Nasıl

Tarot Burç Falı Nasıl Bakılır

Tarot Burç Falı Nasıl Bakılır | Tarot falı kartlarının yayılış şekillerinden biri de burçlardır. Bu yazıda, burçların nasıl konumlanacağı, düzenleneceği, okunacağı, yorumlanacağı gibi konuları anlatacağız. Tarot kartını ve anlamını nasıl okuyacağımızı, kişiler, olaylar ve sorular hakkında nasıl kullanacağımızı öğrenelim.

Tarot Burç Falı Nasıl Bakılır?

Burçların açıldığı tarotun dağıtım yöntemini biliyor musunuz? Tarotun o kadar çok yayılımı var ki… Ama olsun biz hepsinde iyiyiz. Kart açma türleri hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, yayılma türleri hakkında o kadar iyi olursunuz. Çünkü bunları, falcılık, kişi, yılın zamanı ve okuma kolaylığı için kullanmanız gerekir.

Burçlar ve Tarot!

Bunu yapmak için 13 kart kullanmak gerekir. Kartları batı astroloji falı şeklinde yayın ve her kartı bir evre gibi okuyun. Sorunuz tüm resmini kavramak veya yılın kazancını görmek için kullanılabilir. Kullanılan birçok kart olduğundan, yeni başlayanların biraz pratik yapması gerekir. Ancak herhangi bir soruya bir dereceye kadar cevap verebiliyorsanız uygun bir kart dağılımınız var demektir. Astroloji bilginiz varsa, okuma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Biz burada “burç” yayılımının anlamını, fala nasıl bakılacağını ve nasıl okunacağını anlatacağız.

Tarot ve Burçlar
Tarot ve Burçlar

Tarot Burç Falı! Burç yayılımı ne anlama geliyor?

Burç, bir gezegenin belirli bir anda konumunu çizen gök cisimlerinin astrolojiye yerleştirilmesinin bir diyagramıdır. Dört elementten oluşur: gezegen, burç, on iki oda (ev) ve açı (yön). Tarotta kullanılan burç yayılımı tarot kartlarının düzenlenmesinde astroloji burçlarının bir temsilidir ve daire şeklinde düzenlenmiş 12 kart bir
ev gibidir (gökyüzünden 12 alana kadar görülür).

Her evin bir anlamı vardır. Her biri ilişkilerinizi ve durumunuzu gösterirler ve sonunda ortaya koyduğunuz 13. kartta her evin çeşitli anlamları vardır. Bu nedenle falın içeriğine göre düzgün bir şekilde kullanmak gerekir. Her evin anlamını ezberlemek biraz zordur. Ancak tarot ve astroloji genellikle birbirine bağlanabilir ve bunu bilmek bir kayıp değildir. Ek olarak, astroloji hakkında önceden bilginiz varsa kullanımı çok kolay bir kart yayılımı olacaktır.

Burç kartları nasıl dağıtılır?

Her şeyden önce, anlatılacak içeriğe göre mi yoksa kişiye göre mi falcılık yapılacağına karar verin. Fal konusuna konsantre olurken kartı sıkıca karıştırın ve kesin. Bazı desteler, burçta kullanılması için yalnızca büyük arcanas
veya küçük arcanas kullanır. Bunun için 78 kartlık tam bir deste kullanmanız daha iyi olabilir. Kullanılan kartı daraltmanın kartlar arasındaki ilişkiyi kavramayı kolaylaştırdığı ve cevap almayı netleştirmesi gibi avantajları vardır.
Yeterince karıştırdıktan ve kestikten sonra, kartları arkaya bakacak şekilde bir yığına koyun, üstten sırayla alın ve
burç konuma getirin.

İlk kartı masanın sol tarafından itibaren merkezin biraz altına yerleştirin. Oradan, saat yönünde giderek ve bir daire etrafına 12 tarot burç kartlarını yerleştirin. Bu 12 kart burçların her birinin evini temsil eder. Son olarak 13. kartı burçların merkezine koyun.

Tarot burç falı okuma ve yorumlama!

Tarot burc fali yorumlama

Her konumdaki kartların temsili şunlardır:

Birinci Kart: Evim, Kişi hakkında. Kendiniz hakkında. Görünüm, kişiliği, psikolojik durumu vb. Şu anda ne durumda olduğunu belirtmek isteyebilirsin.

İkinci Kart: Üretim evi: Ekonomik faaliyetler, gelir, mülkiyet, ebeveyn-çocuk ilişkileri vb. Gelen parayı, sahip olduğunuz mülk ve eşyaları. Ayrıca artan, azalan geliri ve işi gösterir.

Üçüncü Kart: İletişim Evi: Kardeşler, Kısa Yolculuklar, Fırsatlar, Öğrenme ve Eğitim Gibi entelektüel faaliyetlerle ilgili konular. Aynı zamanda insanların ulaşılabileceği yakın şeylerle ilişkisini ve hareketini gösterir.

4. Kart: Ev Evi: Nerede olduğu, aile, gelenekler, ev ortamı hakkında şeylerin sonucu hakkında. Ayrıca ailenizi, yaşam ortamınızı ve diğer özel eşyalarınızı ve mezarınızı gösterir.

5. Kart: Sevgi Evi: Aşk, eğlence, oyun, hobiler, çocuklar hakkında, sevinç ve başarılar hakkında içerik gösterir. Aşk ve çocuklardan hobilere, kumara, oyunlara ve yatırımlara kadar çok çeşitli şeyleri gösterir.

6. Kart: İş, Görev. Sorumluluk Yaşam tarzını açıklar. Ayrıca işi, yaşam ve sağlığı kontrol ediyoruz.

Tarot falcılığı
Tarot falcılığı

Tarot Burç Falı! 7. Kart: Başkalarının Evi:

İlişkiler, ortaklıklar, evlilikler ve boşanmalar hakkında genel kişiler arası ilişkiler. Aynı zamanda şu anda bağlı olan kişiyle olan ilişkiyi ve gelecekte tanışacak kişiyle olan ilişkiyi temsil eder.

8. Kart: Hediye Evi: Miras ve hediyeler gibi başkalarının mülkiyeti, finansal ilişkileri, hediyeleri ve mirası hakkında veya yaşam ve ölüm veya ameliyat gibi kendi başına halletmesi zor şeyler hakkında. Aynı zamanda seks anlamına da gelir.
9. Kart: Seyahat: Macera, seyahat, akademik uzmanlık, düşünce hakkında, çalışma ve öğrenme ile ilgili içerikler. Ayrıca “ulaşılması zor uzak şeyleri” ima ediyor ve denizaşırı seyahatleri, dini ve düşünceyi kontrol ediyor.
10. Kart: Hedefler ve Sonuçlar Evi: Sosyal konum, iş, hedefler ve başarılar, başarı ve değerlendirme ve güç içeriği. Aynı zamanda şirket başkanları, babalar ve diğer haysiyet ve otorite insanlarıyla ilişkileri temsil eder.

11. Kart: Hayaller ve Arkadaşlar Evi

Gelecek Hakkında, Umut, Arkadaşlık, Akranlar, Hayaller, Hizmet Aktiviteler ve Çevrenizdeki İnsanlar. Bu, sosyal medya gibi geniş bir topluluktaki etkinlikleri de içerir.

12: Gizli Ev: Geçmiş, Gizli, Zaman, Fedakarlık ve Kurtuluş, tabloda görünmesi zor olan psikolojiyi, gizli tutulan şeyleri temsil eder. Kötü hastalıkları da ima edebilir.

13. Kart: Her aşamayı kırmak için ipuçları, karşı önlemler, Bu, genel serveti özetleyen kısımdır. Diğer evlerde eksik olan veya en önemli parçaları vurgulayabilir. Düşmanlara karşı önlemleri içerebilir.

"<yoastmark

Tarot Burç Falı! Tarot kehanetine 5 adım

(1) Tarot kartları aşağı bakacak şekilde iyice karıştırın.
(2) Aklınızdaki soruyu sor ve oku. (hayal etmek zorsa, kağıda yazabilirsiniz.)
(3) En sevdiğin kartını seç ve 13. kart olarak burçların ortasına koy. İlk olarak, ilk kartı masanın sol tarafına, merkezin biraz altına yerleştirin. Oradan, saat yönünde çevirin ve bir daire içinde 12. son kart olarak yerleştir. 13. kartı ortaya zaten koymuştuk.
(4) Kartı yüzüstü çevirin ve o karttan ne hissettiğinizi deşifre edin.

(5) Aşağıdakiler her kartın ne ifade ettiğini gösteriyor. 

1: Kişi evi, 2: Yapım evi, 3: İletişim evi, 4: Aile evi, 5t. Aşk Evi 6.: Görev evi, 7. Diğerlerinin evi 8. Hediyeler evi, 9. Seyahat evi, 10. Hedefler ve sonuçlar evi, 11. Rüyalar ve arkadaşlar evi 12. Gizli ev, 13. Her aşamanın üstesinden gelmek için ipuçları ve karşı önlemler!

Tarot Burç Falı! Burç önerileri!

Tarot burç falı öneriler
Tarot burç falı öneriler

Burç kartlarının yayılması aşk şansı, evlilik şansı, iş şansı, gelecek, öz analiz, yaşam, servet, sağlık şansı hakkında falcılık için uygundur. Aşk, evlilik, iş, servet, sağlık gibi detaylı içerikleri aynı anda kapladığı önemli bir özelliktir.
Her evdeki kartlar arasındaki ilişkiye bakarak, bir evde kötü bir kartı nasıl kapatabileceğinizi, şimdi ne yapmanız
gerektiğini görebilirsiniz. Geleceği anlatmak istiyorsanız, ilk kart birincisi ocak ayını (ilk ay) ve ikincisi şubat ayını (ikinci ay) ve böyle sırayla gidip kısmeti temsil ederler. 13. kart ise yıl boyu tavsiyeleri içerir.

Tarot Kartları bir burçla böldüğünde dikkat edilmesi gereken noktalar

Burçlarda bir yılın manzarasını görebilirsiniz. Bununla birlikte, Tarot Falcılığı ilk etapta geleceği çok fazla kapsamak için uygun değildir. Bu nedenle falcılıktan çıkan içeriklerin ve akışın üç ay sonra değişme olasılığı vardır. Yani tarotu
akışı anlamak için ele almak daha doğrudur. Eğer tahminlerde çok fazla değişim varsa, tekrar denemek iyi bir fikirdir.

Ayrıca, her burç evinin gösterdiği anlamın birkaç varyasyonu vardır. Bu nedenle ne anlama geldiğini bilmediğiniz için kafanız karışabilir (özellikle tam bir deste ile meşgulseniz). Alışmadan önce, önemsediğiniz şeyleri ve falına bakmak konuları daraltmak ve sadece büyük Arcana kullanmak gibi okumayı kolaylaştırmaya çalışın.

Tarot Burç Falı
Tarot Burç Falı

Özet

Tarot Burç falı 13 kartlı bir dağıtım sistemidir. Gelecekte çeşitli şeylerin deşifre etmenin mümkün olması ve genel şansı kavramak da mümkündür. Ayrıca iş şansı ve aşk şansı gibi ayrıntılı kırılımları anlayabilirsiniz. Ve gelecek olanın ne zaman olacağı gibi kabaca tahminler yürütebileceğiniz bir yayılmadır.

Burç yayılmalarında ustalaşmak biraz astroloji bilgisi gerektirir. Ancak genellikle tarot ve diğer kehanet türlerine yardımcı olur. Bu yüzden neden bu fırsatı incelemek için değerlendirmiyorsunuz? İşte fala inanma falsız da kalma derler, işte öyle bir şey!

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.