Güzel Bilgiler

Plaj Kıyafetleri için en güzel öneriler! Peki hala ulaşılabilir misiniz?

Plaj Kıyafetleri için en güzel öneriler! Peki hala ulaşılabilir misiniz | Bu yaz için sahildeki mükemmel konaklama yerinizi ayırttınız. Ayrıca arabanızın arkası plaj oyuncakları ve yol atıştırmalıkları ile dolup taştı. Bunun yanında sevdiğiniz kokteyller mikserinizde yerini aldı.

Emin olmadığın tek şey mi? Plaj kıyafetleri için fikirlerin olacaktır. Özellikle kadınlar için plaj kıyafetleri söz konusu olduğunda, kum dostu bir kıyafeti kombinlemek zor olabilir. Kıyıya seyahatiniz ve bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için bu yazıyı okumaya devam edin.

Plaj Kıyafetleri için en güzel öneriler!

1. Kot Şort Geri Döndü:

Plajda şort kot!
Plajda şort kot!

Kot şortun, nam-ı diğer jorts’un geçmişte kaldığını düşünebilirsiniz. Ancak, güçlü bir şekilde geri döndüler. Ayrıca kadınlar için en sevdiğimiz plaj kıyafetlerinin arasına girdiler.

Kot şort plajın rahat havasını mükemmel bir şekilde yakalarlar. Ayrıca kaçınılmaz olarak kumla kaplandıklarında, tek yapmanız gereken onları yıkamaya atmaktır. Bunun yanında yaz vücudunu göstermek isteyenler için de idealdir. Bikini üstü dışında  dolabınızdaki hemen hemen her kombinle iyi giderler.

Özellikle kumsal yürüyüşlerinde, sevimli ve rahat kesilmiş kotların görünümünü seviyoruz. Ayrıca, dizlerinizin üstüne kadar suda ilerlemenize izin veriyorlar!

2. Bir Kaftan:

Plaj kaftanı
Plaj kaftanı

Kaftandan daha havalı bir şey var mı? Her vücut tipinde inanılmaz görünmekle kalmaz, aynı zamanda ciddi şekilde şıktırlar. Yani altın iplikle işlenmiş, boncuk ve payetlerle kaplı bir kaftan olabilir. Bunun yanında cesur ve tarzınıza uyan bir baskı bulabilirsiniz.

Ayrıca, suya atlamak için hazır olduğunuzda, tek yapmanız gereken kaftanınızı başınızın üzerine çekip atmaktır. Ama bunu yapmadan mayonuzun içinizde olduğundan emin olun:) Bununla birlikte o kadar zarifler ki, güneşte geçen günün ardından onları plaj restoranında kolayca giyebilirsiniz.

3. Slip Sandaletler

Sandaletler plajda
Sandaletler plajda

Ayaklarının üst kısmında yanık olmasından sıkıldınız mı? Ayaklarınızın arasındaki kum hissine dayanamıyor musunuz? Ayrıca suya girerken tam olarak ne üzerinde yürüdüğünü bilmek mi istemiyor sunuz? Öyleyse, sandaletlerin neden olduğu garip bronzluk çizgilerine veda edin. Bunun yanında tüm sevimli plaj tatil kıyafetlerinizin önemli bir parçası olan slip-on sandalet ayakkabılara merhaba deyin.

Rahattırlar, yürümek kolaydır. Ayrıca pedikür yaptırma konusunda pek hassas olmayanlar için bile harika bir seçenek. Bunun yanında gün sonunda eve girmeye karar verdiğinizde kolayca durulayabilirsiniz!

4. Plaj Kıyafetleri için Kemerler:

Plaj kıyafetleri kemerler
Plaj kıyafetleri kemerler

İster kot şort giyin, ister sahilde keten bir pantolonla salınıyor olun. Yazın vücudunuza giydiğini tüm şeyler deniz desenli bel bandının harika duracağına emin olabilirsiniz. Ancak tüm plaj kıyafetleri biraz yamuk ve bol durma eğilimindedir!

Peki, çözüm nedir?

Deniz temalı bir kemer! Bu dokuma kemerler sadece giysinizin aşağı kaymasını önlemekle kalmaz. Aynı zamanda plajda veya bir teknede gün boyu mükemmel bir şıklığa sahiptir!

Çapalar ve deniz figürleri gibi kullanabileceğiniz birçok desen seçeneği vardır!

5. Plaj Kıyafetleri: Romper

Plaj Kıyafetleri Roper
Plaj Kıyafetleri Roper

Bir kaftan veya kot şort gerçekten sizin tarzınız değilse. Özellikle mükemmel tek parça plaj kıyafetleri fikrine yakınsanız, başka bir seçeneğiniz de var.

Sevimli ve rahat bir romper yanlış bir seçim olamaz. Ayrıca buna iple bağlı bir üst te ekleyebilirsiniz.

Mavi ve beyaz çizgili romper veya deniz kabuğu, palmiye ağacı baskısı ile bir seçenek bulma fikrini sevebilirsiniz

Tropikal desenler bu sezon sahilde baskın bir model olacak. Yani kuma mükemmel bir tarzda yayılmaya hazır olacağınızı biliyoruz.

6. Doğru Güneş Şapkası:

En Güzel Güneş Şapkaları
En Güzel Güneş Şapkaları

Güneşi yüzünüzden uzak tutmaya yardımcı olan ve aynı zamanda süper şık görünmenizi sağlayan bir aksesuar mı arıyorsunuz?

Eğer öyleyse, plaja bir sonraki seyahatiniz için son derece büyük bir hasır güneş şapkası sizi bekliyor. Ona yatırım yapmak için şu an gibisi yok!

Bu şapkaların çoğu güneş koruyucu ürünleriyle birlikte kullanılmalıdır. Böylece gelecekte cilt kanserine yakalanma riskinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Ayrıca, son zamanların en büyük trendlerinden biridir. Yani üzerlerinde özel bir kelime veya ifade işlenmiş şapkalar çok fazla aranmaktadır. Özellikle bekarlığa veda plaj partilerinde veya kız arkadaşlarınızla düzenli bir yolculuğa çıkmaya hazırlanıyorsanız. İkiz şapkaları seçme fikrini seviyoruz.

Ayrıca, daha kişisel bir dokunuş olarak isimlerinizin şapkalarınıza işletebilirsiniz. Böylece şapkalar süper sevimli olacaktır.

Şapkanızı mükemmel bir çift güneş gözlüğü ile eşleştirmeyi unutmayın. Hepiniz sahilde ciddi bir glamazon olacaksınız. Ayrıca bu süreçte güneşin parıltısından güvende olacaksın.

Kadınlar için Plaj Kıyafetleri Sizi Bekliyor. Hangisini Giyeceksiniz?

En güzel Plaj Kıyafetleri!
En güzel Plaj Kıyafetleri!

Bu yazının, kadınlar için plaj kıyafetleri söz konusu olduğunda ilk aklınıza gelen şey olmasını umuyoruz. Ayrıca muhteşem kıyafetler yaratmanız için size ilham vermiş olmak isteriz.

Her şeyden önce, hissettiğiniz herhangi bir vücut kusurunun sizi alt etmesine izin vermeyin! Sahildeki en ateşli insanlar bile muhtemelen vücutlarını gösterme konusunda ciddi bir şüphe yaşıyorlar!

Her şeyden önce, rahatlamak, birkaç içki içmek ve arkadaşlarınızla geri dönmek için oradasınız.

Bir sonraki tatilinizden en iyi şekilde nasıl geçireceğiniz hakkında daha fazla fikir mi arıyorsunuz? Nereye seyahat ederseniz edin doğru izlenimi bırakmak için daha fazla kıyafet fikri mi gerekir. Hayatınızdaki her durum için daha fazla moda ipucu ve püf noktası için ve ayrıca kendinize daha iyi bakmak için bizi takip etmeye devam edin! 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.