Güzel Bilgiler

Güzel Giyinmek İçin Kadınlara Paha Biçilmez İp Uçları!

Güzel Giyinmek İçin Kadınlara Paha Biçilmez İp Uçları | Öncelikle güzel giyinmek için hiç kimse strese girmemelidir. Her sabah kalkmak ve bir şeyler giyinmek, size neşe getirmeli ayrıca bu gün başarmaya hazır olduğunuzu hissetmelisiniz! Fakat dolabının önünde demir atmış duruyorsun değil mi? Ayrıca saatlerce kıyafetlerinle bakışıyorsunuz. Nereden başlayacağını merak ettin mi? Kıyafetlerle dolu bir dolabımız olduğunu eminiz. Ancak giyecek bir şeyinin olmadığını düşünüyorsun ve yalnız değilsin.

Güzel Giyinmek İçin Kadınlara Paha Biçilmez İp Uçları!

Sade ve güzel giyinmek
Sade ve güzel giyinmek

İster işe gidiyor olun, ister çocuklarınızı okula götürün ya da kahve içmek için bir arkadaşınızı arayın. Yani güzel giyinmek ruh halinizi tamamen değiştirebilir ve bunu yapmak stresli olmamalıdır!

Güzel Giyinme sürecini kolaylaştırmak için aşağıda 10 basit ipucumu paylaşıyoruz. Böylece her gün sorunsuz bir şekilde şık görünebilirsiniz.

1- Dolabını Düzenli Tut.

Dolabını düzenli tut
Dolabını düzenli tut

Dolabın düzenli mi? Değilse, böyle devam et kızım! Hayır asla, Temiz ve düzenli bir dolaba uyanmak, her şekilde Giyinme şeklinizi değiştirecektir. Dolabınız organize değilse önce hangi görevleri yerine getireceğinizin bir listesini yaparak başlayın. Sizin için en önemli olan nedir?

Yani İstemediğiniz/giymediğiniz / sevmediğiniz şeylerden kurtulmak mı? Her şeyi renge göre organize etmek mi? Stil mi? Sezon mu? Her ne kadar dolabını bir anda düzenlemek kolay olamasa da, küçük küçük başla ve yoluna devam et.

Dolabınızı düzenli tuttuğunuzda, hangi öğelerin birlikte iyi gideceğini görselleştirmek çok daha kolaydır. Ayrıca güzel giyinmek istiyorsanız, organize bir dolap kesin bir zorunluluktur.

Not: bir kapsül gardırop herkes için iyidir. Ayrıca, giyinmeyi çok daha kolay hale getirebilir. Çünkü bir sürü ekstra “şeyler” tarafından boğulmazsınız.

2- Güzel Giyinmek için Rahat Ettiğin Şeyi Giy!

Rahat Hissettiğini Giy
Rahat Hissettiğini Giy

Giydiğiniz şeyde kendinizi rahat hissetmiyorsanız, güzel giyinip giyinmediğiniz önemli değildir. Yani sen de iyi hissetmelisin. Sadece rahat olurken aynı zamanda nasıl güzel giyinebileceğinizi anlamanız gerekir. Tabii ki, biraz çaba gerektirebilir ve bazı denemeler başarısız olabilir. Ancak yeni bir şey deneyene kadar asla bilemezsiniz! Kendinizi sürekli olarak aynı pantolon stilini tekrar tekrar ararken bulursanız. Bunun nedeni muhtemelen figürünüz için uygun durduklarını ve/veya onları rahat bulduğunuzu düşünmenizdir. Sorun değil! Sadece onları eşleştirebileceğiniz farklı stillerde/renklerde bazı koordinasyon parçaları bulun.

3- Aksesuarları Unutmayın!

AksesAksesuarları unutma!uarları unutma!
Aksesuarları unutma!

Bizce birçok insan iyi aksesuarların değerini hafife alıyor. Bir denim çanta, küpeler ve hatta ayakkabılar aslında tüm kıyafetiniz olabilir. Ama tabii fazla da abartmadan. Aynı anda bir bilezik, küpe, yüzük ve güneş gözlüğü takmak zorunda değilsiniz. Ayrıca bazen, bir kot kemeri veya damla küpeler her şeyi değiştirir. Bu parçalara da bir servet harcamanıza gerek yoktur. İnternette, yıl boyunca giyebileceğiniz uygun fiyatlı aksesuarlar ve ayakkabılar sunan tonlarca yer var.

Doğru iç çamaşırı giyin!
Doğru iç çamaşırı giyin!
Sana Uyanı Giy!
Sana Uyanı Giy!
Uyumlu renkler giyin!
Uyumlu renkler giyin!
Teninize uyan renkleri seçin!
Teninize uyan renkleri seçin!

Prezentabl görünmek için çekici giyinmeniz gerekiyormuş gibi hissetmeyin. Spor ayakkabılar, taytlar ve tişörtler doğru şekilde giyildiğinde kolayca süper şık görünebilir. Yani tozlukların çok sağlam olması gerekmez ve harika bir baskıya sahip bir çift seçmek yeterlidir. Basit bir şekilde şık görünmeyi daha da kolaylaştırabilir.

Güzel Giyinmek, Taytlı şıklık!
Taytlı şıklık!

Desenli taytların konuşmayı yapmasına izin verin ve görünümü parlatmak için basit bir beyaz tişört ile eşleştirin. Span taytları temelde şu anda giydiğimiz tek şey. Onlar birçoklarına göre pahalı ve savurganlıktır. Ama biz tamamen uzun vadede amorti edeceğini söyleyebiliriz. Kalite inanılmaz ve aynı kalite, konfor ile günlük kullanım için başka bir çifte rastlamak zor.

Gunluk tayt ve şık!
Gunluk tayt ve şık!

İşte sıradan bir iş günü, okul servisi vb. Hepsi için güzel giyinmeye çalışırken “temel” olarak kolayca kullanabileceğiniz span camo suni deri taytları var. Ya da tam tersi yönde ilerleyip düğmeliye çevirebiliriz. Ayrıca temel bir tişört ile sağlam bir çift tayt giyebilir. Ancak uyumlu bir ayakkabı eklemelisiniz.

Tayt ve kadın!
Tayt ve kadın!

Ve ayrıca herhangi bir temel veya sıkıcı kıyafeti şıklığa dönüştürebilen bir sürü ceket te vardır.

9- Güzel Giyinmek için Ütülü çıkmayı unutmayın!

Güzel giyinmek için Ütülü giyinin
Ütülü giyinin

Ütülenmiş kıyafetler, kıyafetinizi pijamadan, ev dışı kıyafetlere anında taşıyabilir. Yani dürüst olmak gerekirse, ütü yapmak bizim en sevdiğimiz şey değil. Aynı şeyi hissediyorsanız, hızlı kırışıklık giderme spreyine göz atın. Bu bir cankurtaran. Tamam, belki bir cankurtaran değil, bir zaman tasarrufu?

Bu spreyin sadece bir yolculuğa çıkmaya hazırlanırken farkına vardık. Seyahate çıktığımız gemide ütü sağlamadı (veya izin verilmedi). Kesinlikle tüm yolculuğumuzu sıcak bir alet aramakla geçiriyordum. Bu yüzden yani bu arayışımda bu spreyi buldum.

Bonus: Aynı zamanda bu kırışık giderici sprey bir koku giderici.

10- Şeklinizi düzleştiren şeyleri giyin.

Güzel giyinmek. Bedeninizi duzlestiren seyler giyin
Bedeninizi duzlestiren seyler giyin

Hepimizin farklı şekil ve boyutlarda olduğu bir sır değil. Başka biri üzerinde iyi çalışan şey sizin için iyi çalışmayabilir. Ayrıca bunun tersi de geçerlidir. Alışveriş yaparken, figürünüzü daha düz bulduğunuz şeyleri göz önünde bulundurun, ondan uzaklaşmayın. Örneğin, geniş omuzları olan biri omuz dışı stillerin özellikle gurur verici olduğunu görmeyebilir. Bunun yerine, belki tek omuzlu bir stil seçin ya da üstte basit tutun ve bir kravat bel özelliği ile belinize dikkat çekin.

Doğru miktarda cildini göster

Ne kadar cildin gösterileceğini bilmek, özellikle de güzel giyinmekten bahsederken son derece önemlidir. Ne kadar cilt göstereceğinizi anlamaya çalışırken takip etmeniz gereken basit bir ipucu, onu düzleştirmektir. Yani süper açık veya düşük kesimli bir üst giyiyorsanız. Bacaklarınızı kapalı tutun. Mini etek veya süper yüksek bacak yarıklı bir elbise giyiyorsanız. Üst bedeninizi daha gizli tutun. Bu, aşırıya gitmekten kaçınmanın en kolay yoludur.

Güzel Giyinmek için Denge anahtardır!

Her kıvrımı kucaklayan bir bodycon elbiseyi dengelemenin kolay bir yolu vardır. Yani omuza, bir taklit kürk ceket veya bir kez daha bir moto ceket atmak olabilir. Daha önce de belirttiğim gibi, iyi bir moto ceket pek çok kıyafetle çalışabilir! Güzel giyinmek için bu yazıda bu kadar. Umarım bazı yararlı bilgiler buldunuz ve artık giyinirken daha güvende hissediyorsunuz!

 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.