun saçlara sahip olmak güzeldir.

Koyu ince saçlar
Koyu ince saçlar

Katmanlı göz üstü kakülleri yapmak zahmetsizdir ve günlük stil için mükemmeldir.

Sarışın ince saç modelleri
Sarışın ince saç modelleri

Daha sofistike bir görünüm için, inceltilmiş düz kaküllerle parça parça dalgalı kilitleri bir araya getirin. Böylece yüzünüzü güzelce sarmak için bir çerçeve haline gelirler.

Saç Tipine Göre Saç Kesimi Seçmenin Anahtarı!

İnce saçlar düz, hafif dalgalı ve hatta dağınık olabilir. Ayrıca dokuyu da hesaba katmanız gerekir. Genellikle, kıvırcık yeleleri daha kalın görünmek için bir avantaj olarak alabilirsiniz. Bunda doğal bir uyum da vardır. Modern ve rahat dokunuşla hacimli bir stil elde etmek için iyi tanımlanmış spirallere izin verin.

Dalgalı saçlarla doğduysanız, ilave boyut için bir saç maşası kullanarak onları vurgulayın. Düz saçlar, özellikle kör kesildiğinde farklı şekillerde dokulu veya şık bir şekilde gelebilirler. Ancak ikinci seçeneği seçerken, bir renk geçişi veya saç köklerinden yükseltilmiş dolgunluk eklediğinizden emin olun. Ünlü saç stilisti Allure “Yerçekimine ciddi şekilde meydan okumak için başınızı ters çevirin ve fön yaparken saçınızı tost edin”, dedi.

En güzel ince saç modelleri
En güzel ince saç modelleri

Saç modelinize bir balayaj ekleme şansını kaçırmayın. Düz saçlara derinlik katarken, katmanlar canlı bir doku oluşturur.

Kıvırcık ince saç modelleri!
Kıvırcık ince saç modelleri!

Kıvırcık saçları şekillendirmenin anahtarı, gurur verici bir şekil vermek ve zıplama hislerini ortaya çıkarmaktır. Yani bunun için spiralleri güzel bir şekilde kullanmalıdır.

Sekreter Saçı
Sekreter Saçı

Dalgalı saçlarınızı katmanlı hale getiri ve bunun gibi eğlenceli tüylü bir saç modeli için hacim kazandırmaya köklerden başlayın.

Bob ince saç modelleri!
Bob ince saç modelleri!

Künt bir bob, ince saçların daha kalın görünmesi için harika bir seçenektir. Ancak katmanlı yan dökümler ve tam patlamalar yoluyla daha da serin hale getirebilirsiniz.

Dağınık bob saç
Dağınık bob saç

Derin bir yan kısmı ve doğal tonlu balyaj ve bu dağınık bob. Yani kıvırcık saçlar için süslü bir yıkama ve parlama tarzı sergiliyor.

Yüz Şekillerine Göre Saç Modelleri Seçiminde Temel Kurallar

İnce saç modelleri için stiller düşünürken, en gurur verici ve dengeli görünümü elde etmek isteriz. Yani bunun için yüz tipinize dikkat edin. Evet, boyuta ve dokuya ihtiyacınız var. Ancak onlara doğru yerde ihtiyacınız olacaktır. Yüzünüz uzun olduğunda, herhangi bir yükseklik veya uzunluk eklenmek istemezsiniz. Fakat yatay olarak yapılan katmanlardan yararlanabilirsiniz.

Bunun tersi ise çene altı uzunlukları, ince yapılandırma katmanları ve yandan süpürülmüş patlamalardır. Ayrıca hacim ekleme ayrıntılarına müdahale etmeden yuvarlak yüzleri uzatmaya yarar. Yüzünüzde açısal çizgiler varsa, yumuşak şekiller isteyin. Yani odağınızı daha ağır yüz hatlarından (güçlü bir çene çizgisi gibi) daha avantajlı olanlara (güzel gözler veya heykel elmacık kemikleri gibi) kaydırın. Bu şansı mutlaka kullanın.

Bob kesim ince saç modelleri
Bob kesim ince saç modelleri

Omuz uzunluğu saçlar, merkez dışı ayrık saç ve kulağın arkasına sıkışmış tutamlar asimetrik bir his yaratır. Yani bu bob, yuvarlak bir yüzün dengeli görünmesi için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir.

Kare yüz için saç!
Kare yüz için saç!

Yüz çerçeveleme dalgaları, kare bir yüzün daha yumuşak görünmesi için gerekli etkiyi sağlar.

Uzun yüz ve saç!
Uzun yüz ve saç!

Tüylü bir dokuya sahip kısa yuvarlatılmış bob. Uzun yüzlerde eksik olan yumuşak çizgileri ve genişlik getirir. Ve ayrıca tam kaküller büyük alnı gizlemeye yarar.

Oval yüzler ve saçlar!
Oval yüzler ve saçlar!

Oval yüzler, dağınık veya şık bir şekilde stil sahibidir. Ya1ni zahmetsizce bir künt bir bob çekebilir.

İnce Saçlar İçin Gurur Verici Kaküller

Bazı bayanlar patlamalı saçlar konusunda son derece temkinlidir. Saçak yapmanın üstten değerli hacimleri çalabileceğini düşünürler. Yani bunlardan biriyseniz, yüz şeklinize bağlı olarak yüz çerçeveleme wispy açılarını veya kavisli uzun katmanları tercih edebilirsiniz.

Ama aslında, kaküller saç uzmanları tarafından ince saçlar için resmen onaylanmıştır! “Patlamalar gözü başka yöne çevirerek dikkat dağıtıcı bir şey yaratır. Gözün ilk bakışta ve içgüdüsel olarak otomatik olarak gittiği öne dolgunluk verir,” diyor uzmanlar. Ayrıca yumuşak perde kaküllerinden yana süpürülmüş bir saçaklara kadar, kakül tarzınızın ne olduğunu seçebilirsiniz.

Kahküllü ince saç modelleri!
Kahküllü ince saç modelleri!

Dikenli bir üst ve parça-y kakülleri ile flörtöz bir peri kesimi. Yani büyük bir alnı dengelemek için tam da aradığımız şeydir.

Dağınık kahküller
Dağınık kahküller

Bu dalgalı uzun bob, merkezden uçlara doğru giden seksi düz patlamalarla birleştiğinde harika olur.

Jilet saç kesimi
Jilet saç kesimi

Uzun yan patlamalar ve jiletli saç modeli güzel bir şekilde durur ve basamaklı akışıyla daha fazla hareket getirir.

İnce kahkül saç
İnce kahkül saç

Ustaca kemerli ve inceltilmişse, tam kaküller geniş kesildiğinde bile ağır hissettirmezler.

Bob ve kahkül kesim!
Bob ve kahkül kesim!

Oval bir yüz, düz bob kesimle şımarık çok katmanlı seçenek düşünülebilir. Yani hemen hemen her saçağı güzel taşır.

İnce Saçlar için Mükemmel Bob Kesimleri

Künt bob’un ve uzun versiyonunun neden en iyi arkadaşınız olduğunu tekrar tekrar açıklamanın bir anlamı yok. Yani ince saçlar için iyi kesimler seçimini genişleterek diğer alternatiflerden bahsedelim. Yüz çerçeveleme hacmi için önde daha uzun tresler olan bir A-line bob. Bunun yanında üstteki uzun telleri destekleyen kısa alt tresler elde etmek için yığılmış bir sırt kesim düşünün.

Her iki varyant da seçtiğiniz şeye bağlı olarak şık veya dağınık bir kaplama ile birlikte iyi gidebilir. Yani  şık bir görünüm veya daha az bakımlı bir görünüm. İnce katmanlara sahip dalgalı bir bob da listemizde. “İnce saçlar topallama ve düz düşme eğilimindedir. Bu nedenle yumuşak şekilli ve yumuşak çizgili kesimler en iyi şekilde çalışır. Yapıya bağlı sert çizgilere sahip güçlü stiller sadece şekilleri sabit tutmaz ve saçları sönmüş gibi bırakır,” diyor uzmanlar. İnce açta fazla abartılı, gösterişli stillerden kaçının!

Göz üstü bob kesim
Göz üstü bob kesim

Bu yuvarlak fırçalanmış bob, alnı kaplayan kör uçları ve gözü kapayan iplikçikleri nedeniyle daha dolgun görünüyor.

Omre BOB Saç
Omre BOB Saç

Burada, daha koyu kökler ve daha fazla derinlik var. Ayrıca süslü bir saç rengi çözümü ile modaya uygun dağınık bir bob var.

Patlamalı ince saç modelleri
Patlamalı ince saç modelleri

Kısa dalgalı patlamalar herhangi bir Bob’u bomba yapabilir. Ve ayrıca bu mükemmel dilimlenmiş kesim takip etmek için iyi bir ipucudur.

Yığılmış Bob Kesim!
Yığılmış Bob Kesim!

Yığılmış bob arkada çok fazla hacim sunarken, daha uzun ön kilitler yüzü gurur verici bir şekilde çerçevelemek için çalışır.

Açılı saç kesimi
Açılı saç kesimi

Bu uzun açılı saç modeli, sarışın tonlarının benzersiz bir karışımıyla parlar ve çok fazla boyut yaratır.

Uzun Saçı Boş Verin! İşte Gösterişli Siyah Saç Modelleri

İnce saçın Afrikalı Amerikan vahşi bukleleriyle bir ilgisi yok gibi görünebilir. Ama gerçekte, bu yaygın bir yanılgıdır. Başlangıç olarak, farklı saç yoğunluğuna sahip olanlar da dahil olmak üzere çeşitli bukle türleri vardır. Ayrıca hem ince hem de iplikçikler bunların arasındadır.

Ayrıca, uzun süreli ve yetersiz örgü, peruk ve uzatmaların giyilmesinden kaynaklanan gerçek bir incelme sorunu olabilir. Bu, onları hemen reddetmeniz gerektiği anlamına gelmez. Yani neden ince saçlar için alternatif saç modellerini denemiyorsunuz? İşte burada, mevcut trendleri ince siyah saçlara nasıl uyarlayabileceğimizi gösteren birkaç güzel örneğimiz var.

Bebek kahküllü saç! İnce saç modelleri!
Bebek kahküllü saç! İnce saç modelleri!

Tatlı bebek kakülleri ile bu tüylü bob çok doğal görünüyor ve yıkama ve gitmek bayanlar için kolay stil vaat ediyor.

Fransız ince saç modeli
Fransız ince saç modeli

Kısa ince saçlarınız için Fransız cazibesini kucaklamak ister misiniz? Heykel gibi kaküller ve favoriler ile bu voguish peri kesinlikle sizin seçiminiz!

Kör kesim saç!
Kör kesim saç!

Künt bob ince saçlara vücut eklemesi ile bilinir ve bu ortadan ayrılmış versiyon bunu kanıtlar.

Örgülü ince saç modelleri
Örgülü ince saç modelleri

Yan tarafta bir örgü, üstte bir örgü ve ensede biraz örgülü çörek. Yani boyut, doku ve çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bukleli ince saç modelleri!
Bukleli ince saç modelleri!

Şu harika küçük buklelere ve dramatik bebek saçına bir bakın! Afrikalı Amerikalı bir kadının rock yapması harika bir tarz değil mi?

En İyi İnce Saç Modelleri için 10 Örnek!

Künt ve dalgalı, cilalı ve tousled, kaküllü ve onlarsız. Birçok saç modeli yapabilirsiniz. Yani saç hacminizi artırabilir ve yüz şeklinizi pohpohlayabilirsiniz. Belki, bu yazıda toplanan bazı saç uzmanlarının ipuçlarını kullanarak mevcut kesiminizi bile özelleştirebilirsiniz. Yani bu, saçınıza kaldırma veya boyutsal bir etki için farklı bir renk vermek için bir yandan ayırma da olabilir.

Ünlü renk uzmanı Erick Today’e verdiği bir röportajda şöyle açıklıyor: “İnce veya inceltilmiş saçları olan bir müşteriyle uğraşıyorsanız! Yani her zaman saçların daha dolgun ve kalın görünmesine yardımcı olan birkaç vurguyla daha derin bir kök eklemenizi öneririm. Ayrıca özellikle de biraz daha hacim istediğiniz kökler kullanılabilir”. Daha fazla ilham almak için en iyi 10 saç modelimize de bir göz atın.

Harika ince saç modelleri! Bir bakın!

Uzun katmanlı İnce saç modelleri!
Uzun katmanlı İnce saç modelleri!

Bu uzun katmanlı saç modeli düzleştirmeden başka bir şey değildir. Yani bir dizi kilit ve renk geçişi boyut ve titreşim üretmek için birlikte çalışırlar.

Olgun kadın ve ince saç modelleri
Olgun kadın ve ince saç modelleri

40 yaşın üzerindeki bir kadın için ne harika bir peri! Ayrıca arkada dumanlı gri ve önde küllü gümüş hem gövde hem de ahenk ekler.

Hintli Saçı!
Hintli Saçı!

Bu güzel Hintli kız, kısa katmanlı bir kesime yakışıklı bir şekilde paketlenmiş. Yani saçların ne kadar dokunulabilir olabileceğini gösteriyor.

Tüylü Saç
Tüylü Saç

Tüylü ve dokulu saç. Yani bu harika saçta kahrolası iyi saçaklar göze çarpıyor. Ayrıca yüz çerçeveleme tresleri aşağıda ve tüylü.

Sarışın ince saç modelleri
Sarışın ince saç modelleri

Parlak bebek ışıkları ile sulanmış bu glam sarışın harika görünmüyor mu? Ayrıca doku ve ton ayarı tam olmuş.

İnce saç modelleri kombinleri
İnce saç modelleri kombinleri

Alaylı kökler ve bu updo hacimli örgü ince saçlar için iyi bir kombin oluşturur.

Parçalı saçak saç
Parçalı saçak saç

Yoğun ve ortadan gelen parçalı saçak. Ayrıca deniz tuzu spreyi ile güzel dokulu bu jilet kesim tüylü saç modelleri için iyi çalışır.

Mezun saçı
Mezun saçı

Gri saçlar, daha eğlenceli bir his için bir yan ayırma ve uzun patlamalarla şekillenebilir. Böylece iltifat edilen bu şık mezun bob çarpıcı görünür.

Konik saç kesimi
Konik saç kesimi

Bu şık peri kesimi cilalı, ancak parçalı yükseltilmiş üst ve serin konik patlama ile dokulu.

İnce gelin saçı
İnce gelin saçı

Gelinlik için upstyle süslü bir döngülü chignon. Yani evet demeden önce içine bükülmüş bu dokuma kilitleri ile tüm romantizm ortada.

Ne arayacağınızı bildiğinizde ince saçlar için modaya uygun bir saç modeli bulmak kolay, değil mi? Bir sonraki kuaför ziyaretiniz için birkaç fikriniz olduğundan eminiz. Ayrıca bu güzel dönüşümünüzü sosyal medyada paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyor olacaksınız!

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.