Yaşam

Gece Kulüpleri İstanbul! En iyi Mekanlar

Gece Kulüpleri İstanbul! En iyi Mekanlar | İstanbul’un yüzlerce güzide mekanları için bu akşam gidilecek yeri bulmak zordur. Ama üzülmeyin BigiSevenler sizin için en iyilerini derleyip toparladı! İyi eğlenceler, afiyet olsun, kararında olsun! Esasında kötülük ağızdan girende değil, ağızdan çıkandadır!

Gece Kulüpleri İstanbul! En iyi Mekanlar!

Citizien

Citizen taksim
Citizen taksim

Sokağa akma zamanı!

İstiklal Caddesi’nin dışındaki kör bir sokakta gizlenen Citizen, Taksim’de house ve tekno dinlemek için kalan tek ve en iyi yerlerden biridir. Ayrıca açık havada dans pisti de dahil olmak üzere kulübün çoğunluğu tenha sokağa yayılır.

Minimuzikhol

Minimüzikhol
Minimüzikhol

Dışarı çıkma zamanı!
Adından da anlaşılacağı gibi, Minimüzikhol popüler Cihangir mahallesinde bir apartman katında yer alan samimi bir yer. 2009 yılından beri İstanbul’un elektronik müzik sahnesinde yer almasında önemli bir rol oynayan genelde yerel DJ’lerden oluşan bir kuruluş. Mini Perşembe’den Cumartesi’ye kadar yerel ve uluslararası DJ’lere ev sahipliği yapıyor.

Gece Kulüpleri İstanbul! Gizli Bahçe

Gizli bahçe İstanbul gece kulüpleri
Gizli bahçe İstanbul gece kulüpleri

Gizi Bahçe, Beyoğlu’nun ölü merkezindeki Nevizade’nin ana meyhaneler caddesinin düz görünüme gizlenmiştir. Düzenli olarak sağlam DJ’lere ev sahipliği yapan harika bir gece yarısı noktası olan Gizli Bahçe, LGBT dostu bir mekan olarak da bilinir. Maço davranışlara müsamaha gösterilmez.

Arka Oda

ARKA ODA BAR
ARKA ODA BAR

1999 yılında Kadife Sokak yani barlar sokağında dükkan kurduğundan beri ikonik bir kuruluştur. Kadıköy’ün İstanbul’un en hippest mahallesine dönüşmesinde öncü bir role sahip olmuştur. Antika kadife koltuklar, iyi müzik ve rahat loş aydınlatma. Ayrıca bir sürü görsellik, Arkaoda’yı arkadaşlarla saatlerce dinlenmek için harika bir yer haline getiriyor. Gündüz rahat bir kafe ve geceleri popüler bir bar / kulüp olan Arkaoda, Kadıköy’ün ana bar caddesi olan Kadife Sokak’taki en sevdiğimiz sulanma yeridir. Üst katta canlı şovlar ile İstanbul’dan ve yurtdışından çeşitli yeraltı DJ’leri ile biberlenmiş bir takvime sahiptir.

Gece Kulüpleri İstanbul! Pixie Yeraltı

Pixie Yeraltı Bar ist
Pixie Yeraltı Bar ist

İstanbul’un bas müziğe adanmış ilk ve tek kulübüdür Pixie Underground. Şehrin en iyi dubstep, orman, dub, DnB ve garajını duyabileceğiniz yerdir. İstiklal Caddesi’nin koşuşturmacasının dışındaki şirin bir sokakta yer alır bu şirin yer. İstanbul’un alternatif yaratıcılarının veya kulübün güvenilir 18 inçlik subwoofer’larından sızan basın tadını çıkarmaktan hoşlanan herkesin tercih ettiği uğrak yeridir. Pixie, 2008 yılında açıldığından bu yana, İstanbul’un yeraltı sahnesinden ve ötesinden ilham alan yetenekleri sergileyer. Müzik buluşmalarına ve sanat sergilerine düzenli olarak ev sahipliği yapıyor.

KiKi

Gece kulüpleri İstanbul
Gece kulüpleri İstanbul

Cihangir’s Kiki, bölgenin en popüler kulüplerinden biridir ve hafta sonu dans etmek veya geniş salonda kokteyl veya yemeğin tadını çıkarmak için harika bir yerdir. Özel vestiyer ücretine dikkat edin:)

Gece Kulüpleri İstanbul! Bina

İstanbul gece kulüpleri
İstanbul gece kulüpleri

Şehrin Asya yakasında, Kadıköy’de eğlenceli bir gece arayanlar buraya. Bu mekan giderek artan sayıda İstanbullu için gözbebeği olmaya devam ediyor. Kadıköy’ün sevilen barlar sokağı Kadife Sokak, genellikle hafta sonları o kadar tıklım tıklım ki. Birilerinin ayağına basmadan kalabalığın arasından geçmekte zorlanacaksınız. Caddenin yarısını geçtiyseniz tamam. Biraz üst katlarda, bağımsız Dergi Bant’ın küratörlüğünü yaptığı çeşitli konuşmalar, gösterimler, performanslar ve diğer etkinliklerle doludur.

Alt kattaki bahçe, birkaç içkiden sonra arkadaşlarınızla geri dönmek için bol miktarda alana sahip oldukça geniş. Akıllı bir şekilde tasarlanmış bir alandır. Zemin kat ise gece yarısından sonrasına kadar DJ’lere ev sahipliği yapmaktadır. İçecekler için füme lavanta ile yapılan Stalker’ı veya Espresso çivili Dude’u deneyin.

MAMA

Mama Gece Kulüpleri İstanbul
Mama Gece Kulüpleri İstanbul

İstanbul’un büyüyen elektronik müzik sahnesinin son yeni üyesi MAMA. Suma Beach’in arkasındaki insanlar tarafından yapılmış yeni bir girişimdir. Mama’nın programı, yerel ve uluslararası DJ’lerin yer aldığı tarza yayılan kulüp gecelerine ek olarak atölye çalışmaları, sergiler ve gösterimlerle donatılmıştır. İstiklal Caddesi’ndeki ünlü Mısır Apartmanı’nın yedinci katında yer alan MAMA, şehirdeki diğer kulüplerden daha iyi bir manzaraya sahiptir. St. Antoine Kilisesi’nin çan kulesine kadar yayılan Boğaz’ın nefes kesen manzarasından bahsediyoruz!

 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.