Güzel Bilgiler

En Güzel Gelinlik Modelleri 2024 | Evet demeden önce Bakmalısınız!

En Güzel Gelinlik Modelleri 2024! Evet demeden önce Bakmalısınız | Gelinliğiniz hayatınızın en önemli alışverişlerinden biri olacak. Ancak en pahalı olması gerekmez. Yerel mağazalarda veya online olarak bir butik fiyatı gibi uygun ama aynı zamanda çok iyi görünen bütçe dostu gelinliklerden binlerce bulabilirsiniz.

En sevdiğimiz uygun fiyatlı bir sürü mağaza ve çevrimiçi butik gelinliği bir araya toparladık. Mükemmel elbisenizi burada bulacağınızı umuyoruz dahil. Hepsi birbirinden güzel ve fiyatları yaklaşık 1.000 TL ile 25.000 TL arasında değişiyor! Belki de onlardan birine çoktan aşık oldunuz bile! 2024 Kim olacak?  

Şimdi uygun fiyatlı güzellikler başlasın! 

En Güzel Gelinlik Modelleri 2024! Evet demeden önce Bakmalısınız!

2000 TL’ni Altındaki Gelinlikler!

Dalma Yaka Gelinlik,

Damla yaka gelinlik
Damla yaka gelinlik

Boohoo’nun bu dalma dantel gelinliği süper şık. Ayrıca ayrıntılı kumaş, elbiseyi gerçekte olduğundan çok daha pahalı hissettiriyor! Bunun yanında bu güzel gelin görünümünü tamamlamak için sadece basit mücevherlere ihtiyacınız olacaktır.

En Güzel Gelinlik Modelleri: Saten Gelinlik,

Saten Gelinlik
Saten Gelinlik

İster nikah dairesinde ister arka bahçenizde evlenin, bazen sıradan bir gelinlik en doğrudur. Bu fırfırlı, katmanlı saten elbisesi, rahat nikahlar için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca basit bir kır çiçeği buketi ile çarpıcı görünecektir.

Fırfırlı Yan Yırtmaçlı Midi Gelinlik,

Yandan yırtmaçlı gelinlikler
Yandan yırtmaçlı gelinlikler

Bütün plaj gelinlerine sesleniyoruz! Bu yan yırtmaçlı midi elbise sizin için ideal bir gece elbisesidir. Trend kare boynu, fırfırlı kayışları var. Ayrıca gece elbisesinin rahat uyarlanmış olmasını seviyoruz.

En Güzel Gelinlik Modelleri: Saçak Kollu Gelinlik,

Engüzel gelinlik modelleri! Saçak kollu gelinlik!
Engüzel gelinlik modelleri! Saçak kollu gelinlik!

ASOS’un bu muhteşem dantel gelinliğinin fiyatının 1500 TL’den daha düşük olması inanılır gibi değil! Çok pahalı görünüyor ve misafirleriniz gelinliğinizin bu kadar ucuz olduğunu asla bilemeyecekler. Boho görünümünü geliştirmek için bu zarif stil, güzel bir çiçek tacı ile kombin edildi.

En Güzel Gelinlik Modelleri, Dantel Mini Gelinlik

Engüzel gelinlik modelleri! Dantelli Mini Gelinlik
Engüzel gelinlik modelleri! Dantelli Mini Gelinlik

Farklı görünen gelinliklerin hayranıysanız, ASOS’un bu ürünü size göre. Yani üst dantel mini gelinliğini seveceksiniz. Taraklı, kirpik dantelli ve uzun kollu duruşun büyük bir hayranız.

En Güzel Gelinlik Modelleri: Dantel Uzun Kollu Gelinlik

Dantelli uzun kollu gelinlik
Dantelli uzun kollu gelinlik

Daha kısa bir elbise istiyorsanız, bu dantel Bardot elbise tam bir rüya. Saf işlemeli kaplamalı güzel sutyen yaka, zarafet ve sofistike veriyor. Ayrıca istediğiniz bir tören için harika olmanızı sağlar. Aynı zamanda biraz daha gayri resmi bir görünüm veriyor.

En Güzel Gelinlik Modelleri, Nakış Elbise Gelinlik!

En Güzel Gelinlik Modelleri, Nakışlı Gelinlik
En Güzel Gelinlik Modelleri, Nakışlı Gelinlik

Nakışlı bu halter boyun elbisesi, mükemmel bir plaj düğünü için idealdir. Ayrıca çarpıcı bir görünüm sağlıyor. Bunun yanında, son derece uygun fiyatlı daha sonra kolayca kombinlenebilir ve yazlık elbise olarak giyebilirsiniz. Bebek pembesi ya da pastel mavisi ile de çok güzel görünürdü.

Yüksek Boyun Fırfırlı Scuba Midi Gelinlik

Fırfırlı Gelinlik!
Fırfırlı Gelinlik!

Dantel veya boncuk sevmiyorsanız. Kadınsı bir fırfır içeren bu midi elbiseye ne demelisiniz! Klasik Lüks Alice vücut ve scuba kumaş… Yani bunlar elbiseye en çağdaş şekilde cazibe getiriyor. Sizi şık bir şehir düğününde kesinlikle görebiliyoruz.

Vicarme Maxi Elbise

En Güzel Gelinlik Modelleri, Maxi Gelinlik Elbise
En Güzel Gelinlik Modelleri, Maxi Gelinlik Elbise

Ayrıntılı dantel, Zalan Vila bu elbisenin basit şekli ile güzel kontrastları var. Gelecek yıllarda düğün fotoğraflarınıza baktığınızda tarihi hissetmeyeceğiniz, zamansız bir hissi koruyor. Ayrıca Instagram’da çok popüler olan rahat şık gelinlik stilini damgalıyor!

En Güzel Gelinlik Modelleri, Dantelli Transparan Gelinlik

En Güzel Gelinlik Modelleri, Dantelli Transparan Gelinlik
Dantelli Transparan Gelinlik

Joanna, 10 bedenden başlayıp 32 bedene kadar zahmetsizce havalı, bedeni saran gelinlikler sunuyor. Bu dantel, çan kollu güzellik festival temalı bir düğün için mükemmel olurdu. Sadece bir çiçek tacı alın, biraz yüz parıltısı yıldız tozu serpin ve gitmeye hazırlanın!

Şifon Fırfırlı Wrap Maxi Gelinlik

Şifon fırfırlı maksi Gelinlik
Şifon fırfırlı maksi Gelinlik

Booho’nun bu tatlı, sade ve çanta dostu gece elbisesini seviyoruz. Omuz kesimler eğlenceli ve kadınsı. Ayrıca siluet ise rahat ve zarif. Tousled saç ve minimal düğün makyajı ile bir plaj düğününde çarpıcı yalın ayak olduğunuzu düşünün!

Bardot Tül Elbise

Bardot Tül Elbise
Bardot Tül Elbise

Anaya Love, vesile giyim etiketi Maya’nın kardeş markasıdır. Yani düğün gününüzde gerçekten muhteşem görünecek tül maxi elbiselerin muhteşem bir koleksiyonuna sahip. Bu Bardot elbise sadece 980 TL bir ile 1500 TL arasında ulaşılabilir!

En Güzel Gelinlik Modelleri, Minyon Gelin Maxi Tül Elbise

Küçük Gelin Maxi Tül Elbise
Minyon Gelin Maxi Tül Elbise

Mini mini gelin misin? Minyon ürün yelpazesinden bu tül gelinlik ve ayrıca yerleri süpüren bir tasarım istiyorsanız. Harika bir seçenektir. Gurur verici pleats, gözü karşıya değil aşağı çekecek ve daha uzun bacakların yanılsamasını yaratacaktır.

Halter Yaka Uzun Gelinlik

En Güzel Gelinlik Modelleri, Halter yaka uzun gelinlik
Halter yaka uzun gelinlik

Bu, trend stillerinizi kapsıyor. Ayrıca detaylara lüks ekleyen bu güzel gece elbisesi hayatınızın en önemli günü için daha mükemmel olamazdı.

Hafif, dokuma kumaş gövdeyi sıyırır ve zahmetsizce yere düşer. Bunun yanında halter boynu ve ruched ön iki zamansız özelliktedir. Bu elbise, görkemli bir ev mekanında kutlamanız için olduğu kadar plaj düğününüzde de mükemmel olurdu.

En Güzel Gelinlik Modelleri, Elsi Gelinlik

En Güzel Gelinlik Modelleri, Elsi Gelinlik
En Güzel Gelinlik Modelleri, Elsi Gelinlik

Bu dantel gece gelinlik elbisesi, sadece 2000 TL’gibi bir fiyatla bir içim su! Yüksek kaliteli bir gelinlik butisinde kolayca göze çapardı. Fit ve parlak silueti ve dalgıç yakası ile Elsi gece elbisesi, geleneksel ve modern titreşimler arasında mükemmel bir denge sağlar.

Çok Amaçlı Gelinlik

Çok amaçlı gelinlik
Çok amaçlı gelinlik

Rüya elbisene tam olarak karar veremiyor musun? O zaman bu gelinlik sana göre. Çünkü uygun fiyatlı ve farklı stilleri birleştiren bir model! Töreniniz için tek omuzlu Grek modeli olarak giyin. Ayrıca akşam resepsiyonu için derin dalma gelinlik kombini için kemeri yeniden sıkın.

Bella Maksi Gelinlik

Bella Maksi Gelinlik
Bella Maksi Gelinlik

Jarli, tüm şekil ve boyutları pohpohlayan bedene sarılan elbiseler için harika bir modeldir. Tasarımlarını farklı yükseklik ve vücut tipi modellerde görüntülemeyi seçebilirsiniz. Böylece siz DE nasıl görüneceğini anlayabilirsiniz. Balık kuyruğu trendi ile kavisli Bardot elbiseyi seviyoruz.

Çeçili Halter Yaka Gelinlik

Çeçili Halter Yaka Gelinlik
Çeçili Halter Yaka Gelinlik

Jarli’nin öne çıkan bir diğer elbisesi çeçili halter boynudur. Önden basit, zarif ve şık, arkanızı döndüğünüzde güzel arka kayış detayını ortaya çıkaracaksınız. Bu gelinliği doğru aksesuarlarla eşleştirin. Böylece güzel bir açılım yaptığınızdan emin olun. Topuklu ayakkabı ve gümüş mücevherlerin işe yarayacağını düşünüyoruz!

En Güzel Gelinlik Modelleri, Livi Gelinlik

Livi Gelinlik
Livi Gelinlik

Ki Ki London’ın bu tek omuzlu saten tasarımını seviyoruz. Omuz ve bel süslemeleri bu basit gece elbisesine doğru miktarda ayrıntı veriyor. Ayrıca gözü yüzünüze ve kıvrımlarınıza çeker, ideal olarak! Bunun yanında gelinlik ayakkabılarınızı göstermek için mükemmel olan çekici yan bölümleri de seviyoruz.

Plunge Dantelli Gelinlik

Plunge Dantelli Gelinlik
Plunge Dantelli Gelinlik

Geleneksel görünümün hayranıysanız ancak geleneksel gelinlik butik fiyatlarına meraklı değilseniz. ASO’un Sophia gece elbisesine göz atın. Kapak kollu klasik bir dantel üst kısım ve yüzen bir A-line etek ile bir kombin. Hiçbir misafiriniz bunun favori cadde giysilerinden geldiğinden şüphelenmeyecektir.

En Güzel Gelinlik Modelleri, Şifon Smocked Gelinlik

Şifon Smocked Gelinlik
Şifon Smocked Gelinlik

Cüzdanı fazla yormayan ciddi şık parçalar yaratıyorlar. Carrington elbisesiyle kıyafetine “mavi bir şey” eklemeye ne dersiniz? Büyük gününüzde en üst düzeyde konfor sağlamak için hafif geri dönüştürülmüş şifondan üretilen bu kombin aynı zamanda özel papatya baskısından da üretilmiştir.

Dantel Halter Boyun Maxi Gelinlik

Dantel Halter Boyun Maxi Gelinlik
Dantel Halter Boyun Maxi Gelinlik

Düğün resepsiyonunda McCartney gece elbisesi halter boyun stillerini geri getirdi. Ve ayrıca onun moda liderliğini takip etmekten mutluluk duyuyoruz. Biz asos tarafından trend yapılan danteli almayı seviyoruz. Bunun yanında dantel etek, dans pistinde serbestçe hareket etmek için bol miktarda yer bırakırken klasik kalmak için yeterince uzun!

En Güzel Gelinlik Modelleri, Coco Payet Gelinlik

En güzel gelinlik modelleri, Coco Payet Gelinlik
En güzel gelinlik modelleri, Coco Payet Gelinlik

Payetli üst kısım, akan bir etek ve saten bir kuşak. Little Mistress’in bu gece elbisesi, yerel köy kilisenizden Karayipler’deki bir plaja kadar her yerde klasik bir gelinlik hissi verir. Pruvaya bayılıyoruz, koridorda yürürken ve mihrapta dururken muhteşem görünecek.

Zarif Yüksek Boyunlu Maxi Elbise

Zarif Yüksek Boyunlu Maxi Elbise
Zarif Yüksek Boyunlu Maxi Elbise

Düğün gününüzde geleneksel beyaz giymek istemiyorsanız, neden yumuşak bir pembe tercih etmiyorsunuz? Bu ince renk tüm cilt tonlarında gurur vericidir. Ayrıca çok güzel ve romantik görünecektir. Bunun yanında bu elbiseyi süsleyen çarpıcı payetler ve boncuk işlemeleri ile mücevherleri minimumda tutun. Ayrıca gece elbisesinin orta sahneyi almasına izin verin.

En Güzel Gelinlik Modelleri, Dikişsiz Streç Elbise Gelinlik

En Güzel Gelinlik Modelleri, Dikişsiz Streç Elbise Gelinlik
Dikişsiz Streç Elbise Gelinlik

Evet, tayt ve iç çamaşırıyla ünlü bu modeller tamamen muhteşem. Ayrıca hisli bir şekilde yumuşak bir maksi elbise yaratıldı. Saklanacak bir yer yok. Ancak dar giyimi seviyorsanız, bu sütunlu forma elbisesi kadar basit ve çarpıcı bir şey vücudunuzun tüm konuşmayı yapmasına izin verir. Hedef gelinlik olarak ideal!

Düz saten gelinlik modeli

Düz saten gelinlik modeli
Düz saten gelinlik modeli

Bu elbise gerçekten zarif ve fiyat etiketinden binlerce TL daha pahalı gibi görünüyor ancak fiyatı 2500 TL’nin altında! Yakalar gerçekten ilginç: önde düz bir tane ve arkada derin bir V. Mütevazı bu karışımı arkadan derin dekolte parıltısı ile seviyoruz.

Katmanlı Tül Gelinlik

Katmanlı Tül Gelinlik
Katmanlı Tül Gelinlik

Akan, katmanlı tül etek ile bu elbise romantizm ve kadınlığın yükselişidir. Derin dalma, bunu bir peri masalı elbisesine çağdaş bir bakış haline getirir ve tamamen trenddir. Ayrıca büyük gününü ekstraya güzel geçirmek istiyorsan, bu çok uygun olur.

En Güzel Gelinlik Modelleri, Fringe Gelinlik

Fringe Gelinlik
Fringe Gelinlik

Bu saçaklı gelinlik eğlenceli, benzersiz ve bir girdap için doğrudan dans pistine gitmek istemenizi sağlayacak. Kare yaka ve rahat uyumlu bu elbiseye zahmetsiz bir hava veriyor. Ayrıca ve altın aksesuarlarla eşleştirilmiş çarpıcı görünümü yakalayın.

7500 TL’nin Altındaki Gelinlikler

Skye Elbise Gelinlik

Skye Elbise Gelinlik
Skye Elbise Gelinlik

7500 TL’nin altında rüya gibi bir Rixo gelinliği mi? Hala kalbiniz atmıyor mu? Basit silueti, omuz yaylarını ve ince işlemeli detaylandırmayı çok sevdik. Ayrıca sadece 4000 TL. Bunun yanında görünümü tamamlamak yani topuklu ayakkabılar için bütçede bol miktarda yer kaldı.

Lecce Elbise

Lecce Elbise
Lecce Elbise

Reformation’ın bu basit gece elbisesi, stilden ödün vermeden daha uygun fiyatlı bir gelinlik isteyen gelinler için mükemmeldir. Zarif silueti ve abartısız tarzı, daha cesur aksesuarlara mükemmel bir şekilde katkıda bulunur.

Janne Elbise Gelinlik

Janne Elbise Gelinlik
Janne Elbise Gelinlik

İngiliz modeli, pahalı görünen ve hissettiren basit, şık tasarımlar oluşturma konusunda gerçekten bir şeyler biliyor. Ayrıca pahalı görünmeleri, pahalı oldukları anlamına gelmez. Çarpıcı bu elbise sadece 7500 TL civarında bir etikete sahip!

Lili Gelinlik Elbisesi

Lili Gelinlik Elbisesi
Lili Gelinlik Elbisesi

Bu koleksiyonda bu son teklifte vintage’ı yaşıyoruz. Lili elbise, arkada en ilahi kedi papyon ve omuzlar etrafında detaylandırma ile güzel fırfırlara sahip. Bunun yanında zahmetsizce gurur verici bir siluetle kesişen bu gece elbisesi, tüm akşam dans edebilmeniz için vücudunuzla hareket edecektir.

Oppy İşlemeli Elbise

Oppy İşlemeli Elbise
Oppy İşlemeli Elbise

Bu elbisesinin zamansız, dantelle gerçekten iyi çalışan modern bir görünümü var. Ayrıca kolları her vücut tipinde gurur vericidir ve kontrast saten kenar ile kesilmiş bu kenarlar bu elbiseyi olduğundan çok daha pahalı hale getirir. Yani yarı saf sırtı ve sevimli düğmeleri kaçırmayın!

Anastasya Tulum

Anastasya Tulum
Anastasya Tulum

Gerçek bir gelinlik giymek hoşuna gitmez mi? Seni bu saten gelinlik, geniş bacak tulumuyla kaplandı. Halter boynu ve toplanmış beli seviyoruz. Ayrıca bunu bir çift katil topuklu ayakkabıyla şehir düğününde tam anlamıyla görebiliyoruz.

Desenli Elbise Gelinlik

Desenli elbise gelinlik
Desenli elbise gelinlik

Teknik olarak bunu üreten İngiltere’de bir cadde mağazası değildir. Ancak Antropologie’nin ABD merkezli kardeş markasıdır. Yani bu muhteşem elbiseler için buna değer, nerede olduğu önemli değil! Sanders elbisesi, gerçekten vintage bir havası olan boncuk işlemeli şık. Ayrıca vücuda uyumlu V yakalı bir elbisedir.

Hayalet Gelinlik

hayalet gelinlik
hayalet gelinlik

5000 TL’nin altında, bu fiyat etiketi için zarif ve güzel bir şekilde yaratılmış olan çok az şey var. Omuz fırfır ifadesiyle dikkat çeken ve daha sonra vücuttan aşağı heykel gibi iniyor. Yani bu çağdaş, şık omuz altı elbiseye bayılıyoruz.

Yaprak Güpürlü Maxi Elbise

yaprak gupurlu elbise
yaprak gupurlu elbise

Modern gelinler Self-Portrait’ın bu katmanlı, uzun kollu güpür dantelli elbiseye bayılacak. Grafik dantel, geleneksel gelin dantelini çağdaş bir şekilde ele alıyor. Ayrıca mütevazı yüksek yaka asla çıkmayacak zamansız bir çekicilik veriyor.

İnce Dantel Panel Maxi Elbise

İnce Dantel Panel Maxi Elbise
İnce Dantel Panel Maxi Elbise

Bu ince dantel elbise, markanın geleneksel bir yapıya sahip tamamen modern elbiseler yaratma yeteneğini gerçekten gösteriyor. Ayrıca bu gelinlik, moda dünyasında yararlı bir beceriyi de yarattı! Kirpik dantel süslemeleri ve paneller bu gece elbisesini podyuma layık hale getiriyor. Bunun yanında aşağı akan pileli etek ve güzel yaka bu elbisenin kaderinde var.

Rosa Fırfır Elbise

Rosa Fırfır Elbise
Rosa Fırfır Elbise

Şu yakaya bakın! İfadesi, kesilmiş fırfır detaylandırması ile Rosa elbisesi bir varış noktası! Ayrıca tasarım yaz düğünü olsun diye ağlıyor. Havalı, çağdaş ve rüya gibi dans ediyor. “Duyuyorum” dediğin gibi güneşli bir plajda bunu giydiğine pişman olmayacaksın.

Laur Gelinlik Modeli

En Güzel Gelinlik Modelleri, Laur Gelinlik Modeli
Laur Gelinlik Modeli

Zamansız ve zarif! Bu elbise mevcut Victoriana trendinin her özelliğini barındırır. Ayrıca yüksek yakalı, kabarık kollu ve dirsek derinliğinde düğmeli manşetler demure ve zarifliktir. Ama arkanı dön ve bu bohem imparatorluk elbisesini 21. yüzyıla taşı!

Kate Boncuklu Çiçek Gelinlik

En Güzel Gelinlik Modelleri
Kate Boncuklu Çiçek Gelinlik

Bütün boho gelinlerine sesleniyoruz! Bu gelinlik tüm rahat, çiçekli düğün hayallerinizi gerçekleştirmek üzere. Yani boncuklu 3D çiçeklere takıntılıyız! Ayrıca kendimizi vahşi ve harika bir buketle onu beklerken bulduk!

20.000 TL’nin Altındaki Gelinlikler!

En Güzel Gelinlik Modelleri, Candis Gelinlik

En güzel gelinlik modelleri, Candis Gelinlik
En güzel gelinlik modelleri, Candis Gelinlik

Tüy döşeme trendine bizim kadar bayılıyorsanız. Yani işte bu, 60’lar tarzı ipek vardiya elbisesinden daha iyisi olamaz. Rixo ekibi gibi olun ve en iyi vintage esintili görünüm için kırmızı bir dudağı patlatın. Senin bedeninden hiç kalmadı mı? O zaman sipariş etmek için veya elbise hakkında bilgi almak için özel gelinlik uzmanlarıyla iletişime geçin.

En Güzel Gelinlik Modelleri, Turin gelinlik
En Güzel Gelinlik Modelleri, Turin gelinlik

Ama yine de inkar edilemez bir gelinlik olan Torino elbisesi mükemmel bir dengeye sahip. Daha kısa uzunluğun ve cesur yakanın klasik dantel kumaş ve demure fırfırlı kollar tarafından tamamen dengelenmesine bayılıyoruz. Bu kararla şaşırtmayı seven gelinler için idealdir.

Fildişi İpek Gelinlik

En Güzel Gelinlik Modelleri, Fildişi İpek Uçuşan gelinlik
En Güzel Gelinlik Modelleri, Fildişi İpek Uçuşan gelinlik

Ağır fildişi ipekten yapılmış ve kreple kaplı bu gece elbisesi, 15.000 TL’lik etiketinden sadece birazcık utangaç duruyor. Ancak bol miktarda lüks sunuyor.

Kordette Gelinlik

En Güzel Gelinlik Modelleri, Kordette Gelinlik
Kordette Gelinlik

Bu muhteşem saten sırt ve ipek krep gelinliği eklemeden edemedik. Fırfırlı yaka ve kollar şık gece elbisesine ilgi katar ancak böyle bir elbiseye sahip olan birilerini bulmak zorlaşır.

Puf Kollu Tül Gelinlik Elbise

Puff Kollu Tül Elbise
Puff Kollu Tül Elbise

Muhtemelen 1000 sterlinin biraz altında bir fiyata mağazada, bu elbiseyi alabilirsiniz. Gerçekten Molly tarzında muhteşem puf kollu, pileli tül ve toplanmış bir bele sahiptir.

Süslenmiş Dokuma Gece Elbisesi

En Güzel Gelinlik Modelleri, Süslenmiş Dokuma Gece Elbisesi Gelinlik
Süslenmiş Dokuma Gece Elbisesi Gelinlik

İğne, iplik boncuk ve payetler söz konusu olduğunda çivili ve bu şampanya rengi gelinlik bir istisna değildir. Ayrıca düğününüzde parıldayan peri ışıklarına yer vermeyi planlıyorsanız, işte budur! Yani çarpıcı görünecek fırfırlı kısa kollu ve tüm süslemeleri seviyoruz.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.