Güzel Bilgiler

Kaynak Saç Yöntemleri Nelerdir? En Güzel Saç Ekleme Modelleri

Kaynak Saç Yöntemleri Nelerdir? En Güzel Saç Ekleme Modelleri | Bazen saç ekleme yöntemleri arasında ayrım yapmak zor ve kafa karıştırıcı olabilir. Kaynak Saç seçimi kişiden kişiye değişir. Ayrıca saç dokusuna, uzunluğa, ne için istediğinize ve günlük aktivitelerinizin ne olduğuna da bağlıdır.

Bu yazıda saç uzatma çeşitleri hakkında tüm bilgileri alacaksınız. Klipsten içeri çevirmeye, teypten, mikro boncuklara ve füzyona kadar.

Sonuç olarak, size en uygun saç uzatma ve kaynak tipini seçebileceksiniz.

Kaynak saç modelleri
Kaynak saç modelleri

Kaynak Saç Yöntemleri Nelerdir?

Saç eklemede insan saçı ve sentetik saç kullanılmaktadır. Kaynak Kalıcı olmayan ve yarı kalıcı ekler ve tel saç uzatma stili temel yöntemlerdir.

Saç uzatma tipleri

– Klipsli saç uzatmaları
– Flip-in tarzı saç uzantıları
– Bantlı saç uzatma
– Soğuk füzyon (mikro döngü bağlantısı) ve I-tip saç uzantıları
– Sıcak füzyon (keratin) ve u-tip saç uzatma
– Dikişli ve örgülü saç uzantıları
– Saç perukları

İnsan Saçı ve Sentetik Saç Tipleri

Kullanılan gerçek tip ve yöntemden bağımsız olarak, kaynak saç kullanılan malzeme türüne göre ikiye ayrılabilir. Bunlar insan saçı ve sentetik saçlardır.

Harika ekleme sac modelleri
Harika ekleme sacçmodelleri

Kaynak Saç Yöntemleri! Sentetik Elyaflar

Sentetik tüyler, gerçek insan saçına benzeyen liflerden yapılır. Yıllar önce, sentetik saç mevcut ve uygun fiyatlı olan tek saçtı. Ancak şimdi birçok kadının standartlarını karşılamıyor.

Gerçek insan saçı, daha az insanın sentetik saç seçmesini sağlayacak şekilde uygun fiyatlı ve ucuz hale geldi. Ana nedenlerden biri, sentetik saçların asla mükemmel bir şekilde gerçek insan saçının görünümü ve hissini vermemesidir. Sentetik uzantılar ve peruklar genellikle iyi görünmüyor. Doğal olmayan bir parlaklıkları ve hareketleri vardır. Bu yüzden genellikle kutu gibi ve garip görünürler.

İnsan Saçı

İnsan saçının elde edebileceğiniz farklı nitelikte yerler vardır. En kaliteli insan saçı Remy saçı olduğu söylenir. Yani kaynak saç bakımının kolay olmasını istiyorsanız kaliteli ürünleri tavsiye ederiz.

Bir şekilde işlenen gerçek insan saçı eklemeleri de vardır. Bununla birlikte, kütiküller artık aynı yöne bakmıyor veya tamamen çıkarılmaktadır. Bunlar daha düşük kaliteli insan saçıdır. Ancak dar bir bütçeniz varsa ve çok fazla para harcayamıyorsanız işe yarayabilir.

Kaynak Saç Yöntemleri! Kalıcı Olmayan ve Yarı Kalıcı Kaynak Saç

Tüm saç uzatma tiplerini kalıcı olmayan ve yarı kalıcı yöntemlere ayırabiliriz. Bu, saç deneyiminizi etkileyecektir. Bu yüzden günlük alışkanlıklarınıza göre akıllıca seçin.

Kaynak saç örnekleri
Kaynak saç örnekleri

Kalıcı Olmayan Saç Ekleri

Klips, çevirme ve bazı peruk tipleri gibi kalıcı olmayan yöntemler her gün çıkarılmalı ve yeniden uygulanmalıdır. Yani, tutkal, bant veya onu bağlayan herhangi bir şey yoktur. Uzantılarınızı her gün giymeyi planlamıyorsanız veya stilleri sık sık değiştirmek istemiyorsanız bu harika bir seçenektir. Ancak uzantıları uygulamak ve kaldırmak için her gün biraz zamana ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Bu işlem bir kez kavrarsanız hızlıca yapabilirsiniz. Ancak yine de her gün yapmanız gerekir. Klipsli veya çevirme uzantılı saç ile duş alamaz veya uyuyamazsınız.

Kaynak Saç Yöntemleri! Yarı Kalıcı Saç Uzatmaları

Çoğu uzatma tipi yarı kalıcıdır. Yani bu da bunları daha uzun süre giyebileceğiniz anlamına gelir. Bunun nedeni, bağlantı için kullanılan tutkal, bant veya halkaları basitçe çıkaramazsınız. Bu, çok meşgul olan ve her gün her şeyi yüklenmek için zamanı olmayan kadınlar için iyi bir seçenektir. Ancak, genellikle yaklaşık iki ay sonra yarı kalıcı uzantıları yeniden takmanız gerekir. Bu, doğal saçınızın ne kadar hızlı büyüdüğüne bağlıdır.

3 Strand Saç Uzatma Yöntemleri ile Atkılar ve Tel

Uzantılar arasındaki bir diğer ayrım, iplikçik yöntemiyle atkılar ve teldir. Örneğin, klipslerin iplikçiklerinize uyguladığınız birden çok atkısı vardır. Atkılar daha büyük ve daha küçük olabilir, böylece başın farklı bölgelerine sığarlar. Flip-in’ler tek parça halinde geldiği için büyük bir atkı saça benzeyebilir. Teypler, üzerinde bant olan çok küçük atkılardır.

Strand by strand extensions bir mikro halka veya I ucu, mikro döngü ve füzyon veya U ucudur. Bu saç, uygun yöntemlerle taktığınız birçok küçük iplikçikle yapılır. Hem atkılar hem de iplikçik uzantıları harika çalışır ve inanılmaz sonuçlar verir. Bu sadece kişisel tercihle ilgilidir.

Klipsli Saç Ekleri

Klipsli saç ekleme
Klipsli saç ekleme

Bu muhtemelen en popüler yöntemdir. Bu yüzden en azından bu konuda bir şeyler duymuş olmalısınız. Herkesin klipsli uzantıları sevmesinin nedeni, kurulumu ve bakımı çok kolay olmasıdır. Sonuçlar tek kelimeyle şaşırtıcıdır. Doğal saçınızdan ayırt edilemezler ve size çok fazla hacim ve uzunluk verirler. Bu kalıcı bir yöntem değildir ve uyumadan önce her gece saçı çıkarmanız gerekir.

Uzantıları yalnızca birkaç gün için arıyorsanız, klipsleri seçmelisiniz. Çünkü daha sonra çıkarmanız gerekecek. Bu, saçında sürekli bir şeyler olmasını istemeyen ve kalıcı şeyleri sevmeyen insanlar için harikadır. Uzantıları çok sık yıkamadığınız için bakımı çok kolaydır.

Kaynak Saç Yöntemleri! Klipsli Saç Uzatma Nedir?

Klipsli saç ekleri, klipsler ve birden fazla atkıdan oluşan bir bağlanma yöntemidir. İki, üç veya dört klips arasında değişen farklı boyutlarda atkılar elde edersiniz. Bu şekilde, doğal saç telleriyle mükemmel bir şekilde uyum sağlamak için bunları birleştirebilirsiniz.

En güzel takviyeli saçlar
En güzel takviyeli saçlar

Uzantılar söz konusu olduğunda yeni başlayan biriyseniz, klipslerle başlamak harika bir seçimdir. Kilitlerin daha uzun veya daha dolgun olmasını istiyorsanız, klipsler bunu başarmanıza yardımcı olabilir. Klipsler, görünümünüzü daha şık ve trend hale getirmenin mükemmel bir yoludur. Günlük kullanım için uygundurlar. Çünkü kolayca ekler ve kaldırırsınız. Bunun yanında partiler, düğünler, süslü akşam yemekleri ve hatta iş toplantıları gibi özel günler için de harika çalışırlar. Doğru takılırsa, klipler asla görünmezler.

Doğal saç tellerinizin klipsleri kapatması için orta veya daha uzun saç modellerinde atkı kullanmanızı öneririz. Bu aynı zamanda saç modelinizi dönüştürmek için en güvenli yöntemlerden biridir. Çünkü gerçek tellerinize herhangi bir zarar vermez. Farklı renkleri deneme, vurgu oluşturma ve hatta ombre görünümü yapma seçeneğiniz de vardır.

Klipsli Saç Ekleri Nasıl Kurulur?

Yeni başlayanlar için bile klipleri takmayı çok kolaydır. Klipsli atkılar, bu işlemi bir esinti haline getiren özel bir tasarıma sahiptir. Açmak için bir klipse basmanız yeterlidir ve atkıyı yerine takmayı bitirdiğinizde, klipsleri kapatmak için tekrar basabilirsiniz.

Uzantıları daha da iyi karıştırmak için iyi bir ipucu saçınızı stilize etmektir. Güzel bir dalga yapın – bu her şeyi bir araya getirecektir. Başka bir ipucu, klipsli uzantıları takarken saçlarınızın kesilmesidir. Çünkü bu tek tip bir görünüm yaratacaktır.

Kaynak Saç Yöntemleri! Flip-in Stil Kaynak Saç

Flip in Saç Ekleme
Flip in Saç Ekleme

Kalıcı olmayan başka bir uzantı yöntemi, hale benzeri taç tel veya gizli uzantılar olarak da bilinen içeri çevirmedir. Saçlar büyük bir atkıda gelir ve onu bir ilmek ile tutturursunuz. Bu ip saçınıza bir taç gibi girer ve saçınızın üst tabakası tarafından gizlenir.

Bu yöntemle ilgili en iyi şey, evde yapabilmeniz ve uygulama işleminin klipslerden daha hızlı olmasıdır. Saçınızda herhangi bir hasar olmaz çünkü takmak ve çıkarmak çok kolaydır.

Flip-in Style Saç Uzantıları Nelerdir?

Flip veya tel uzantıları, haleler olarak da bilinir. Klipslerdeki gibi birden fazla atkı yerine, taç alanına yerleştirilen bir döngüde büyük bir atkınız vardır. Bu saç ekleme türünü yeni başlayanlar için bile bu kadar kolay kılan budur. Klipsler, atkılar, tutkallar veya bantlar hakkında endişelenmenize gerek yok! Bir saç parçası var ve hepsi bu. Bu yöntemi kullanırken istediğiniz uzunluğun yanı sıra daha fazla hacim ve kalınlık elde edebilirsiniz.

Bu, çoğu zaman bir iş toplantısına koşarken veya işten hemen sonra akşam yemeğine giderken saçlarını stillendirmek zorunda olan hareketli kadınlar için harika bir seçenektir. Flip-in parçanızı güvenle paketleyebilir ve istediğiniz yere, istediğiniz zaman uygulayabilirsiniz. Görünümünüzü anında artıracak ve her durumda şık ve modern görünmenizi sağlayacaktır.

Flip-In Tarzı Saç Uzantıları Nasıl Kurulur?

Bu uzantıları takmaktan daha kolay bir şey yoktur! İşlem tamamen acemi dostudur ve birkaç dakika sürer. Bu uzantılar bir dize ile bağlı büyük bir atkı oluşturur. Parçayı başınızın taç bölgesine, halka ön tarafa bakacak şekilde yerleştirin. Her şeyin uygun olup olmadığını kontrol edin ve sargının çok büyük olduğunu düşünüyorsanız, kafaya sıkıca sığacak şekilde kesmeniz ve kısaltmanız gerekir. İşlem gayet basittir

Kaynak Saç Yöntemleri! Bantlı Saç Eklemeler

Bu yöntem tutkalla uyguladığınız saç şeritlerini içerir. Saçlar atkı olarak değil, çok ince ve yaklaşık 4 cm genişliğinde küçük bantlarda gelir. Saçının bir parçası, üzerine yapıştırılan iki bandın arasına sıkıştırılır. Metottaki bant ince saçlı insanlar için mükemmeldir. Çünkü hiç görünmez.

Bantlı Saç Uzatma Nedir?

Bant saç kaynak yöntemi
Bant saç kaynak yöntemi

Saçınıza bağlanan küçük yapışkan bant parçaları kullanan bir saç füzyon yöntemidir. Her küçük telin üstünde bir çift bant vardır. Bantlı uzatma iplikçiklerinin en iyi yanlarından biri görünmez olmalarıdır. Yani olup olmadıklarını tespitinin imkansız olmasıdır. İşte bantları harika bir seçenek haline getiren, gözden uzak olmalarıdır.

Saçlarınız uzaması ve bantların onunla birlikte aşağı inmesi için bunları düzenli olarak korumalı ve yeniden bantlamalısınız. Uzantıları çıkarmak için bir tutkal çıkarıcı kullanın. Buna rağmen, temizlemeniz gereken bazı tutkal kalıntısı olacqktır.

Bantlı Saç Uzatma Nasıl Yapılır?

Yükleme işlemi yeni başlayanlar için biraz daha zor olabilir. Ancak kendiniz yapmak mümkündür. Evde yapmak istiyorsanız, özellikle bir arkadaşınızın veya aileden birinin size yardım etmesini istemenizi öneririz. Ancak, bir profesyonelin bunu yapmasıyla kendinizi daha rahat hissediyorsanız, bir salonda randevu ayarlayın.

Uzantıları bir tuğla döşeme düzeninde yerleştirmek yaklaşık iki saat sürer. Ekler kafanızda çok güvenli dururlar ve saçı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Başın arkasından başlamak, boynun üstüne iki veya üç bant uygulamak en kolayıdır. Yukarı çıktıkça, başın şeklini izleyerek bant sayısını artırır veya azaltırsınız. Yani saçınızın bir telini ayırır, bir uzatma telini altına yapıştırır ve diğerini üzerine yapıştırırsınız.

Kaynak Saç Yöntemleri! Soğuk Füzyon (Mikro Saç Kaynağı) ve I-Tip Saç Ekleme

Bu, saç ekleme için I-uç şekli veya ilmekleri kullanan soğuk bir füzyon yöntemidir. Bir mikro veya nano boncuk ile iplikçikler saç teli üzerinde bir araya getirilir. Mikro ve nano ringler arasındaki fark çok küçük boyuttadır. Daha ince saçlarınız varsa, nano halkaları kullanın çünkü mikro halkalar görülebilir.

Bu iplikçik yöntemi ile bir tek saç teli olduğundan saçlarınızı akışkan hale getirir. Daha doğal hareket edebilir ve istediğiniz gibi yüksek bir at kuyruğuna veya stile sokabilirsiniz. Bununla vurgular veya gölge eklemek veya sadece doğal saçınıza bir renk patlaması eklemek istiyorsanız harika bir yöntemdir.

Ek Kıllar
Ek Kıllar

Tipik olarak, tam bir saç başı için yaklaşık 150 bağlantı yapmanız gerekir. Bu da kurulumu yaklaşık 3 saat sürer. Mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için bir profesyonel tarafından yapılması en iyisidir. Mikro/ Nanoringlerin çıkarılması çok basittir. Pense ile bağlantıları açın ve telleri çekin. Bu yöntem saçınıza zarar vermeyecektir ve çok güvenlidir. Uzantılar gerçek insan saçından yapılmışsa, bir yıla kadar kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, saçlarınız büyüdüğünden düzenli bakım önemlidir. Ayrıca bunları her 6-8 haftada bir yeniden yapmanız gerekebilir.

Mikro Döngü Saç Uzatma Tipi

Tıpkı I-uçlarında olduğu gibi, mikro döngü uzantıları da bir iplikçik yöntemidir. Ancak fark, kurulum işlemini çok kolay ve basit hale getiren bir döngü olmasıdır. Kaç tel koymak istediğinize karar verebilir ve bu şekilde saçın genel yoğunluğunu ve hacmini kontrol edebilirsiniz. Halkalar, uzantıları kamufle etmek için mükemmeldir. Bu nedenle görünür olan hiçbir şeyden korkmanıza gerek yok. Saç, mikro döngü uzantıları ile çok akıcı bir doğal harekete sahiptir. Çünkü tellerin hareket etmesine engel olan büyük atkılar yoktur.

Mikro döngü saç uzantıları ile yapılabilecek harika bir şey, saçınızı vurgulamak, gölgeler veya sadece renk patlamaları eklemektir. Böylece uzantıları doğal olandan farklı bir gölgede satın alabilir ve harika efektler ve stiller oluşturabilirsiniz. Bu, ekleri boyamak için harika bir alternatiftir. Çünkü boyamanın aksine doğal saçınız için tamamen zararsızdır. Tüm saç boyalarındaki kimyasallar çok güçlüdür ve genellikle saçları kurutur, kırılmaya ve dökülmelere neden olur. Bu nedenle, değerli saç tellerinize zarar vermeden görünümünüzü ve tarzınızı değiştirmek istiyorsanız, mikro döngü uzantılarını kullanın.

Mikro ekleme saclar
Mikro ekleme saclar

Mikro Döngü Saç Uzantıları Nasıl Yapılır?

Tek ihtiyacınız olan elleriniz ve mikro halkaları sıkıştırmak için bir araçtır. Ayrıca bir tarağın ucunu kullanarak, uzantılardan birine eşit olan küçük bir saç telin eşleştirmek gerekir. Diğer elinizdeki halkayı alın, ipliğinizi içinden çekin. Şimdi doğal saçınızı mikro halkadan geçirmek için döngünün ucunu çekin. Mikro halka ile saçın kökü arasında yaklaşık bir santimetre boşluk bırakın ve halkayı sıkıca kıskaç altına alın.

En iyi yol, bu işlemi boynunuzun ensesinde başlatmak ve yaklaşık beş iplikçik sırası yapmaktır. Devam ederken yukarı çıkın ve kulağınızın yaklaşık bir inç üstünde durun. Tüm uzantılarda olduğu gibi, çok yükseğe çıkmak istemezsiniz. İstediğiniz hacmi ve yoğunluğu elde etmek için iplikçik sayısıyla denemeler yapın.

Kaynak Saç Yöntemleri! Sıcak Füzyon (Keratin) ve U-Uçlu Kaynak Saç

Sıcak füzyon yöntemi U-uçlu saç uzantıları kullanır. Çalışma şekli, küçük saç tellerinin U şeklindeki uçlara konulması ve özel bir sıcak füzyon aracı ile mühürlemedir. Tutkal sıcaktan erir ve stilist saçınıza uzantıları sabitler.

Güzellik kaynak saç aksesuar
Güzellik kaynak saç aksesuar

U-Tip Kaynak Saç Nedir?

U-ucu uzantıları, stilistlerin ısı kullanarak gerçek saçınızla kaynaştığı saç tellerini şekillendiriyorsunuz. Saçınızda tutkal ve ısı kullanmak korkutucu gelebilir. Ancak füzyon yöntemi harikadır ve saçınızda herhangi bir hasar görmezsiniz. Tutkal, saç tellerinize zarar vermeyen keratin tutkalıdır.

Uzantıların rengini doğal gölgenizle eşleştirebilirsiniz. Ancak farklı bir gölgeyle de gidebilir ve bu güzel renk pop’u oluşturabilirsiniz. U-ucu uzantıları özellikle çok yönlüdür. Çünkü küçük teller halinde gelirler, böylece istediğiniz kadar koyabilir ve yerleşimle oynayabilirsiniz.

Sıcak Füzyon Kaynak Saç Nasıl Yapılır?

Füzyon uzantılarını bir profesyonele yaptırmalısın. Tutkalın yanı sıra ısı da söz konusudur ve kendiniz yapmaya çalışırsanız dağılabilir ve hatta tehlikeli olabilir. Kaldırma işlemi de diğer yöntemlerdeki kadar basit değildir.

Sıcak füzyon en karmaşık yöntemdir. Çoğunlukla özel aletlere ve sıcak yapıştırıcıya ihtiyacınız olduğu için. Çok az beceri ve eğitimle evde de yapmak riskli olabilir.

Sıcak füzyon keratin
Sıcak füzyon keratin

Bazen U uçları ve füzyon konektörü adı verilen özel bir araca ihtiyacınız olabilir. Kendiniz denemek isterseniz çok ucuz bir fiyata satın alabilirsiniz. Başlamanın en iyi yolu, U ucu teli ile yaklaşık olarak aynı boyutta olan küçük bir saç telini kesmektir. U ucunu köklere yakın yerleştirin ancak aralarında biraz boşluk bırakın.

Tutkal dövülebilir hale geldiğinde, iplikçikleri kaynaştırmak için ucunu parmaklarınızın arasına yuvarlayın. Tutkal setini daha hızlı hale getirmek için düşük ateşte bir fön makinesi kullanılabilir. Saçlarınız uzadığında U uçlarının çıkarılması gerekir.

Kaynak Saç Yöntemleri! Dikiş ve Örgü Saç Uzatma

Uzantıların uygulanabilmesinin bir başka yolu da dikiştir. Bu aynı zamanda örgü olarak da bilinir ve uzun yıllardır çok popüler bir yöntemdir.

Dikişli Saç Uzatma Nedir?

Dikişli saç uzantıları, istediğiniz boyutta kestiğiniz ve daha sonra diktiğiniz saç atkılarıdır. Bu nedenle, dikiş uzantıları çok yönlüdür ve tüm farklı saç türleri için çalışır. Bu yöntem harikadır çünkü hiçbir şeyi bantlamanıza, tutkal kullanmanıza veya ısıtmanıza gerek yoktur. Ayrıca çok sayıda atkı ekleyebilir ve kafanıza sığdırabilirsiniz.

Örgü ekleme saçlar
Örgü ekleme saçlar

Yeni saçınızın uzunluğu, atkıları satın alırken hangi uzunluğu seçtiğinize göre belirlenir. En akıllıcası uzantıyı en az bir inç kadar tutmaktır daha uzun süre gider ve uzantılar herhangi bir saç modeline kolayca kesilebilir.

Dikişli Saç Uzatma Nasıl Kurulur?

Bu ek tipi çok yönlüdür ve saç stilistinize göre karar vermelidir. Saç tipine ve kalınlığına bağlı olarak… Bazı yöntemler saçınızı uzantılarla karıştırmayı içerirken, diğerleri sadece uzantıları kullanıyor. İlki için, bir kulaktan diğerine arkada bir örgü yapmanız gerekir. Örgü köklere sıkı olmalıdır. Aslında profesyonellere bırakılması daha iyi sonuçlar verebilir.

Kaynak Saç Yöntemleri! Saç Perukları

Konuşmamız gereken son uzatma türü peruklardır. Bazılarınız perukları uzatma tipi olarak bile düşünmeyebilir, ama kesinlikle öyleler. Uzantıların amacı saç modelinizi dönüştürmek, telleri uzun ve parlak hale getirmek ve saça biraz yoğunluk ve hacim katmaktır. Peruklar da tam olarak bunu yapar.

Peruğu uzatmalar arasında özel kılan şey, saç dökülmesinden mustarip olsanız bile size tam bir saç başı verme yeteneğidir. Tabii ki, perukları sadece tarzınızı değiştirmez. Ayrıca peruğu doğal iplikçiklerinizi kesmeden veya boyamadan yeni bir şey denemek için kullanabilirsiniz.

Peruklar
Peruklar

Kaç Peruk Tipi Vardır?

Birçok peruk tipi ile herkes sevdiği bir şey bulabilir. En popüler olanlardan biri tam örgü dantel peruk, 360 peruk ve dantel ön peruktur. Bunların hepsi dantel malzeme içerdikleri için yüksek kaliteli peruklardır. Tam dantel peruk en premium olanıdır. Ayrıca kapağın etrafında şaşırtıcı derecede gerçek görünümlü bir saç çizgisi oluşturan dantel örgü vardır.

360 peruk da harika ve kusursuz görünür ve çevresinde dantel örgü vardır. Bir dantel frontalde sadece önde dantel vardır. Bu yüzden daha az stil ve ayırma seçenekleri vardır ancak sonuçlar harikadır.

Peruk sadece peruk değildir.

Bir peruğun o kadar çok farklı yönü vardır ki, özelleştirebilir ve kendi peruğunuzu yapabilirsiniz. Birçok insan perukların sadece saçlarını kaybetmiş veya tedaviden geçmiş insanlar için olduğunu düşünür ancak bu kesinlikle doğru değildir. Birçok ünlü perukları tercih eder. Çünkü doğal iplikçikleriniz sağlamken bir gecede görünümünüzü dönüştürmenin mükemmel bir yoludur.

Stil değişikliklerini seven ve yeni renkler, kesimler ve dokular deneyen bir kızsanız, peruklar denemeniz gereken şeylerdir. Modern kaliteli peruklar inanılmaz derecede gerçekçi ve sorunsuz görünüyor. Bu yüzden sahte veya doğal görünmemekten korkmayın.

Kaynak Saç Yöntemleri! Saç Peruğu Nasıl Kurulur?

Peruk kurulum prosedürü kişisel tercihinize bağlıdır. Biri dikiştir ki, bu harika çalışıyor. Ama çok zaman alır. Saç çizgisinin her yanına uygulayabileceğiniz ve daha sonra peruğu uygulayabileceğiniz tutkal kullanan şaşırtıcı ürünler de vardır. Bu muhtemelen bunu yapmanın en kolay yoludur ve peruğu uzun süre takmayı planlamayanlar için harika çalışır.

Saç Kaynağı Yöntemleri
Saç Kaynağı Yöntemleri

Peruk Ne Kadar Süre Gider?

Bu saç tipi, kafatası tipi, bakım, kalite gibi birçok faktöre bağlıdır. Bu yüzden cevap vermek zor. Genellikle, sentetik peruklar sadece birkaç aylık kısa bir ömre sahiptir. İnsan saçı peruklar daha uzun süre dayanır. Ancak yine de kaliteye bağlıdır. Bakımın da çok büyük bir rolü vardır. Bu yüzden peruğunuzu korumak için yapabileceğiniz her şeyi yapmanın ne kadar önemli olduğunu unutmayın.

Son Söz:

Bilginizi daha da geliştirmek için, lütfen saç ekleme kılavuzlarına bakın. Bununla birlikte artık kendinize kaynak saç uzmanı diyebilirsiniz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.