Yaşam

Komik Google Araması! Biraz da Sallantılı

Komik Google Araması! Biraz da Sallantılı | Google merak ettiğiniz konularla en alakalı içeriklerin olduğu siteleri en hızlı bulan arama motorudur! Artık bilgiye ulaşmak için hepimizin hayatında ve vazgeçilmez bir olgu! Ama buradaki Google bir başka! Google’da dolaşmak hiç bu kadar sarsıcı olmadı! İşte bu müthiş sarsıntılı google aramasını siz de yaşamalısınız! Ciddi konuları biraz kenara bırakıp aşağıdaki Komik Google linki ile eğlenip biraz da stres atalım:)

Eğlenceli ve Komik Google Araması:

Google’da hiç böyle arama yapmadınız.  Neşeli Google Araması “işte budur!” dedirtiyor. Her şey hareketli! Deprem oluyormuş gibi parçalar önce yere düşüyor, farenizin ilk hareketiyle bir sarsılış, sonra istediğiniz parçayı istediniz şekilde savurabiliyorsunuz.

Tabi bu arada aramanızı da yapabilirsiniz, tabi ki çıkan sonuçlar da paramparça, yerle bir olmuş vaziyette.

Google Gravity:

Adresine girerek hemen deneyebilirsiniz. Biraz sinir bozucu da olabiliyor. Şimdiden uyaralım. Tavsiye olarak, site üzerinde farenizi kımıldatmadan tab tuşu ile arama alanına imleci getirin ve o şekilde kelimenizi yazdıktan sonra ‘enter’ a tıklayın. Arama sonuçlarınız da yukarıdan dökülerek, debdebeli bir debelenme ile gelecektir.

Şimdi tabii şöyle bir durum da var! Google’ı seviyoruz aradığımızda hiç evde yokuz demiyor. Her zaman iyi ağırlıyor! Ayrıca ne soruyorsak hemen cevap veriyor. Peki, bizi aradıklarında bulabiliyorlar mı? Yani mesele burada; Google’da bizi aradıklarında orada olmak! Bunun için SEO çok önemli! Yani arama motoru optimizasyonlar! Ben de hala bunu öğrenmenin peşindeyim…

Komik Google Araması!
Komik Google Araması!

Sarsıntılı Google Araması:)

Komik Google, Teknoloji ve bilgi:

Eskiden bilgiye ulaşmak kitaplara bakmamız gerekiyordu. Kitaplara bakmak için kütüphanelere ulaşmamız gerekiyordu. Yani bu günler sürebilirdi. Ama şimdi bilgi bir tıklama uzağımızda. Teknolojinin ve Google’ın bu yönünü seviyorum!

Aramalarımız sarsıntılı olsun ama aman ayaklarımızın altındaki sarsılıp sallanmasın aman! Ayrıca aramalarımız gerçekten aradığımız şeylere çıktığında güzel ve anlamlı oluyor. Yani bikini ararken arama motorunuzda, tıraş bıçağı çıkıyorsa tam bir hayal kırıklığı oluyor. İşte arayanlarında, arama motorlarının da bütün derdi işte bu sorunu tam olarak çözebilmek!

Peki Google’ın bile cevap veremediği bir arama yani bir soru var mıdır?

İyi eğlenceler.

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.