Güzel Bilgiler

Yaz kıyafetleri için en güzel modeller! Yaz güzeli olun!

Yaz kıyafetleri için en güzel modeller! Yaz güzeli olun | Güneş, dinlence ve eğlenceye hazır mısın? Yani artık yaz  kıyafetleri için planlama zamanı geldi. İster plaja gidin, ister sahilde bir randevuya ya da isterseniz gününüzü  kıyıya çarpan dalgaları dinleyerek tembelce geçirin. Plajda ne giyeceğinizi bilmeniz için, çeşitli plaj etkinlikleri ve aktiviteleri için bazı fikirlerimiz var. Yani şık ve sevimli yaz kıyafetleri için uzun bir listeyi bir araya getirdik!

Şık yaz kıyafetleri, sahildeki randevular, konserler veya akşam kokteylleri gibi plaj etkinlikleri için mükemmeldir. Plaja gitmek istiyorsunuz, deniz harika… Ancak siz özel sebeplerden dolayı suya giremiyorsunuz. İşte sizin için rahat plaj elbiseleri burada! Kumsalda iyi bir kitabın tadını çıkarıyorsun ya da sadece arkadaşlarınla takılıyorsun bunun için de seçeneklerimiz var. Daha sonra Patara sahilinde hatta Side’nin antik kentinde, tahta kaldırımlarda yürüyorsun! Belki de Fethiye’nin ölü denizindesin! Sıkıntı yok artık hepsinde şıklığın garanti!

Yaz kıyafetleri plajda!
Yaz kıyafetleri plajda!

Yaz kıyafetleri için en güzel modeller!

Plaj kıyafeti için ilham ve stil ipuçları almak için okumaya devam edin. Böylece bir dahaki sefere plaja gittiğinizde, hangi kıyafeti giyeceğinizi biliyor olacaksınız.

Aşağıdaki sevimli plaj kıyafetinin her biri için bir fotoğraf ve kıyafet hakkında küçük bir açıklama paylaşıyoruz.

Sevimli plaj kıyafetleri söz konusu olduğunda, seçenekler sonsuzdur. Bu yüzden seçimlerinizi fırsata çevirerek başlayın. Hafta sonu arkadaşlarınızla plajda giydikleriniz, bir kokteyl etkinliği için plaja giydiğinizden tamamen farklı olacaktır. Uygun kıyafet sadece şık görünmenize yardımcı olmakla kalmaz! Aynı zamanda etkinliği düzenleyen kişiye de bir saygıdır.

Konsepti belirledikten sonra, ne tür bir kıyafet giymek istediğinize karar vermenin zamanı geldi. Klasik olarak şık, boho, genç ve seksi görünmek ister misiniz? Plaj kıyafetinin senin hakkında ne söylemesini istiyorsun? Kıyafetlerimiz bizden önce bizim için konuşurlar! Bu yüzden doğru mesajı ilettiğinizden emin olmak istersiniz.

Yaz kıyafetleri: Harika bir plaj kıyafetini kombinlemek için ilk adımlar:

Mükemmel plaj kıyafetinizi bir araya getirmenin son bileşeni, gerçek eşyaların kendileridir. Ayrıca şık ve sevimli bir plaj kıyafeti oluşturmak için uyumlu olduklarından emin olun. Her Gün Şık Görünme – Uyumlu bir kıyafetin nasıl bir araya getirileceğine dair ipuçları burada. Bir akşam yemeği randevusu için plaja gidiyorsanız. Büyük olasılıkla şık görünmek istersiniz. Ancak yine de plaj havasını görünümünü üzerinizde tutmalısınız.

Örneğin, aşağıdaki plaj kıyafetinde, mavi ve beyaz baskılı bir şifon maxi elbiseyi bir çift mavi kama ve eşleşen bir el çantası ile eşleştirdik. İnce bir kumaş, eğlenceli bir baskı, açık renkler seçerek plajın özünü koruduk. Ayrıca aksesuarları duruma göre koordine ettik.

Aşağıdaki plaj kıyafetleri farklı durumlar için çeşitli görünümleri kapsamaktadır. Bu kıyafetler sadece bikini veya elbise değildir. Bu kaynak yazı, şık bir plaj kıyafetine veya tahta kaldırımda dolaşmak için giyebileceğiniz bir şeye ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz şeyleri içeriyor. Bunlar arasında güzel bir plaj örtüsü, şık bir şapka, süper sevimli sandaletler bile var. Ayrıca tabii ki seksi mayo, bikini gibi bazı plaj kıyafeti kombinleri de bulunnuyor!

İlham için bu plaj kıyafeti fikirlerini kullanın! Umarız bunlar kıyafetiniz ile harika kombinler yaratmanız için kırılma noktası olur!

İlham verici hoş yaz kıyafetleri:

Plajda Tatil Kıyafetleri.

Tatilde plaj kıyafeti
Tatilde plaj kıyafeti

Yukarıda tatil sırasında Meksika’da harika görünen bir plaj kıyafeti. Güneş ışınları çok yoğun. Bu yüzden güneşten korunmak için bir zorunluluk aksesuarlar hazır. Yani şapka ve gözlükler son derece uyumlu ve sade. Basit breezy üst giyim bileziklerin tarzına uygun ve küçük desenli detaylara sahip. Basit yeşil klasik şort ve boho çanta bu plaj kıyafetini tamamlıyor.

Boho Plaj Kıyafeti:

Tatlı bir bikini üstü
Tatlı bir bikini üstü

Güneşte zaman geçirmek için hiçbir şey bikininin yerini tutamaz! Ancak biraz toparlanma eklemek isterseniz ve ekstra boho yapmak istiyorsanız akıcı bir çiçekli plaj örtüsü iyi gider. Ayrıca boncuklu aksesuarlar ve bir şapka da ekleyebilirsiniz. Çiçek işlemesi, uyumlu bir plaj görünümü yaratmaya yardımcı olur. Aynı zamanda örtüdeki çiçek deseni ile eşleşir. Bu plaj kıyafeti gibi sevimli ve uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız, birçok harika seçenek var.

Yaz kıyafetleri: Sevimli yaz kıyafetleri, plaj şıklığı beyaz şort,

Plajda beyaz şort
Plajda beyaz şort

Bu yaz plaj kıyafetinin yaz aylarında giymeyi sevdiğimiz bir parçası var, beyaz şort! Yani bu yaz plaj kıyafeti ile brunch’tan bisikletle plaja gidebilirsiniz. Ayrıca hepsi aynı gün içinde plaj şıklığına uygundur. Güzel mavi spagetti askılı gömleğin altında, okyanusa dalmak için sarı bir bikini giyebilirsiniz! Şapka, saçınızı ve yüzünüzü güneşten korumak için bir zorunluluktur. Ayrıca bilezikler eğlenmek için biraz daha renk katar. Beyaz şortları tercih edebilirsiniz ama biraz daha rahat ve gevşek şortları tavsiye edilir. Yazının devamında da bir çok seçeneği toparladık!

Parlak yaz bikinisi:

Parlak Yaz Bikinisi
Parlak Yaz Bikinisi

Kumda geçirilen bir gün için, şortlu ve kravat boyalı bu bikini mükemmel bir kombinasyondur. Bronzlaşıyorsanız şortları çıkarın. Böylece çılgın bronzlaşma çizgisini elde edebilirsiniz. Bu geçiş dönemleri için bir çift şort eklemeyi seviyoruz. Arabadan plaja, plajdan öğle yemeğine, plajdan kokteyl kapmak için yürümek vb. Uyumlu bilezikler ve güneş şapkası eklerseniz güneş ışığına da hazır olursunuz.

Yaz kıyafetleri: Yaz Randevu Kıyafeti,

Yaz randevu kıyafeti!
Yaz randevu kıyafeti!

Romantik bir yaz randevunuz var mı? Yoksa tatiliniz sırasında önemli bir iş randevusu yapmayı mı planlıyorsunuz? Bu bir yaz randevusu kıyafeti gerektirir! Plaj kıyafetinin biraz şık, sevimli ve flörtöz olduğundan emin olun. Bu yaz randevusu kıyafeti için omuzdan bir elbise, sevimli askılı sandaletler. Ayrıca saçak kova çantası ve şapka giyilebilir!

Uyumsuz bikini giyin!

"<yoastmark

Uyumsuz bir bikini giymek sadece bavulunuzu düzgün paketlemeyi unuttuğunuz için değildir. Bunun yanında bikinilerinizden daha fazla yararlanmanın sevimli ve beklenmedik kombinasyonlar oluşturmanın eğlenceli bir yoludur. Plaj kıyafetleriyle bikiniyi karıştırmayı seviyoruz. Ayrıca bu mükemmel bir örnektir. Üst kısmın fırfırlı tarzı geleneksel malzemeden tamamen farklıdır ve alt bikiniyi sarar. Burada yaptığım gibi düz renkleri karıştırabilirsin ya da bir parçanın baskılı, bir parçanın katı olmasını sağlayabilirsin. Ayrıca benzersiz bir plaj kıyafeti oluşturmak için doğru yapılırsa baskıları bile karıştırabilirsiniz!

Tatlı Tatil Kıyafetleri:

Tatlı yaz kıyafetleri
Tatlı yaz kıyafetleri

Blues dizisi ve eğlenceli baskılar nedeniyle bu plaj kıyafetini seviyoruz. Henüz fark etmediyseniz, en sevdiğimiz rengin mavi olduğunu görmüşsünüzdür. Aynı zamanda plajda giymek için de en sevdiğimiz renklerden biri olduğunu fark edeceksiniz. İki farklı desen, aynı renk düzeninde olduklarında birlikte çok iyi çalışır. Bu kıyafet, baskıları karıştırmanın ve biraz monokromatik bir görünüm yaratmanın mükemmel bir örneğidir. Çizgili omuz çantasıyla bu kıyafete biraz daha desen eklemeye karar verdik! Bu sevimli tatil kıyafetini tamamlamak için saç plaj dalgaları görünümüne sahip. Ayrıca saçlarınızı yüzünüzden uzak tutmak için saçlarınızı örebilirsiniz. Yani örgüler de plajda çok sevimli görünür!

Yaz kıyafetleri: Basit Yaz Kıyafetleri,

Basit yaz kıyafetleri
Basit yaz kıyafetleri

Yaz aylarında güzel baskılı bir elbise giymekten daha basit ve şık olan nedir? Bu, denizi ve gökyüzünü andıran canlı maviliklerle plaj havası olan basit bir yaz kıyafetinin harika bir örneğidir. Mavi kamalı sandaletler, fötr şapka ve hafif kot ceketli mavi başlıklı bir elbiseyi eşleştirdik. Plaj randevusu, kızlarla brunch, romantik plaj yemeği ve hatta plaj partisi için mükemmeldir.

Yaz bikinisi:

"<yoastmark

Herkesin mükemmel yaz bikinisi fikri vardır ve bu da bizimkisi. Yani altları klasik iken, üst kısmın biraz farklı olması hoşumuza gitti. Rahat, suda iyi yüzülüyor ve bir plaj örtüsü altında iyi görünüyor! Bunun basit olduğunu biliyoruz ama yine de plaj kıyafeti olarak sayıldığını söyleyebiliriz.

Plaj partisi kıyafeti:

Plaj partisi kıyafeti
Plaj partisi kıyafeti

Biraz daha şık bir plaj kıyafeti giymeniz gerekiyor mu? Neden maxi elbise tercih etmiyoruz! Maxi elbise, şık plaj kıyafetinin harika bir örneğidir. Ayrıca bir plaj maxi elbisesi topuklu ile giydirilebilir. Bunun yanında elbisenin uzunluğuna bağlı olarak sevimli düz sandalet giyebilirsiniz. Bu elbiseleri seviyoruz. Plaj havası var ama akordeon pleating ve stark beyaz üst ile klasik tarzda. Kat baskılı, çiçekli, kravat boyalı veya çizgili bir elbise ile denemeyi düşünün!

Yaz kıyafetleri: Cali kız plaj kıyafeti,

Cali kız plaj kıyafeti
Cali kız plaj kıyafeti

California sahili boyunca kürek çekmeye mi gidiyorsun? Ya da Venedik, Santa Monica gibi bir SoCal plajında ya da San Diego’da bir yerde mi? Kolay plaj kıyafetleri tercih edin. Plaj kıyafetinizin çok rahat olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen doğru yoldasınız. Kayışlarda akrilik detaylı siyah baskılı bikini, parlak renkli şort ve tabii ki Kaliforniya Aşk tankı (Billabong’dan) giyiniyoruz.

Örten plaj kıyafetleri:

Örten plaj kıyafetleri
Örten plaj kıyafetleri

Plajda ne giyeceğini mi merak ediyorsun? Neden maxi ile plaj kıyafetini örtmeye çalışıyorsun? Bikininizi göstermek istiyorsunuz. Ancak yine de biraz kapanma alanı için bir şeye ihtiyacınız olduğunu hissediyorsunuz! Bu basit kıyafet, seksi ve şık bir plaj seçeneğidir. Dürüst olmak gerekirse, plaj örtülerini seviyoruz. Etrafta dolaşırken veya sadece otelin plaj salonunda takılırken elbiseli görünebilirsin. Ayrıca uygun hissetmenin çok kolay bir yoludur. Güneş kremi sürmeyi unutmayın! Bu tür malzemeler güneşten koruma sağlamaz, bu yüzden güneş kremine sürmeye devam edin. Böylece garip bronzluk çizgileriniz olmaz.

Sade yaz kıyafetleri:

Sade plaj kıyafetleri
Sade plaj kıyafetleri

Kumda uzanmak, plaj gününüz için yapacağınız birincil aktivite değil mi? Öyleyse bir restoranda yemek yemek ve sahil mağazalarında dolaşmak istiyorsun. Bunun için daha çok yönlü ve uygun bir plaj kıyafetine ihtiyacınız olacaktır. Keşfetmek için rahat plaj kıyafetleri tercih edin. Yani sevimli plaj kıyafetlerinin çoğu gibi en sevdiğimiz öğelerden biri beyaz şort! Bu plaj manzarasında, beyaz şortları bir cham üst baskılı Sper Top-Sider ayakkabı ve  şapka ile kombine edebilirsiniz. Ayrıca akşamları soğuma ihtimaline karşı bir kot ceketle eşleştirmek mümkündür.

Şirin plaj kıyafetleri:

Tatlı yaz kıyafeti
Tatlı yaz kıyafeti

Bu, Kaliforniya’daki Santa Monica Plajı’nı keşfederken giyilen bir plaj kıyafeti. Bu sevimli plaj kıyafeti baskılı bir tanga üstü tığ işi şort, hafif kırpılmış ceket ve sandaletlerle eşleştirilmiş.

Hoş plaj kıyafeti:

Hos yaz kıyafetleri
Hos yaz kıyafetleri

Yukarıda da belirttiğim gibi, güzel bir plaj örtüsünü seviyoruz. Ayrıca bu bizim favorilerimizden biri. Bikininizin üzerine giymek için bir tığ işi plaj romper! Sadece yeterince şık değil. Aynı zamanda çok farklı ve şık bir plaj kıyafeti!

Klasik yaz kıyafetleri:

Klasik yaz
Klasik yaz

Eski Breton denizcilerini anımsatan bu mavi-beyaz çizgili tee, plajda giyebileceğiniz klasik bir üründür! Bu çizgili gömleği tığ işi şortla eşleştirirken keten veya chino şortla kolayca giyebilirsiniz. Bu kıyafete biraz renk getirmek için bir çift eğlenceli sandalet ve güneşten korunmak için bir şapka ekledik!

Geçiş yaz plaj kıyafeti:

Geçiş yaz kıyafeti
Geçiş yaz kıyafeti

Plajdan restorana, butik alışverişe sonra tekrar plaja gitmek ister misiniz? O zaman böyle bir geçiş plaj kıyafeti harika bir seçenek olurdu. Tek parça güzel bir mayo giyiyoruz ve üzerine kot şort… Bu yüzden suya atlamak istediğimde şortları, sevimli sandaletleri ve şapkayı çıkarıyoruz. Yaz güneşinde kuruduk ve sonra her şeyi tekrar giydik ve yemeğe gitmeye hazırız! Bu aynı zamanda sizi üst değiştirmek için bir yer bulmaktan kurtarır.

Şortlu Sevimli Kıyafet:

Sevimli şort
Sevimli şort

Şortlu sevimli bir yaz kıyafetleri ile huzurlu ve rahat olun. Bu sevimli kıyafet için, beyaz keten tank üstü, beyaz şort ve tek renk sandaletlerden gelen klasik bir denim ceket uygundur. Bu tatlı yaz kıyafeti, arkadaşlarınızla takıldığınız veya sadece elinizde bir içki ile manzaranın tadını çıkaran bir hafta sonu için iyi çalışır!

Üst olarak bikini giyin:

Bikini üstü elbise

Kesilmiş bir gömlek gibi giyebileceğiniz çok güzel bir bikini üstün varsa, o zaman onu tek olarak giyin! Bu kıyafetle, gömlek olarak bikini üstü giydik. Çünkü rahat ve güzel tarzı gerçekten seviyoruz. Orman yeşili chino şort, kot ceket ve sevimli çizgili kova çantasını eşleştirdik.

Şık plaj tatili kıyafeti:

Plaj şıklığı
Plaj şıklığı

Şık plaj kıyafetlerini seviyoruz. Yazlık plaj tatil kıyafetleri en rahatıdır! Plaj kıyafetlerinizle gerçekten eğlenebileceğiniz yer burası! Tatildesin! Farklı plaj örtüleri stilleri ile denemeler yapmayı seviyoruz. Ayrıca bu baskılı olan çok eğlencelidir! Düğümlü uçlar ve çılgın baskı bu kıyafete gerçekten karakter katıyor!

Miami Plaj Kıyafeti:

Miami beach şıklığı
Miami beach şıklığı

Dünyanın en tanınmış plajlarından biri! Miami sahili! Bu destansı plaj tatilini düşünmek bile heyecan verici! Bu Miami’deyken giydiğimiz bir kıyafet. Bunun yanında evet biraz plaj örtünmesi de bir gerekliliktir! Oradaki ilk günümüzde bronzlaştık ve güneş ışınlarından korumak için bu basılı örtüye ihtiyacımız vardı! Önceki kıyafetlerde de belirttiğimiz gibi plaj örtüsüyle de yazın tadını çıkarın ve eğlenin!

 

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.