Yazılarım

Suriyeli güzel Fatima! Suriyeli kız, sureyili güzel ve arabada aşk

Suriyeli güzel Fatima, dudaklarını titretmeye başlayınca sustum. Aç, her şeye muhtaç bir halde, hayranlıkla onu dinliyorum.

Yabancı tanıdık,

  • “ Biz Suriye’nin en zengin müteahhit ailelerinden biriydik ama savaştan sonra ülkemizden ayrılmak zorunda kaldık ve buraya Bağdat Caddesi’ne yerleştik. Servetimizden kurtarabildiğimizi yanımıza alıp Türkiye’ye geldik kurtarabildiklerimizle idare ediyoruz. İşte kimseye muhtaç değiliz iyi bir yerde yaşıyoruz, yani paraya ihtiyacım yok çok şükür.” dedi.

Kız böyle konuşunca birden bir mutluluk geldi göğsümün içine, arabada onca geçen yalnız günden sonra birinin beni fark etmesi, ilgilenmesi, takip etmesi ve böyle güzel olması makus kaderimi değiştirecek miydi? En yakınlarımla, eşimle, dostumla anlaşamazken onun daha tanışmadan beni anlatması…

Suriyeli güzel! Zengin mi berduş mu?

Bir de bu hatun, Bağdat Caddesinin cakası yerinde ki hatunlarından biriydi, bir menfaat beklentisi de olamazdı ve bu beni daha da heyecanlandırdı.

  • “Bu kadar konuştuk daha isimlerimizi bile bilmiyoruz. Adın ne?” diye sordum.
  • “ Adım Fatima” dedi.

Ben de ona dönüp en sevimli ve karizmatik hallerimi takınarak gülümsedim neyse ki yeni çektirdiğim dişlerimi bıyıklarım kapatıyordu. Ona uzun uzun baktım o da kaçamak bakışlar atıp gülümsüyordu. İşte şimdi voleyi vurdum, efsane bir aşk başlıyor derken ona sordum;

Suriyeli güzel Fatima,

  • “ Yahu Fatima madem durum böyle. Neden Allah’ın adıyla benden yardım istedin? Zenginlerin sosyetik bir fantezisi mi bu? Hani bir macera, adrenalin yaşayalım durumları? Yedik, içtik, seviştik, kustuk tekrar yedik, kavga ettik tekrar seviştik gibi mi? Hani herhaltı yedim de bir tek şey yapmak kaldı veya her kuşu öptüm de bir leylek kaldı derler bizim oralarda, öyle bir şey mi? ”
Suriyeli Güzel
Suriyeli Güzel

Suriyeli güzel! Gidelim buralardan!

  • “Ey arabalı sokak çocuğu, yarın düğünüm var onlar için düğün benim için ölüm! Beni zengin bir Türk ailesinin tipsiz, şımarık, kabadayı kıllı oğluyla evlendirecekler. Yani sizin Türk filmleri gibi batmak üzere olan zengin bir aile son çare olarak güzel kızlarıyla borsaya açılırlar. Yani Fatima’nın her yeri bütün hisseleri zengin bir aile tarafından satın alındı. Yani özetle beni sevmediğim biriyle, servetlerini birleştirmek için evlendirecekler. Suriye’de amcamın oğluyla evlendirip genlerimi bozacaklardı. Ondan kurtuldum şimdi de bu yamyamlara gelin olacağım.”

Götür beni buralardan diyecek miydi? Şu klavyemin yerine keşke onun ellerine tutabilseydim. Artık sanal aşklardan usandım yahu! Devam edecek…

semihbulgur.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.