Güzel Bilgiler

Tırnak rengi hakkınızda neler söylüyor?

Tırnak rengi hakkınızda neler söylüyor | Tırnaklarımızı boyamak kendimizi ifade etmenin en kolay yollarından biridir. Ayrıca kolayca uygulanabilir ve kaldırılabilir. Bunun yanında en son trendleri giymeyi seçebiliriz ve istediğimiz kadar değiştirebiliriz. Ancak birçok renkli seçeneğe sahip olmamıza rağmen, genellikle kişiliğimize veya ruh halimize uygun tırnakları seçeriz.

Tırnak Rengi Sizin İçin Ne Söylüyor? Kırmızı!

Kırmızı tırnaklar tutkulu olduğunuzu gösterir. Biraz agresif ve duygusal da olabilirsiniz. Aynı zamanda cesur bir renktir. Yani bu da güven veya hakimiyet göstermeyi sevdiğiniz anlamına gelir. Göz kamaştırıcı olmaktan ve tüm gözlerin üzerinize çevrilmesinden korkmuyorsun.

Tırnakların Rengi: Pembe

Pembe tırnaklar kullanmak, hafif bir dokunuş ve eğlenceli biri olabileceğinizi gösteren kadınsı bir hava verir. Ayrıca sezgisel olma ve sosyal normlara uyma konusunu çok fazla önemsememe olasılığınız yüksektir. Açık pembe oje kullanıyorsanız hırslı ve kariyer odaklı olabilirsiniz.

Turuncu tırnak!
Turuncu tırnak!

Tırnak Rengi: Turuncu

Turuncu tırnaklarınız varsa sizi tanımlayan ilk şey cüretkar ve dürtüsellik olabilir. Ayrıca sıcaklık, enerji dolu olmak, genellikle coşku ve yaratıcılıkla ilişkili bir renktir. Diğer insanların senin hakkında ne düşündüğü umurunda değil ve kesinlikle nasıl eğleneceğini biliyorsun.

Tırnaklarınızın Rengi: Mor

Tırnaklarınızda mor seviyorsanız bu, yaratıcı yönünüzü ifade etmenin bir parçası olabilir. Bunun yanında mor asalet ile birlikte güven ve bireysellik ile de ilişkilidir. Bazı şehvetli veya gizemli titreşimleri ifade etmek istediğinizde mor tırnaklar da kullanmak isteyebilirsiniz.

Tırnaklar ve Renkler: Mavi

Mavi sakinlik ve huzurla ilişkili olabilir. Anacak ojeden bahsederken, bu farklı bir hikaye olabilir. Mavi oje kullanmak, özellikle daha parlak tonları, eğlenceli ve heyecan verici olduğunuzu gösterir. Arkadaş canlısı, genç auranızı ve yeni şeyler denemeye açıklığınızı gösterir.

Siyah tırnak!
Siyah tırnak!

Tırnak ve Rengi: Siyah

Tamam, siyah tırnaklara sahip olmak seni biraz asi yapıyor! ama hepsi bu kadar değil. Siyah ojeyi seviyorsanız, kutunun dışında düşünmekten hoşlanan yaratıcı bir bireysiniz. Otoriter ve ciddi bir insan olabilirsiniz. Ama aynı zamanda biraz cüretkar da olabilirsiniz. Ne de olsa, bundan sonra o siyah tırnakları kimse görmemezlikten gelemeyecek!

Oje Rengi: Neon

Bu tırnaklar ilgi istiyor ve sen bunu göstermekten korkmuyorsun. Korkusuzsun, enerjiksin ve partinin odak noktası sensin. Ayrıca göz önünde olmayı seviyorsunuz ve yabancılarla bile kolayca sohbete başlayabilirsiniz. Neon renkleri kireç yeşilinden sıcak pembeye kadar değişebilir. Bununla birlikte neon rengi çiviler yapmanın gerçekten doğru veya yanlış bir yolu yoktur. Yani bu da size yaratıcı yönünüzü keşfetmek için daha fazla alan sağlar.

Saydam tirnak rengi
Saydam tirnak rengi

Oje Rengi: Çıplak

Tırnak rengi olarak çıplak saydam tercih ederseniz. Bu, az bakımlı ve rahatsız edici olduğunuz anlamına gelir. Bazıları bunu çok sıradan olarak düşünebilir. Çünkü renk çok fazla öne çıkmaz. Ancak aslında hala oldukça şık görünebilir. Ayrıca, açık ve güvenilir bir kişi olduğunuza işaret eder. Diğerlerinin görüşlerini önemsemiyorsanız mutlaka deneyin!

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.