Güzel Bilgiler

Güzellik Nedir? Moda ve Güzellik Standartları 2023

Güzellik Nedir? Moda ve Güzellik Standartları | Modanın güzelliği nedir? Son zamanlarda moda dergisini okuyan güzellik standartlarını araştıran biri oldum. Kıyafetlerle ve kombinlerle ilgilenmeye başladım! Çünkü bunun bir geçmişi var. Dört yaşındayken, en sevdiğim kıyafetlere sahiptim. İlkokuldayken kendi kıyafetlerimi seçerdim. Ama ailemin bana sormadan aldığı kıyafetlerin çoğu benim tarzım değildi.

Bu nedenle, giymek istemediğimde çok yorucu anlar yaşıyorduk. Bu her zaman bir kavgaydı. Bunu giymek istiyorum, şunu istemiyorum! Kıyafetlerin, ebeveynler için sadece şapkalar olduğunu sanıyordum.

Neden beni anlamıyorsunuz?

Güzellik ve moda
Güzellik ve moda

Güzellik Nedir? Moda ve Güzellik Standartları!

Ancak ne kadar kavga edersek edelim beni kıramadılar. Her zaman en sevdiğim kıyafetleri giymek istedim ve giydim. Bu duygu çok güçlüydü.

Bazen moda dergileri alırım. Soğuk bir mevsimdi ama Bawaii’nin resimleri beni büyüledi. Sadece bu değil, okuyacağım çünkü bu yılın trendlerini bilmek istiyorum. Bununla birlikte, sadece harika kıyafetler görmek istiyorum. Güzel bir şey gördüğümde, kalbim yıkanıp arınıyor.

Gerçekten giyebilir miyim? Koleksiyon kombinlerde birçok kıyafeti vardır. Giymek istediğim kıyafetleri bulmak için moda dergileri alırdım. Ama şimdi sadece güzel şeyler görmek istiyorum. Bu duyguyla bakıyorum.

Moda sensin
Moda sensin

Güzeli Giymek.

Ancak gördüğüm güzel elbiseyi ben de bu elbiseyi giymek istiyorum. Bu sezonu istiyorum. Böyle bir şeyi düşünürken dergileri karıştırdığım zamanını seviyorum.

Karıştırdığım dergilerden birinde Figaro’da güzel bir makale vardı. Bay Siturei’nin tokyo Street News adlı bir sayfası. MASAE MASUNAGA İLE YAPILAN BİR RÖPORTAJ. Sizinle paylaşıyorum.

Güzellik Nedir? Güzel, Güzel mi!

“Güzel”  veya “güzel değil” bu değerler nereden geliyor? Sence güzel olan ne? Okudukça, bu duyguyu unutmak istemedim. Moda güzeldir. Modayı seviyorum çünkü güzel olmak istiyorum.

Güzel yaşamak için ne yapmalıyız?

Dört yaşındayken, muhtemelen zaten güzel bir şey giyerek kendimi parlatmak istemiştim. İstediğini giymenin mutluluğu. Bu duygu, bir kadın olarak bunun için doğdum dediğim zevklerden biri olabilir.

En sevdiğin kıyafet hangisi? Düşünürken kalbi sallayan bir tasarım giymek isteme hissi ilk olarak ortaya çıkar.

Düşündüğüm güzel şeyler. Nerede bu?

Güzellik Nedir? Bilinmeyen Dünya!

Güzellik konusunda hala bilmediğim bir dünya var ve her zaman ona göz kulak olmak istiyorum.

Belki de trendler hakkında en kısa zamanda bilmek istediğiniz şey budur. Belirsiz bir duygu ama her zaman yeni bir şey arıyorum.

Evet, güzellik değişir. Aynı güzelliği aynı şey içinde bulmak istiyorum. Hayatımda her zaman olduğunu düşündüğüm güzelliği diliyorum.

Bu da duyularımı geliştirmeme neden oldu. Öğrenciyken yarı zamanlı çalışmaya başladım ve ilk olarak o zaman bilmenizi istediklerimi o maaşla satın aldım.

İlk satın aldığım şeyler!

A.P FRANCE’DAN BİR SERGE YÜZÜĞÜ ALDIM VE TSUMORI CHISATO ETEĞİ. Bunu giymek için artık daha az fırsatım var. Ama yine de bırakamıyorum. Bayıldım onlara bu yüzden hala elimin altında olmalarını istiyorum.

Ondan sonra, uzun yıllar giymek istediğim ve azar azar sevdiğim kıyafetler aldım.

Güzellik Nedir? Moda sadece kadınlar için olmamalı.

Modacı olmak için Tokyo Kasei Üniversitesi’ne gittim. Bir giyim üreticisinde işe girdim ve hala moda sektöründe çalışmaya devam ediyorum.

Mezun olduktan kısa bir süre sonra bir kadın markası için çalıştım. Ama aniden şirket iflas etti. İş değiştirmek zorunda kaldım.

Giymediğim kıyafetleri satmak istedim ve erkek modası dünyasına adım attım. Beni şaşırtan şey, kadın modası dünyasının erkek endüstrisini bilecek kadar sonsuz olmasıydı. Gerçekten bunu fark ettim. Erkek modasının sadece kadınlarla gelişeceğini hissettim. Kadın ve erkek giyiminde akıp giden eğilim hızı farklıdır, ancak ikisi de geri de değildir.

Güzellik görecelidir
Güzellik görecelidir

Herkes kadınlardan doğar.

Moda ve güzellik acaba buna benziyor mu? Kökeni kadınlar mı ve erkek modası dünyası oradan oluşturulabilir mi? Bunu çok düşündüm. Bence moda tasarımcısı olan birçok erkek var. Ünlü bir tasarımcıları düşünün. Buna ne dersin?

Cinsiyet, güzelliği hissetme hassasiyeti için önemli değildir. Ancak, güzellik nesnel olacak şekilde keskinleştirilmiştir. Bu hikaye bir şekilde raydan çıktı ama Figaro’nun makalesini okuduğum için çok heyecanlandım özelliklede bu yıl yani 2023’de..

Güzellik olgusunun olduğunu unutmayın çünkü her gün bir sürü kıyafetler giyiyorsunuz. Yine de, son zamanlarda biraz modayı unutmuş ve detayları atlamış olabiliriz! Yani modanın tadını çıkarırken kafamız eskilere takılıp kalırsa mutsuz olabiliriz!

Güzellik Nedir? Bu senin seçimin!

Çok sabırsız olmayın. Ne giyersen giy, bu senin seçimin. Seçerken kafamızı nasıl kullanıyorsak, güzelliği öyle buluyorsunuz.

Yansımamla birlikte ve arzularımla yeni bir bakış açısı yarattım işte moda ve güzellik budur..

Keşke daha fazla insan modadan zevk alabilseydi!

İçimde bir his olduğu için kişisel bir stilist şeklinde çalışmaya karar verdim. Anladım! Hepsi bu, değil mi diye kendime sordum.

Güzellik Nedir
Güzellik Nedir

Güzellik hep yanında

Keşke düşündüğüm güzellik hep hayatımda olsaydı, ben böyle arzulamıştım. Kıyafet giymekten zevk alıyorum. Çünkü orada güzel bir şeyler buluyorum. Bu duygu önemli.

Alışverişte iyi değilim, kıyafet giyip giyemeyeceğim umurumda değil. Böyle bir insan be anlaşılmaz bir şeydir.

Umarım modanın tadını biraz bile çıkarabilir ve hayatı güzel hale getirebilirseniz.

Güzelliğiniz çiçek açsın!

Birinin güzelliği çiçek açarsa veya bu blog nedeniyle bir şeyler değişirse mutlu olurum. Yazdığım gibi, ben de değişmeye başladım bile. Ne düşünüyorsun?

Peki şu an giydiğin şeyde güzellik hissediyor musun? Hissetmediyseniz, sahip olduğunuz güzellik kriterlerini bulmaya çalışın. O zaman bir şeyler değişebilir. Moda değil senin seçimin! Sonra görüşürüz yani 2023^de. İnş…

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.