Güzel Bilgiler

En iyi Dövmeler Kadınlar için. Vücudunuza Bırakılan Kalıcı ve Güzel izler!

Kadınlar için en iyi dövmeler, vücudunuza bırakılan kalıcı ve güzel izler | Kadınlar için en iyi dövmeler işte tam burada! Yani benzersiz, anlamlı ve sevimli figürlerden oluşan bu güzel koleksiyonu seveceksiniz. Ancak, kızların seçebileceği birçok havalı dövme fikri bulunuyor. Bu yüzden sizin için doğru tasarımı ve anlamlı olanı seçmek zor olabilir.

Etraftaki tüm farklı kadın dövmelerini ele alacağız ve sergileyeceğiz. Ayrıca en iyi dövme tasarımlarına örnekler sunacağız. Size ilham vermesi için tarzınıza cesur ve kışkırtıcı bir görünüm eklemesi için en iyi dövme fikirlerini keşfedin.

Kadınlar için en iyi dövmeler:

Vücudunuz süslenmeyi bekleyen boş bir tuvaldir. Yani kızlar için dövmeler artık tabu değildir. Ayrıca çalışmalar dövmeli kadın sayısının aslında erkeklerin sayısını aştığını göstermektedir.

Birçok farklı tasarım ve fikir mevcuttur. Ancak sizin için mükemmel olan havalı ve zamanı olmayan bir dövme bulmak önemlidir. Çünkü o dövme ömür boyu bedeninizde kalacak! Küçük ve basit fikirlerden büyük yaratıcı tasarımlara kadar, arzularınıza uygun sanat eserleri ve çizimler mevcuttur. İşte burada kadınların bakması için en sevimli, güzel ve narin dövme fikirleri!

Kadınlar için en iyi dövmeler; Benzersiz Dövmeler:

Bazen sadece sen ve vücudun için yaratılmış eşsiz bir dövmeden daha iyi bir fikir yoktur. Sizin için benzersiz bir dövmeyi seçerken kişiliğinizden, anılardan, sevdiklerinizden ve özel günlerden esinlenebilirsiniz. Ayrıca ilham verici çizimlerden veya sanatçınızın sadece sizin için tasarladığı yaratıcı görüntülerden ilham alabilirsiniz.

Benzer şekilde, güzel bir görüntü kolajı oluşturabilirsiniz. Ayrıca sanat eserinde istediğiniz her şeyi temsil eden sadece bir özel resme odaklanabilirsiniz. Bunun yanında bir dizi harika benzersiz dövme tasarımını birleştirebilirsiniz.

Benzersiz dövme örnekleri
Benzersiz dövme örnekleri

Sevimli Basit Dövmeler:

Sanatın senin için doğru olması için karmaşık olması gerektiğini kim söyledi? Bazen basit ve tatlı devam etmek için yoldur. Doğrudan 12’den vurabilir ve noktaya koyabilirsiniz. Bir kalp, ay, güneş, nokta, adını siz söyleyin abartısız olasılıklar sonsuzdur. Önemli olan tek şey ona bakmayı seviyor olmandır. Sevimli ve basit bir şey zamansız ve mükemmeldir.

Kadınlar için en iyi Dövmeler, Sevimli ve basit dövmeler!
Sevimli ve basit dövmeler!

Küçük Dövmeler:

Boyut önemlidir, ancak büyük her zaman en iyisi değildir. Küçük dövmeler yaratıcı olmanın ince bir yoludur. Ayrıca tercihinize bağlı olarak daha sonra silebilme seçeneğine izin verir. Ekstra bir avantaj olarak daha küçük dövmeler daha az zaman alma eğilimindedir. Bunun yanında daha küçük bir fiyat etiketiyle gelebilir.

 

Küçük Dövmeler
Küçük Dövmeler

Kadınlar için en iyi dövmeler, Badass Dövmeler:

Badass dövmeleri her zaman favoridir. Özellikle de harika görünen havalı dövme tasarımlarını seviyorsanız. Ne de olsa kadınlığın şirinlikle her zaman bir ilgisi yoktur. Bunun yerine, kadınlığınızı belalı bir tasarım fikriyle serbest bırakmaktan çekinmeyin.

Şaşırtıcı, korkutucu veya sinirli bir şeyler olabilir. Yeter ki istediğiniz figür bedeninize doğru uyum sağlasın. İsterseniz sert sert cildinizi gösteren büyük bir arka parça olabilir. Ayrıca ateşli bir kol tasarımı veya tam uyluğunuzu kaplayan renkli bir sanat eseri de olabilir. Çünkü vücudunuz tuvaldir!

 

Tasarım Dövmeler
Tasarım Dövmeler

Kadınlar için en iyi dövmeler, Anlamlı Dövmeler:

İyi görünen ve estetik açıdan hoş, ayrıntılı bir dövme tasarımına gitmek her gerekmeyebilir. Bunun yerine bir anlam ifade eden iyi düşünülmüş bir tasarım düşünün. Anlamlı dövmeler, sizi her zaman hatıralara, ilham veren kişiye, yere, olaya veya duyuma geri taşıyacak özel dövmelerdir.

 

Kadınlar için en iyi Dövmeler, Anlamlı Dövmeler
Anlamlı Dövmeler

Haçlı Dövmeler:

Çapraz dövme ile gidilecek birçok yol vardır. Basit ve abartısız veya karmaşık bir tasarım olabilir. Ancak bazı insanlar stilize kelimeler ister, bazıları da haçlarını çiçeklerle süsler. Dini eğilimi olan herkes için çapraz dövmeler inançlarını onurlandırmak onlara göre bir yoldur.

Sevimli Küçük Dövmeler:

Sevimli küçük dövmeler kadınsı, sevimlidir. Ayrıca her yere sığdırmak kolaydır. Zarif bir dövme, özellikle küçük ve sevimli olduğundan kadınlar için popüler bir seçimdir. Bazı fikirler arasında küçük bir kalp, bir ok, bir gülümseme veya bir kelime olabilir. Ayrıca bakmayı bilmeyen gözlerden saklamak için şirin bir dövme, fark edilmeden gitmek için harikadır.

Sevimli Minik Dövme
Sevimli Minik Dövme

Kadınlar için en iyi dövmeler, Çiçek Dövmeleri:

Giderek daha popüler bir tasarım olan çiçek dövmeleri sonsuz çeşitliliktedir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok farklı seçenekler vardır. Yani bir kır çiçeği demeti, en sevdiğiniz karanfillerden oluşan bir buket, güllerle süslenmiş bir isim… Bunun yanında tatlı bir koku ile doğaya yapılan bu kadınsı duruş yanlış olamaz.

Çiçekli dövme
Çiçekli dövme

Rüya Avcısı Dövmeler:

Rüya avcıları yerli Amerikan kültürlerinden esinlenmektedir. İnsanları olumsuz ruhlardan ve kötü gözlerden koruduğuna inanılmaktadır. Rüya yakalayıcı dövmeler kötü ruhları savmak ve iyi şans getirmek için kullanılır.

Evlerde ve yatak odalarında yaygın olarak popülerdir. Aynı zamanda dreamcatchers, korumanın veya Amerikan yerlilerinin mirasının bir sembolü olarak dövme için yaygın bir seçimdir.

Renkli tüyler, çiçekler, kuşlar ve diğer sanat eserleri de dahil bir çok seçenek vardır. Herhangi bir sayıda havalı rüya yakalayıcı dövme tasarımı arasından seçim yapabilirsiniz. En iyi yanı, kadınların vücudunun herhangi bir yerine inanılmaz bir rüya yakalayıcısı sığdırabilmesidir.

Rüya avcısı dövmesi
Rüya avcısı dövmesi

Eşleşen En İyi Arkadaş Dövmeleri:

Arkadaşlığınızı onurlandırmak için onunla eşleşen bir dövmeden daha iyi bir yol var mı? Kan kardeşi yerine dövme kardeşi olun! Tasarım, harfler kadar açık veya paylaşılan bir hatıra gibi belirsiz olabilir. Ayrıca Büyük ve cesur ya da küçük bir mürekkep damlası olabilir. Her halükarda, her zaman birbirinizi hatırlatacaksınız.

 

Kanki Dövmesi
Kanki Dövmesi

Anne Kız Dövmeleri:

Dövmelerini ailenden saklama günleri çoktan geride kaldı:) Şimdi, bunun yerine annenle uyumlu bir dövme yaptırmak daha yaygın. Annene, ilişkini vurgulayan sevimli bir anne kızı dövmesiyle, her zaman kalbinde olacağını göster. Baş harfleriniz, iki kalp parçası, Roma rakamı ile tarihleriniz olabilir.  bulmaca parçalarınız diğerlerinin yanı sıra tüm seçeneklerdir.

Kadınlar için en iyi Dövmeler, Anneli kızlı dövme
Anneli kızlı dövme

Kafatası Dövmeleri:

Belalı dövmeler açısından, kafatasları tam en tepededir. Yani tercih edilen stile bağlı olarak kafatası dövmelerinin birçok farklı versiyonu vardır.

Popüler seçeneklerden bazıları da çiçekler eklemektir. Ayrıca Meksika tarzı şeker kafataslarından ilham alarak daha kadınsı hale getirilebilmektedir. Ancak alevlerle de kötü gidemezsiniz.

Kafa tası dövmeler
Kafa tası dövmeler

Kanat Dövmeleri:

Melek dövmeleri klasiktir ve kızlar sırtlarını, omuzlarını, kollarını, bileklerini veya uyluklarını güzel detaylarla süsleyebilirler. Ayrıca kendinizi bir çift sevimli melek kanadıyla uçmaya hazır bulabilirsiniz.

Kadınlar için en iyi Dövmeler, Kanat Dövmeler
Kanat Dövmeler

Güneş ve Ay Dövmeleri:

Yin ve Yang gibi, güneş ve ay birlikte çalışan zıtlıkları yansıtır. Bir güneş ve ay dövmesi ilahi güçlerin güzelliğini ve dengesini sembolize edebilir. Asla bir araya gelmeyecekler ama güçleri inanılmaz.

Güneş Ay dövmeleri
Güneş Ay dövmeleri

Suluboya Dövmeler:

Suluboya elemanı ekleyerek herhangi bir dövme tasarımına yeni bir hayat getirebilirsiniz. Çizgileri taze tonlarla bulanıklaştırarak eski siyah kontrastları güzel bir renk karışımıyla yenileyin.

Kadınlar için en iyi Dövmeler, Sulu boya tatoo
Sulu boya tatoo

Kadınlar için en iyi dövmeler, Kelebek Dövmeleri:

Kelebekler dönüşümün sembolüdür. Yani değişim, metamorfoz ve güzelliği ifade ederler. Vitray tasarımlı kanatlar en popüler dövme tasarımlarından biridir. Ayrıca doğanın en fotojenik böceğine hayran olan herkes için mükemmeldir.

Kadınlar için en güzel dövmeler Kelebek Dövmesi!
Kadınlar için en güzel dövmeler Kelebek Dövmesi!

Yaban Arısı Dövmeleri:

Duymadıysanız, bombus arıları yükselişte. Besleyici, sevimli ve hayatı yeniliyorlar. Doğadaki rollerine ek olarak, bir yaban arısı dövmesi de şiddetli sadakat ve cesareti temsil edebilir.

Yaban arısı dövmesi!
Yaban arısı dövmesi!

Ayçiçeği Dövmeleri:

Kadınlar için güzel ve popüler bir dövme fikri ayçiçeğidir. Belirgin altın yaprakları ile ayçiçeği neşe, sevgi, şans ve iyi sağlık anlamına gelmektedir. Ayrıca iyi dilekleriniz varsa, ayçiçeği dövmesi sizin için doğru olabilir.

Ay cicegi dovmesi
Ay cicegi dovmesi

Aile Dövmeleri:

Aile dövmeleri, ailenize ve akrabalarınıza onları önemsediğinizi ve sevdiğinizi göstermenin harika bir yolu olabilir. İster soyadınızı, ister isimlerinizi ve doğum tarihlerinizi yazın. Ya da isterseniz ailenin önemi hakkında tatlı anlamlı bir alıntı yazdırın… İster çocuğunuzun el izini isteyin. dikkate alınması gereken sonsuz aile dövme fikirleri ve tasarımları vardır.

Kadınlar için en güzel dövmeler Aile dövmesi!
Kadınlar için en güzel dövmeler Aile dövmesi!

Kadınlar için en iyi dövmeler, Disney Dövmeleri:

Disney’in büyüsü, sayısız insana en sevdikleri anıları vücutlarında yeniden yaratmaları için ilham verir. Popüler Disney dövmeleri Tinkerbell, Mickey ve Minnie Mouse, Ariel, Pamuk Prenses, Belle. Ayrıca Canavar, Elsa, Anna, Olaf, Prenses Yasemin, Donald Duck, Goofy, Simba… Bunların yanında Woody, Mufasa, Winnie The Pooh, Tigger ve Nala gibi sevimli karakterlerdendir.

Diğer sevimli Disney dövme tasarımları, kaleler, alıntılar, yıldızlar, Minnie kulağı olabilir. Ayrıca sonsuz güller gibi ilham verici sanat eserleri de olabilir. En sevdiğiniz Disney hikayesini seçin ve kadınlar için en iyi Disney dövme fikirlerini kaynağından alın.

Disney dövmesi
Disney dövmesi

Fil Dövmeleri:

Sevimli yaratıklar olmanın yanı sıra, filler birçok farklı anlam taşır. Yani bir fil dövmesi, genel gücün yanı sıra doğanın, refahın ve kalıcı karakterin bir sembolü olabilir.

Fil dövmesi
Fil dövmesi

Melek Dövmeleri:

İster sadece kanatlara ister tam bir hale figürü kullanın… Melek dövmesi sizi izleyen birinin özel bir hatırlatıcısı olabilir. Dini olabilir veya özlenen birinden uyarlanabilir. Yani her iki durumda da, bir melek dövmesi inanılmaz tasarım potansiyeline sahip popüler bir temadır.

Melek dövmesi
Melek dövmesi

Anka Dövmeleri:

Alevlerden bir anka kuşu yeniden doğar. Anka kuşu, ateşten yeniden doğma, daha güçlü bir şekilde geri dönme döngüleriyle bilinen mitolojik bir kuştur. İlham verici bir Anka kuşu dövmesi harikadır. Yani bu klasik efsaneyi seven birisi kadar zor zamanlar geçiren biri için harika bir referanstır.

Anka kuşu dövmesi
Anka kuşu dövmesi

Gül Dövmeleri:

Çiçekler her zaman popüler bir dövme seçimi oldu. Ayrıca gül kendi kategorisine sahiptir. Geleneksel güzelliğin, narin kadınlığın, sayısız katmanın ve birkaç diken olmadan güzelliğe sahip olamadığınızın kanıtıdır.

Kadınlar için en güzel dövmeler gül dövmesi
Kadınlar için en güzel dövmeler gül dövmesi

Kadınlar için en iyi dövmeler, Yıldız Dövmeleri:

Yıldız dövmeleri ile çok fazla çeşitlilik vardır. İster kayan yıldızdan, ister takımyıldızları olsun… İster beş puanlık tek başına bir standdan esinlenin fark etmez. Havalı, klasik ve kadınlar için her zaman harika bir dövme fikri.

Yıldız tatoo
Yıldız tatoo

Ejderha Dövmeleri:

Ejderha dövmeleri havalı ve asi veya sevimli ve kadınsı olabilir. Yani ejderha dövme tasarımları, sanatsal ve büyülü olmanın ötesinde, bilgeliği, tokluğu, gücü de gösterir. Ayrıca iyi şansı ve yolunuza duran her şeyi fethetme yeteneğini temsil edebilir. Bunun yanında, bu günlerde kim ejderhaların annesi olmak istemez ki?

Kadınlar için en güzel dövmeler ejderha tatoo
Kadınlar için en güzel dövmeler ejderha tatoo

Aslan Dövmeleri:

Aslanlar görkemli, asil ve kendinden emindir. Yani hayvanlar aleminin liderleri olarak, güçlerini muhteşem bir ayrıntılı aslan dövmesi ile kanalize edin. Bu büyük kediler kadar vahşi olacaksın.

Aslan Tatoo
Aslan Tatoo

Baykuş Dövmeleri:

Bilgelik her insanın elde etmeyi umduğu bir şeydir. Bilgi ve zekanın bir sembolü olan simge baykuşlardır. Bilge özellikleriyle gurur duyan veya daha fazlasını bulmayı uman herkes için mükemmel bir dövme tasarımıdır.

Baykuş Tatoo
Baykuş Tatoo

Kartal Dövmeleri:

Güç, vatanseverlik ve özgürlük kartal dövmeleriyle ilişkili sembollerden sadece birkaçıdır. Ayrıca zarif ve güçlü olabilirler ve her zaman detaylara inanılmaz dikkat edilerek tasarlanmış harika bir seçimdir.

Kartal Tatoo
Kartal Tatoo

Ok Dövmeleri:

Kadınlar her zaman modaya uygun ok dövmesini tercih edebilir. İster hafif ve modern ister dokunaklı sivri olsun, bir ok estetik olarak hoş olabilir. Ayrıca sadece ileri itmek için değil geriye doğru da çizilerek ilham verebilir.

Kadınlar için en güzel dövmeler Ok tatoo
Kadınlar için en güzel dövmeler Ok tatoo

Saat Dövmeleri:

Sevimli saat dövmeleri ile zaman durabilir. Yani artık yaş probleminiz yok! Saat dövme tasarımınızı çiçeklerle süsleyin. Ayrıca elleri önemli bir zamanda bırakın ve değişimin gücünü hatırlatın.

Kadınlar için en güzel dövmeler Saat Tatoo
Kadınlar için en güzel dövmeler Saat Tatoo

Ağaç Dövmeleri:

Doğada olduğu gibi, vücutta dövmeli ağaçlar önemlidir. Yani hayatın gücüne, mirasına, aile ve geleneğin köklerine güç verirler. Ayrıca bir ağaç dövmesi farklı temaları bağlayabilir veya göz çizimi tasarımı olarak tek başına durabilir.

Ağaç Tatoo
Ağaç Tatoo

Kadınlar için en iyi dövmeler, İkizler Dövmeleri:

Astrolojik önemine ek olarak, İkizler sembolü çift anlamlı bir dövmedir. Tipik olarak, hem entelektüel hem de çocuksu, içe dönük ve dışa dönüktür. Ayrıca kaotik ve nazik ruhlu niteliklere sahip bir kişi gibi zıt özellikleri temsil eder. Bunun yanında ikiz kardeşi ile eşleşen bir dövme için de harikadır.

İkizler dovmesi

Bulut Dövmeleri:

Bulut dövmeleri bilimsel ve gerçekçi veya son derece animasyonlu olabilir. Yani ister size hatırlatsın, ister gökyüzüne bakan hayaller olsun fark etmez. İster onun sembolik bir ilham veya cennete olmayı isteyin. Bulutlar her zaman COOL bir seçimdir. Ayrıca yağmur veya berekettir.

Kadınlar için en güzel dövmeler, Bulut Tatoo
Kadınlar için en güzel dövmeler, Bulut Tatoo

Toros Dövmeleri:

Toros, dövme fikrine çevrilen başka bir astrolojik işarettir. Yani Toros dövmeleri tipik olarak gücü, inatçılığı ve kalıcılığı ile bilinen bir hayvan olan bir boğa görüntüsü ile temsil edilir. Bununla birlikte, Toros dövme tasarımları topraklanmış, pratik ve özverili bir kişiliği de yansıtabilir.

Toros Tatoo
Toros Tatoo

Kurt Dövmeleri:

Kurtlar doğuştan liderdir. Kendi gurubunuzun lideriyseniz, vahşi bir yanınız varsa tamamdır. Yani bu güzel, görkemli ve genellikle mistik hayvanların niteliklerine hayransanız,. Bu durumda bir kurt dövmesi sizin için doğru seçim olabilir.

Kurt Tatoo
Kurt Tatoo

Kadınlar için en iyi dövmeler, Hıristiyan Dövmeleri:

İlham için koca bir İncil ile Hıristiyan dövmelerinde eksiklik yoktur. Popüler Hristiyan dövme fikirleri haçlardır. Ayrıca incil ayetleri, biberiye veya balık içerir. İnancın sembolüyle tercih edenlerin için bir dövme desenidir.

Hıristiyan Tatoo
Hıristiyan Tatoo

Kelt dövmesi:

Kelt dövme tasarımları ile zengin bir tarih vardır. Genellikle spiraller ve dönme simetrisi içeren bu tarihi sembolleri içerir. Ayrıca hem doğanın hem de yaşamın sürekli gelişen hareketinin unsurlarını içerir.

Kelt dövmelerindeki yaygın olan troplar, gücün yanı sıra geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek arasındaki bağlantıyı kurar. Ayrıca ilerlemeye devam etme yeteneğini içerir.

Celtic Tatoo
Celtic Tatoo

Müzik Dövmeleri:

Müzik birçok kişi için güçlü bir duygudur. Yani bir müzik aşığıysanız, notalardan oluşan bir kadro, tiz bir yarık gibi bir sembol vaz geçilmezdir. Ayrıca favori bir şarkı veya besteden anlamlı şarkı sözleri gösteren bir dövme  de düşünün.

Muzik Tatoo
Muzik Tatoo

Kadınlar için en iyi dövmeler, Kuş Dövmeleri:

Bu dövmeler sadece evcil hayvan sahipleri için değildir. Ayrıca kuşlar güçlü ve popüler bir mürekkepli sembol haline geldi. Özgürlüğü, değişimi ve devam etme yeteneğini temsil ederler.

Uçuştaki zarif kuşlardan sevimli sinek kuşlarına ve ateşten yükselen bir anka kuşuna kadar birçok seçenek de vardır. Yani kuş dövme tasarımları kesinlikle güzel, anlamlı sanat isteyen kızlar için bir üst seçimdir.

Kus Tatoo
Kus Tatoo

Lotus Dövmeleri:

Nilüfer çiçeği, özellikle Asya kültürlerinde kutsal bir sembol olarak maneviyata en sıkı bir şekilde bağlıdır. Ayrıca saflık unsurlarını ve beden, ruh ve zihin arasındaki bağlantıyı temsil eden popüler bir dövme tasarımıdır. Çiçekli, karmaşık ve çok kadınsı da olabilir.

Lotus çiçeği tatoo
Lotus çiçeği tatoo

Kadınlar için en iyi dövmeler, Tüy Dövmeleri:

Kuşlar gibi, tüy dövmeleri de hem anlamlı hem de havalı olan son derece popüler bir dövme fikridir. Ayrıca göz alıcı ve zariftirler (tavus kuşlarını ve quill kalemlerini düşünün) ve genellikle özgürlük, şans ve kayıp gibi şeylerle ilişkilidirler.

Tüy Tatoo
Tüy Tatoo

Taç Dövmeleri:

Bir prenses gibi muamele görmek istiyorsanız taç dövmeleri sizin için doğru seçim olabilir. Ayrıca taç dövmelerinin en yaygın anlamları telif hakkı, güç ve otoritedir. Ancak farklı taç tasarımları sembolün varyasyonlarını gösterebilir. İster kraliçe olmak ister kendinizi sonsuza kadar prenses olarak görmeyi tercih edin. Havalı ve son derece görkemli taç dövme fikirlerini düşünün.

Taç TATOO
Taç TATOO

Kral ve Kraliçe Dövmeleri:

Aynı damarda, bazı aşklar asildir. Yani dövmeleri önemli değerlerinizle eşleştirmek istiyorsanız… Yani o zaman oyun kartı ilhamlı bir tasarım düşünün. İster kupa kraliçesi ister elmas kralı olsun. Bu havalı dövme seti sürekli bağlılığın bir sembolüdür.

Kral kraliçe tatoo
Kral kraliçe tatoo

Bilek Dövmeleri:

Bilek prime-time bir konumdur, ön ve orta. Çalışmak için de oldukça geniş bir alanınız var, bu yüzden tasarım açısından da çok fazla özgürlüğe sahipsiniz. Sadece dünyanın havalı dövmeni görmesinden memnun olduğundan emin ol.

Bilek tatoo
Bilek tatoo

Kadınlar için en iyi dövmeler, Ön Kol Dövmesi:

Görünür dövmeler için kol harika bir yerdir. Yani bu alan, anlamlı bir tasarım veya çarpıcı bir kol sergileyen ayrıntılı sanat çalışmaları için idealdir.

Ön kol tatoo
Ön kol tatoo

Omuz Dövmesi:

Omuzlar, hem gururla gösterebileceğiniz hem de gerektiğinde örtbas edebileceğiniz dövme tarzı için mükemmeldir. Ayrıca büyük bir dövme veya daha küçük bir tasarım için çalışmak için çok yer vardır.

Omuz tatoo
Omuz tatoo

Sırt Dövmesi:

Boş beden tuvali istersek arka taraf büyük bir tanedir. Yani büyük harika bir tasarım yapabiliriz. Ayrıca birkaç küçük dövme ile doldurabilirsiniz. Omurgadan aşağı, kaburgalarda, belini süslemek veya aradaki her şey iyi çalışır.

Kadınlar için en güzel dövmeler, Sırt Dövmesi!
Kadınlar için en güzel dövmeler, Sırt Dövmesi!

Ayak Bileği Dövmeleri:

Ayak bileği dövme için sevimli ve kadınsı bir yerdir. Ayrıca küçük ve yaratıcı bir sanat eseri için cool ve modaya uygun bir yer.

Kadınlar için en güzel dövmeler, Ayak bileği Tatoo
Kadınlar için en güzel dövmeler, Ayak bileği Tatoo

Kadınlar için en iyi dövmeler, Kaburga Dövmeleri:

Kaburgalar çalışmak için biraz daha alan sağlar. Yani bu kelimeler ve ifadeler, büyük çiçekler, portreler ve karmaşık kreasyonlar için iyidir. Ayrıca da hemen hemen her tasarım için çekici ve seksi bir noktadır.

Kaburga tatoo
Kaburga tatoo

Uyluk Dövmeleri:

Seksi dövme izlerine gelince, uyluk listenin başındadır. Popüler tasarımlar arasında büyük çiçek desenleri ve genişleyen desenler bulunur.

Popo tatoo
Popo tatoo

Kadınlar için en iyi dövmeler, El Dövmeleri:

Küçük dövmeni göstermek istiyorsan, el mükemmeldir. Yani tanıştığınız herkes tasarımınızı görecek. Bu yüzden uygun olduğundan emin olun. Bazı fikirler arasında kınadan ilham alan sanat eserleri, yazılar mevcuttur. Ayrıca bazılarında elmas tek taş yerine yüzük parmağı dövmesi bulunur.

Kadınlar için en güzel dövmeler el tatoo
Kadınlar için en güzel dövmeler el tatoo!

Kol Dövmesi:

İyi düşünülmüş bir tasarım için kol manşonu en iyi noktadır. Yani çeyrek, yarım veya tam olarak gidebilir. Ayrıca kolun bölümlerini temalı bir tasarımla kaplayabilir veya birkaç farklı fikri iç içe geçirebilirsin.

Kol Tatoo
Kol Tatoo

Göğüs Dövmesi:

Kadınlar üzerindeki göğüs dövmeleri çok seksi ve çekicidir. Dövmeler lotus tasarımlarından desenlere, kadınsı çiçeklere ve aradaki her şeye kadar uzanır.

Göğüs tatoo
Göğüs tatoo

Kadınlar için en iyi dövmeler, Bacak Dövmeleri:

Bacaklarda kaplayacak çok fazla alan vardır. Bu nedenle onları havalı bir dövme için ideal bir yer haline getiriyor. Ayrıca büyük veya küçük gitmek için alanınız var, ihtiyacınız kadar yer kaplar.

Ekstra bir bonus olarak, mürekkemenizi göstermek istemiyorsanız. Her zaman pantolonla örtme seçeneğiniz vardır ve bunun tersi de bir çift şort veya etekle.

Kadınlar için en güzel dövmeler ayak Tatoo
Kadınlar için en güzel dövmeler ayak Tatoo

Kol Pazı Dövmesi:

Kol dövmeleri çok yönlü, sıcaktır ve mürekkep almak için en iyi noktalardan birini yapar. Ayrıca çalışma saatlerinde gururla sergilemek veya örtbas etmek için mükemmeldir. Bununla birlikte sevimli veya sinirli bir dövme için ideal bir yerdir. Bu, üst ve alt kolunuzu saran veya yukarı ve aşağı doğru çalışan tasarımlar için mükemmel bir yerleşimd yeridir.

Pazu tatoo
Pazu tatoo

Boyun Dövmeleri:

Boyundaki dövme için cesur bir seçimdir. Yani biraz ağrı ve çok fazla maruz kalma ile aranız iyi ise… Yani sizin için doğru yerleşim olabilir. Ancak dikkatli olun, her iş yeri görünür boyun dövmelerinden hoşlanmaz. Ama yine de çok havalıdır.

Boyun dövmeleri
Boyun dövmeleri

Kulak Arkası Dövmeler:

Kadınlar için en güzel dövmeler kulak arkası tatoo
Kadınlar için en güzel dövmeler kulak arkası tatoo

Kadınlar için en iyi dövmeler, Kalça Dövmeleri:

İster küçük veya ince olsunlar isterse vücudunuza yayılsınlar… Kalça dövmeleri seksi ve havalıdır. Ayrıca çalışmak için çok fazla cilt alanı vardır. Bu yüzden büyük veya cesur olmak veya dövmeyi küçük tutmak kolaydır. Bunun yanında fikirler arasında pusulalar, lotus çiçekleri, kelimeler, çiçekler ve hatta bir ahtapot bile bulunur.

Kalça Tatoo
Kalça Tatoo

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.