Yazılarım

Yasak Aşk, Sokakta ve Vahşi! Gerçek Aşk Sokakta Yaşanır!

Yasak Aşk, Sokakta ve Vahşi! Gerçek Aşk Sokakta Yaşanır | İnanması zor ama bir sürü hayranım var! Ne zaman bir köşede miskin miskin kıvrılıp uzansam biri gelip beni okşar, koklar, öper, sarılır. Hatta karnımı tıka basa doyururlar üstüne süt bile ısmarlarlar. Aslında hepsinden çok sevdiğim şey sıcak havalarda serinletici bir bardak buzlu kan ve sokakta yasak aşk…

Yasak Aşk, Arkadaşlarımı öldürmem!

Karnımı doyurup ilgi ve sevgi gösterdikleri zaman bende onlar küçük sevimli oyunlar yaparım. Hatta arkadaş oluruz ve ben arkadaşlarımı satmam, onları öldürmem.

Bazen de tekme tokat dövülürüm, duvardan duvara çarparlar, her türlü işkenceyi yaparlar bana… O zaman çok korkarım, konuşamam bir kuytu köşeye saklanıp günlerce dışarıya çıkmam.

Benim katilim çocuklar!

Zengin mahallelerin şımarık, sadist çocuklarına yakalanırsam her türlü acıyı çektirirler bana. Üzerime basarlar, apartmandan aşağı atarlar, bisikletlerinin arkasına takıp koştururlar, azgın köpeklerin önüne atarlar, karanlık odalarda bırakırlar… Onlar da en az benim kadar katildir.

Bir evimin olmaması, bir eşimin, bir dostumun, bir arkadaşımın bile olmaması, sokak köşelerinde pislik ve ahlaksızlık içinde günahkar yaşamak…

Bana tiksinerek, acınarak ve korku içinde bakılması her zaman içimi acıtmıştır. Tabii benim gibi acımasız bir seri katilin çok sevilen, aranan, popüler birisi olması beklenemez.

Yasak Aşk, Sokakta aşk!

Sokakta her şey kavgadır, özellikle aşk için eş için… Bunun için bile birkaç kişiyle ölümüne savaşmalısın. Bu yarıştır; katillerin katili olan kazanır ve eşiyle beraber olur.

Burada kimsenin birbirine baktığında kalbinin zarı delinmez aşktan. En güçlü olan en acımasız olan üreme hakkına sahiptir. Orman kanunları dağ gibi apartmanların arasında, nehir gibi kıvrılan asfaltın üzerinde, yani sokakta da aynıdır.

Aşk ve üremek,

Yani burada aşk üremek içindir ve sevişmenin meyvesi çocuklarınız sizin gücünüzü ve saltanatınızı gösterir. Ama benim de aşklarım oldu. Bir sürü dişiyle beraber oldum yolda, kaldırımda, ormanda defalarca…

Yasak aşk ve kediler
Yasak aşk ve kediler

 

Yasak Aşk, Bizde aşk…

Bizde aşk böyledir işte zevk, sevgi, şeytan tüyü, elektrik alma, hoşlanma diye bir şey yoktur. Tamamen vahşi bir üreme içgüdüsüdür. Bazen partnerin kardeşin, teyzenin kızı, halanın oğlu bile olabilir ve bunlar yadırganmaz da. Nedense bize her şey yakıştırılır, ayıplanıp horlanmayız günahın en büyüğünü yaparken.

Aşkın içinde bir şeytanlık, bir libido unsuru var! Bir de yasak oldu mu Şeytan dürter insanı!..

semihbulgur.com

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.