Yaşam

En Doğal Yeni Yıl Hediyeleri 2024

Yeni Yıl Hediyeleri 2024! En doğal seçimler | Tüketiciler olarak her gün yaptığımız küçük seçimler gezegenimiz üzerinde büyük bir etki yaratmaktadır. İster sandviç poşetleri gibi tek kullanımlık plastiklerin yaygın olduğu mutfaklarımızda olsun, ister sevdiğimiz insanlara vermeyi seçtiğimiz hediyelerde olsun… Gadget’lardan geri dönüştürülmüş ev eşyalarına ve sürdürülebilir çocuk oyuncaklarına kadar çevreye duyarlı hediye fikirleri ile 2024’e girmeye ne dersiniz?

Sürdürülebilirliğe bilinçli ağırlık veren markaları desteklemek, gelecek nesilleri yok etmeden günümüz ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı olabilir.

En Doğal Yeni Yıl Hediyeleri 2024

Tedarik zincirindeki etik üretim ve şeffaflık standartlarından, çevre dostu malzemeler kullanmaya ve israfı en aza indirmeyi hedefliyoruz. Bu sebeple büyük ve küçük markaların sürdürülebilir hediyelerden oluşan bir seçki derledik. Yeni yılda yine organik ve sağlıklı bir hayat için hazırlık yapıyoruz.

Çevre dostu mutfak eşyalarından, sıfır atık başlangıç kitlerine ve uygun fiyatlarda en iyi eko hediyelere kadar her şeyi keşfedin.

Kafanız karıştı mı? Zor bir konu. Çevresel konulardan bahsederken kullanılan vızıltıların ve terminolojinin özü sürdürülebilirlik sözünde yatıyor.

Bir çok hediye seçeneği!

Yani karbon ayak izinizi azaltan veya biyolojik olarak doğada parçalanabilen ürünler sürdürülebilirdir!

En iyi yeni eve taşınma hediyeleri, en iyi kahve hediyeleri, çocuk hediyeleri ve foodies için hediyeler dahil olmak üzere daha fazla hediye seçeneğini keşfedin. Nihai kişiselleştirilmiş hediyeniz için neden özelleştirilmiş bir yemek kitabı oluşturmuyorsunuz veya sevdiğiniz birini çevrimiçi aşçılık kurslarından birine davet etmiyorsunuz?

Yeni Yıl Hediyeleri 2024! En iyi sürdürülebilir veya çevre dostu hediyeler

 

 Üç kaptan oluşan plastik içermeyen set:

Yeni Yıl Hediyeleri, Doğal saksı seti
Doğal saksı seti

Husk, kapalı mini mutfak bahçesi. Bir şeyler yetiştirmek için mükemmel ve ayrıca plastik içermeyen, doğada biyolojik olarak parçalanabilen bir saksı seti. Kahve kabuğu, bambu lifi, saman, mısır nişastası ve reçine ile birleştirilerek üretilmiştir.

Parlak renkli arty tasarım çantası

Geri Dönüşüm Camdan Çanta
Geri Dönüşüm Camdan Çanta

HERD’nin geri dönüştürülmüş şişelerden yapılmış ve dayanıklı olacak şekilde üretilmiş tote çantalarının cesur ve sanatsal tasarımlarını seviyoruz.

Ahşap çay seti

Ahşap çay seti
Ahşap çay seti

Sürdürülebilir kaynaklı ıhlamur ağacı ve huş kontrplaktan üretilen bu güzel ahşap çay seti harika. Çocuklar için bir hediye satın alıyorsanız mükemmel bir seçimdir. İki çay fincanı, iki tabak, iki tabak, iki çay kaşığı, kapaklı bir çaydanlık, şeker tenceresi, iki kaşık ve bir ahşap tepsi dahildir. Tüm boyalar ve vernikler toksik değil.

Chad Valley oyun mutfağı

Yeni Yıl Hediyeleri, Ahşap çay seti
Oyuncak mutfak seti

Kahvaltı barlı Chad Valley ahşap mutfak… Bu oyun ve oyuncak mutfak amatör ahçılar için bir zirve olacak. Ayrıca sürdürülebilir kaynaklı malzemeler kullanılarak yapılan interaktif özelliklerle dolup taşmış bir ürün. Kahvaltı barı ve ahşap görünümlü tezgaha silme-temizleme aksesuarları dahildir.

Nar çanta, en iyi sürdürülebilir hediyeler

Geri dönüşüm çanta yeni yıl hediyeleri
Geri dönüşüm çanta yeni yıl hediyeleri

KIND BAG yeniden kullanılabilir alışveriş çantası. Altı kullanılmış plastik şişelerden oluşur. Tek kullanımlık alışveriş çantalarına eğlenceli bir eko alternatif olan bu çanta % 100 geri dönüştürülmüş parçaları oluşturuyor. Her çanta 20 kg’a kadar dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca marka, kârının% 10’unu denizlerimizi temizlemeye yardımcı olan bir yardım kuruluşu olan Just One Ocean’a bağışlayacak.

Yeni Yıl Hediyeleri 2024! Büyük Deniz Yosunu Sepeti, En iyi yeni yıl hediyeleri

Deniz yosunu sepet, yeni yıl hediyeleri
Deniz yosunu sepet, yeni yıl hediyeleri

Nar deniz yosunu saklama sepeti. Doğal, sürdürülebilir deniz çimlerinden üretilen, çok renkli narlara sahip bu sepet, her eve renk katacaktır. Kullanılmadığında kolay depolama için katlanabilir.

Ayrıştırma kural kitabı, sürdürülebilir hediyeler

Doğal defter
Doğal defter

Petek ayrıştırma defteri. Honeycomb tarafından üretilen bu not defterinin her sayfası %100 tüketici atıkları sonrası geri dönüştürülmüş kağıttan yapılmıştır. Stilli dikilmiş bir omurgaya sahiptir. Ayrıca 180 derece bükülebilirdir ve sayfa baskılarında soya mürekkebi kullanarak klasik kompozisyonda üretilmiştir. Akşam yemeği ilhamı geldiğinde veya sadece alışveriş listeleri yazmak için böyle bir deftere sahip olmayı seviyoruz. Bu yüzden bu çevre bilincine sahip jotter’ın harika bir yeni yıl hediyesi olacağını düşünüyoruz.

Vinil Placemats, sürdürülebilir hediyeler!

Vinil eski plak
Vinil eski plak

Eski vinillerin şekli ve dokusu, ilginç sofra takımlarına dönüştürülmeleri için onları ideal kılıyor. Bu altı set, kauçuk ayaklar ve lamine etiketlerle donatılmış isteğe bağlı 7″ veya 12″ boyutlarında olabiliyor. Setinizde hangi LP’leri alacağınız çok önemli, ki bunun da sürdürülebilir bir hediye olarak eğlencede katkısı olacağını düşünüyoruz. Vinil bardak altlıkları da mevcuttur.

Yeni Yıl Hediyeleri 2024! Çevre dostu geri dönüştürülmüş tencereler, yeni yıl hediyeleri!

Çevre dostu kaplar
Çevre dostu kaplar

Bu geri dönüştürülmüş kaplar, bir pencere pervazını aydınlatmak veya kapalı mutfak bitkilerini tutmak için mükemmeldir.

Mantar dalgası bardak altlıkları

Yeni Yıl Hediyeleri, Mantar bardak altlığı
Mantar bardak altlığı

Doğal, sürdürülebilir mantardan üretilen bu plasematlar, eşleşen bardak altlıklarıyla birlikte gelir ve kolayca silinebilen bir dalga tasarımına sahiptir. Ev düzeninize karakter ekleyin veya masanın ortasındaki sıcak güveç yemeklerinin altına yerleştirin.

Doğal Gıda Ambalajları

Organik gıda ambalajı
Organik gıda ambalajı

Sertifikalı bir Beeswax Co’nun esnek gıda ambalajları, her gün film folyo yerine kullanılabilir. Alternatif olarak kullanılan bu ürün denenmiş ve test edilmiş ve favoridir. GOTS sertifikalı pamuktan üretilen her sargı, İngiltere kaynaklı balmumu ile kaplanmıştır ve hijyenik bir szıdırmazlık üretmek için yiyecek veya kapların etrafında şekillendirilebilir. Sonuç, daha uzun süre daha taze kalan yiyeceklerdir.

Gökkuşağı yeniden kullanılabilir renkli pipetler

Gökkuşağı pipetler
Gökkuşağı pipetler

Bu renkli set sadece parlak ve neşeli değil, aynı zamanda süper uygun maliyetli ve sıkı favoriler arasındadır. Diğer markalara karşı test edildiğinde en iyi plastik yeniden kullanılabilir saman ile ödüllendirilebilir. 23 cm’de, uzun gözlüklerde kullanım için mükemmeldirler ve günlük kullanımda bile yıllarca dayanırlar.

Earth Mob: Sürdürülebilir hediyeler EL Kitabı

Sürdürülebilirlik el kitabı
Sürdürülebilirlik el kitabı

Earth MOB: Atıkları azaltın, daha az harcayın, sürdürülebilir olun. Hack’ler ve tariflerle dolu düz konuşan bir el kitabı bir fincan çayınız gibi geliyorsa, Earth Mob mevcut ekolojik iklimimizin bir parçasıdır. Konu yapıcı parçalar halinde ele alıynıor. Sürdürülebilirlik, sıfır atık, plastik ve mevsimsellik, yeşili nasıl yaşayabileceğimiz ve yiyebileceğimiz konusunda kullanışlı ipuçlarıyla dolu bir kitap.

Doğal çorba kabı!

Yeni Yıl Hediyeleri, Doğal çorba kabı
Doğal çorba kabı

Kilner Çorba Kavanoz Seti 0.35 Litre, sürdürülebilir bir hediye. Kilner 0.35 litre çorba kavanoz seti
dayanıklı, yeniden kullanılabilirdir. Cam mutfak eşyaları ve kavanozları ile büyük bir üne sahiptir. Bu çorba kavanozu ayrıca, metal kapağı vidalandıktan sonra mühür görevi gören mikrodalga kullanımı için silikon bir diskle birlikte gelir.

Organik Gri Pamuk Peçete, sürdürülebilir Noel Hediyeleri

Organik peçete
Organik peçete

Yeniden kullanılabilir peçeteler, tek kullanımlık kağıt seçeneklere sürdürülebilir alternatiflerdir. Ayrıca basit bir akşam yemeği masasına biraz stil katabilir. %100 GOTS sertifikalı organik pamuktan üretilen bu koyu gri peçete, basit ve zevkli bir masa ayarı için çatal bıçak takımı veya çubukları tutmak için kullanışlı bir döngüye sahiptir.

Yeniden kullanılabilir pamuk pedler, sekizli paket!

Organik Ped
Organik Ped

Bu küçük güzellikler çok iyi bildiğimiz tek kullanımlık pamuklu pedlere harika bir alternatiftir. Geri dönüştürülmüş % 100 pamuklu kumaştan yapılmıştır. Ayrıca makyajınızı çıkarmak ve işiniz bittiğinde yıkamak için kullanabilirsiniz. Hayatlarının sonunda, onları küçük küçük doğrayabilir ve kompost kutunuza ekleyebilirsiniz.

Limonlu upcycling yağ dökücü

Yağ Dökücü
Yağ Dökücü

Böyle basit bir fikir ancak bu yeniden kullanılabilir Lemonaid ve ChariTea şişeleri için geçerli olabilir. Ayrıca kendiniz pişirmek veya süs için yeniden tasarlanmış, upcycled solüsyonlara sahip olabilirsiniz.

Geri dönüştürülmüş şarap bardakları

Yeni Yıl Hediyeleri, Geri dönüştürülebilir Bardak
Geri dönüştürülebilir Bardak

Geri dönüştürülmüş camdan elle üflenerek üretilen bu eşsiz parçalar, geleneksel şarap kadehlerine güzel bir alternatiftir. Her biri üretimin doğası gereği biraz benzersiz olacaktır ve iki tasarım mevcut; şeffaf cam ve yeşil. Bulaşık makinesinde yıkamak güvenlidir. Cam koleksiyonunuzu canlandırmak için daha sıra dışı şarap bardaklarını da keşfedin.

Organik ahşap saat

Organik ahşap saat
Organik ahşap saat

Yüzlerce katmanlı ve sıkıştırılmış gazete sayfası, bu meşe ve kağıt saat üzerinde benzersiz bir etki yaratmaktadır. Her ikisi de eko koruyucu vernik ile kaplanmıştır. Böylece mutfakta ocaktan gelen buhara dayanabilir. Sadece iki AA pil ile çalışabilmektedir.

Yeni Yıl Hediyeleri 2024! Sürdürülebilir paslanmaz çelik beslenme çantası

Paslanmaz beslenme cantasi
Paslanmaz beslenme cantasi

Paslanmaz çelik, plastik beslenme çantalarının rekabet edemeyeceği kadar yüksek bir dayanıklılık sunar. Planet Organic’in kabı istiflenmiş iki sandviç alabilir ve sonunda bir avuç atıştırmalık için yeterli alan bırakıyor. %100 su geçirmez olmasa da, kapak rahat bir şekilde kapanır. Ayrıca her iki ucunda iki menteşesi ile sabitlenerek sızıntıya dayanıklı bir conta oluşturur.

El yapımı mango ahşap doğrama tahtası

Mango tahta
Mango tahta

Ahşap Yüksek sürdürülebilir mango ahşap uzun doğrama tahtası. Hem yemek hazırlama hem de sunum için pratik olan ahşap doğrama, herhangi bir mutfak için rustik bir ritüel haline gelebilir. Bu özel tahta, bir Fairtrade organizasyonu olan Nuh’un Gemisi’nin yetenekli zanaatkarları tarafından sürdürülebilir bir şekilde yetiştirilen mango ağacından elde yapılmıştır.

Küratörlü Parçalar, istiflenebilir sebzeler

Doğal Sebze kapları
Doğal Sebze kapları

Kauçuk ağaçlarından üretilen bu üç mutlu kök sebze seti, su bazlı renkler ve karakter veren elle dikilmiş kumaş yaprakları ile tamamlanmıştır. Havuç, pancar ve turpun her biri üç bölümden oluşur. Böylece eğlence için karıştırılabilir ve eşleşebilir. 18 ay ve üzeri çocuklar için uygundur.

Bisiklet şeklinde pizza kesici

Yeni Yıl Hediyeleri, Tasarım pizza kesici
Tasarım pizza kesici

Bir pizzayı dilimler halinde kesmek için bisiklet tekerlekleri kullanmanın gerçekten eğlenceli bir yolu var. Bu Fairtrade bakır kaplı cihaz, her seferinde mükemmel dilimi elde etmeyi kolaylaştırarak iki dairesel kesme bıçağı sunar. Keserken basınç uygulamak için elinizi üstüne ve çerçevesine yaslayın.

En iyi şarap hediyeleri

En iyi şarap hediyeleri
En iyi şarap hediyeleri

Bir marka olarak Uashmama, sürdürülebilirliği üç temel ilkesinden biri olarak tutar ve üretim süreçleri boyunca takip eder. Caddy’nin ürettiği yenilikçi yıkanabilir kağıt, doğal sebze lifleri ile işlenmiş sürdürülebilir kaynaklı ve yenilenmiş hammaddelerden oluşur.

Geri dönüştürülmüş cam kek kubbesi

Geri Dönüşüm Cam Kubbe
Geri Dönüşüm Cam Kubbe

Bu ağır cam kubbenin kalitesinin ve yapısının fiyatını haklı çıkardığını düşünüyoruz. Boyutu, kek ve ekmekten peynirlere kadar her şeyi depolamak için mükemmeldir ve kapağı geleneksel ekmek kutularıyla rekabet edecek bir mühür oluşturur. Bir gıda saklama fikri olarak sadece işlevsel değil, aynı zamanda dekoratif olarak bir merkez parçası olacaktır.

Otantik Geri Dönüştürülmüş Cam Karafe

Geri donusum cam karafe
Geri donusum cam karafe

 

Geri dönüştürülmüş 800ml cam Karafe. Çevre dostu sofra takımı temasına devam edelim. Kolay doldurma için geniş bir ağızlıklı bir su karafesi mükemmel bir seçenektir. Bu karafe ‘%100 Otantik Geri Dönüştürülmüş Cam’ damgası ile kabartmalıdır. Kullanmadığınızda, içine biraz çiçek kayabilirsiniz.

Rave kahve

Yeni Yıl Hediyeleri, Rave kahve hediye
Rave kahve hediye

Kahveyi sürdürülebilir, uygun fiyatlı ve lezzetli hale getirmeyi amaçlayan bu marka. Uzmanların sıkı bir favorisidir. Kahve severler için eskimeyen bir favori hediye.

El yapımı geri dönüştürülmüş zanaat bira bardakları

Bira şişesi bardaklar
Bira şişesi bardaklar

İngiltere’de kullanılmış zanaat bira şişelerinden üretim yapılıyor. Şerbetçiotu seven herkes için uygun bir sürdürülebilir hediye olacaktır. Uzmanlarımız yüzlerce zanaat birasını test etti ve onayladı.

Bambu Çatal Bıçak Takımı, en iyi sürdürülebilir hediyeler

En doğal yeni yıl hediyeleri
En doğal yeni yıl hediyeleri

Bambaw bambu çatal bıçak takımı ve seyahat seti. Bu yeniden kullanılabilir bambu çatal bıçak takımı ile paranızın karşılığında çok şey elde edersiniz. Bambu pipet artı temizleme fırçası, kaşık, bıçak, çatal ve çubuklar, bir popper ile sabitlenebilir. Ayrıca bu ergonomik olarak tasarlanmış rulo keseye sığarlar. Ayrıca, bulaşık makinesine kolayca koyabilirsin.

Notabag, sürdürülebilir Yeni Yıl Hediyeleri

Yenilenebilir çanta
Yenilenebilir çanta

Sarı/gri notabag. Kayışları hızlı bir şekilde çekilebilen bu düello çantası, çevre dostu bir tote alışverişinden kolay bir sırt çantasına dönüşü verir. Ödüllü bir Alman tasarım ekibinin eseridir. Suya dayanıklı pamuk ve aynı zamanda makinede yıkanabilen rip-stop naylon karışımından üretilen akıllı bir tasarım.

Suluboya çoklu mendil

Sulu boya mendiller
Sulu boya mendiller

Bu üç paketteki her mendil havlunun bir tarafında pürüzsüz organik pamuk, diğer tarafında ovma bambusu vardır. Onları tek kullanımlık mutfak rulosu ve mendillere dayanıklı bir yeniden kullanılabilir alternatif olarak üretmişler. Her biri 17 cm karedir ve çamaşır makinesinde yıkanabilir. Su rengi tasarımları sade mutfak rulosundan çok daha heyecan verici öyle değil mi?

Vegav Choc kutuları

Çikolata kutuları
Vegan Çikolata kutuları

Bitki bazlı bir diyet izleyen biri için iyi bir muamele arıyorsanız. Bu ayrı ayrı sarılmış lezzetli lokmalar vegan dostudur ve kompostlanabilir ambalajlarla ulaştırılırlar. Glütensizdir ayrıca süt ürünleri ve soya içermezler.

 

Mutfak ışığı, en iyi sürdürülebilir hediyeler!

Yeni Yıl Hediyeleri, Mutfak lambası
Mutfak lambası

Kevgir ışık ışık saçar. Evet, tuhaf bir fikir ama neden bir kevgiri abajur olarak kullanmıyorsunuz? Bu renkli kevgirler, mutfakta harika sonuçlara dönüştürülmüştür. Doğal dayanıklı, şık bir kaplama için bozulmadan üretilir ayrıca drenaj deliklerinden parlayan ışık güzel bir dappled etkisi yaratır. Birden fazla renkte mevcuttur.

 ETNA termal kupa

Çevreci termos
Çevreci termos

ETNA, en iyi çok yönlü seyahat kupası seçildi ve en iyi yeniden kullanılabilir kahve fincanlarına karşı test edildiğinde uzmanlar tarafından 5/5 yıldız verildi. İzolasyonu sadece içeceğinizi 11 saat sıcak tutmakla kalmaz aynı zamanda su geçirmez ‘Snapclean’ kapağı da dahil olmak üzere şık tasarım özellikleri kolayca yıkanabilir.

Yeni Yıl Hediyeleri 2024! Kami cam servis kasesi

Doğal servis kasesi
Doğal servis kasesi

Şeffaf geri dönüştürülmüş camdan üretilen bu servis kabı, her masaya karakter katacak kaba bir dokuya sahiptir. Ayrıca rustik, organik bir tasarıma da sahiptir. Klasik patates salatası ile doldurun ve ardından kolay temizlik için bulaşık makinesine koyun. Boyutlar: 6.5 x 27cm.

İki katmanlı beslenme çantası

İki katlı sefer tası

İki katlı sefer tası

Bu paslanmaz çelik beslenme çantasında iki tabak ve hareket halinde ideal olan snap kapakları vardır. Öğle yemeği için iki yemek veya karışık atıştırmalıklarla doldurmak için uygundur. Bir çantanın içine atılmaya dayanabilecek sağlam bir beslenme çantasıdır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Viski soğutucuları

Yeni Yıl Hediyeleri, Viski soğutucuları
Viski soğutucuları

Yeniden kullanılabilir viski soğutucuları. Granit ve sabun taşından yapılan bu viski taşları dondurucuda tutulabilir ve buzun yaptığı gibi seyreltmeden içeceklerinizi soğutur.

Pirinç şamdanlar

Pirinç Şamdan
Pirinç Şamdan

Bu zarif Fairtrade şamdanlar geleneksel teknikler kullanılarak el yapımı imal edilmiştir. Sadece 16 cm yüksekliğinde ve 5cm genişliğinde olan, daha küçük masalar için mükemmeldir. Ayrıca satın aldıkları şeylerle olumlu bir sosyal etki yaratmak isteyenler için harika bir hediye olacaktır.

Pamuk çantası ile bambu bambu seyahat seti

Bambu çatal bıçak
Bambu çatal bıçak

Bambu’nun çevre dostu, plastik içermeyen yeniden kullanılabilir çatal bıçak takımı ile tüm alternatifleri unutun. Çatal, bıçak ve kaşığın her biri organik bambudan yapılmıştır ve mantar pamuk seyahat çantasında kayar giderler. Her eleman doğal, plastiksiz, biyolojik olarak doğada parçalanabilir ve sürdürülebilirdir. Bu nedenle tekrar tekrar kullanılabilecek düşük emisyonlu bir hediye için daha fazla beklemeyin.

Geri dönüştürülmüş yün halı battaniye

Geri Dönüşümlü halı battaniye
Geri Dönüşümlü halı battaniye

Geri dönüştürülmüş iplik uç kesimlerinden yapılan bu 120cm x 150cm kilimlerin her biri, renkler kesiklere bağlı olarak değiştiğinden farklıdır. Soğuk kış akşamlarında sarılmak için mükemmeldir.

Eko yaşam mutfak kiti

Ekolojik Mutfak Seti
Ekolojik Mutfak Seti

Bu, günlük hayatımızdaki plastikleri değiştirmeye başlamak için basit yollar arayan herkes içindir. Doğal kıllı ahşap tabak fırçası, yedek fırça kafası, SLS içermeyen bulaşık sabunu, koku ve paraben, bambu sabun tabak rafı ve 4 paket kompostlanabilir sünger temizleme bezi dahildir. Paket, daha fazla esneklik için özelleştirilebilir.

Yeni Yıl Hediyeleri 2024! Eko mantar ve seramik kupa

Eko mantar ve seramik kupa

Bu seramik eko kahve fincanı krem veya fırtına grisi olarak mevcuttur ve en sevdiğiniz bira için çağdaş bir kupadır. Mantarın kavraması kolaydır, temizlik için çıkarılabilir ve sürdürülebilir kaynaklıdır. Kahve, sevdiğiniz kişinin tercih ettiği içecekse başka hediye aramayın!

Kendi kendini temizleyen su şişesi

Yeni Yıl Hediyeleri, Kendini temizleyen şişe
Kendini temizleyen şişe

Yolculuk halinde arıtılmış su elde etmek için bu filtresiz çözüm. Sudaki bakterileri, mikropları ve virüsleri sadece 60 saniyede öldürmek için UV-C LED teknolojisini kullanır. (Macera Modundayken E Coli bakterilerinin% 99.9999’u). Filtrelenmiş su şişeleri satın almak için alternatif arayanlar için kimyasal, ozon ve cıva içermeyen bir hediyedir.

Organik Şirket öğle yemeği çantası

Organik yemek çantası
Organik yemek çantası

%100 GOTS (Global Organik Tekstil Standardı) sertifikalı organik pamuktan üretilen bu ağır örgü kanvas öğle yemeği çantası, pamuklu kayışla aşağı yuvarlanır ve kapanır. Bu Standart, tüketicilere kumaşın üretiminin toksik ve kirletici kimyasallardan arındırılmış olduğunu ve ayrıca uluslararası işçi haklarının verildiğini garanti eder. Organik pamuk yenilenebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir bir doğal elyaftır. Bu nedenle foodies için plastik içermeyen bir hediye arıyorsanız, bu göz önünde bulundurulması gereken bir şeydir.

Paslanmaz 800ml çelik şişe

Çelik Şişe
Çelik Şişe

Süper hafif, bulaşık makinesi için güvenli ve kolay açılan bir spor başlığına sahip olan bu paslanmaz çelik şişe, son testimizde 5/5 yıldız toplayarak en iyi yeniden kullanılabilir su şişesi seçildi. Ömür boyu kullanım için yapılmış bilinçli, yüksek kaliteli bir kit parçası.

Pizza Salonu, Doğa dostu Oyuncaklar

Pizza oyuncak
Pizza oyuncak

Pizza çocuklarla yapmak için klasik bir yemektir ve bu Pizza Parlour oyuncağı ile kendi kreasyonlarını oluşturabilirler. Her parça % 100 geri dönüştürülmüş plastik süt kaplarından yapılmıştır ve genellikle çocuk oyuncaklarında bulunan diğer yaygın kimyasallarla birlikte BPA içermez. Bunlar mutfağı oyuncaklı veya oyuncak keşfetmek için eğlenceli dilimlerdir.

Pro kızartma tavası, en iyi sürdürülebilir hediyeler

Sağlıklı kızartma tavası
Sağlıklı kızartma tavası

BBC ekibi tarafından en iyi çevre dostu kızartma tavası olarak adlandırıldı. Bu, kimyasal içermeyen pişirme için denenmiş ve test edilmiş bir favoridir. GreenPan, PFOA içermeyen benzersiz bir Thermolon seramik kaplama kullanır. Genellikle geleneksel yapışmaz tavalarda bulunan bir kimyasaldır. Tüm ocak tipleri için uygun olan bu kit parçası, sadece fiyat açısından iyi bir değer değil aynı zamanda eşit pişmiş ürünler elde etmek içinde idealdri.

Viners organik beş parçalı bıçak seti

Yeni Yıl Hediyeleri, Organik Bıçak Seti
Organik Bıçak Seti

%80 geri dönüştürülmüş çelik ve organik buğday lifinden (çiftçiler tarafından geleneksel olarak yakılan tarım endüstrisinin doğal bir yan ürünü) yapılan viners’ın bu beş bıçak seti benzersiz bir sürdürülebilir bir mutfak hediyesi olacaktır. Bıçak seti ile birlikte, 20cm şef bıçağı, 20cm oyma bıçağı, 20cm ekmek bıçağı, 13cm yardımcı bıçak ve 9 cm ayırma bıçağı içerir.

  FRoG unpaper havlu

Organik Havlu
Organik havlu

Tek kullanımlık mutfak rulosu için harika bir alternatif. Friends tarafından üretilen bu yeniden kullanılabilir havlular % 100 biyolojik olarak parçalanabilen organik pamuktan yapılmıştır. Marka, işlevsel ve dünya için nazik ve etik ürünler yapmayı amaçlamaktadır. Tropikal pelikanlar ve karpuzlar da dahil olmak üzere bu kadar renkli eğlenceli tasarımlarla harika bir çevre dostu mutfak hediyesi olacağını düşünüyoruz.

Sıfır atık başlangıç kiti

Sıfır atık başlangıç seti
Sıfır atık başlangıç seti

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.