Güzel Bilgiler

Kadın Bedeni Hakkında Bilinmeyen Şeyler

Kadın Bedeni Hakkında Bilinmeyen Şeyler | Bir kadının vücut yapısı hakkında, erkeklerin bilmediği 11 şey! Kadının vücut yapısını ne kadar biliyorsunuz, hadi onu tanıtalım. Kadın bedeni hakkında çok fazla şey bilmeyen birçok erkek vardır. Hormonların daha iyi anlaşılması, vücut şekli değişiklikleri ve fizyolojinin tanınması kadınların daha derin bir şekilde anlaşılmasını sağlayacaktır.

Kadın bedeni nedir, bilmeyen birçok erkek var!

Aslında, kadın vücudu hakkında çok fazla şey bilmeyen erkeklerin şaşkına çevirdiği birçok kadın olduğu görülüyor. Yani kadının vücut yapısı erkeklerden çok farklıdır. Bu nedenle bilinmemesi normal olabilir. Ancak bir kadının vücudunun yapısını bilmemek bazen kadınların mutsuzluğuna yol açar.

Örneğin, hormon dengesinin çökmesiyle vücudun değişmesi, fizyolojinin ve vücut şeklinin değişmesinin tipik örnekler olduğu söylenebilir. Sadece kadınların değil, erkeklerin de bir kadının vücut yapısı hakkında bilgi edinmesi çok önemlidir.

Bayan vücudunu anlamak
Kadın vücudunu anlamak

Kadın vücut mekanizması ve yapısı hakkında 11 ipucu! Erkeklere öğreteceğiz.

Şimdi, kadın bedeninin yapısı hakkında çok fazla şey bilmeyen birçok erkek olduğundan bahsettik. Ancak erkeklerin kadın vücut yapısı hakkında bilgi edinmek isteyip istemediğini merak ediyoruz. Burada 11 kadın vücut yapısı özelliğini tanıtacağız.

Bir kadının vücut yapısını iyi bilerek, kadınlarla gereksiz sorunlarını ve konuşmalarını engellemek mümkün olacaktır. Ayrıca böylece kadın bedeni eskisinden daha tanıdık bir varlığa dönüşmüş oluyor.

1. Kadın bedeni ve yapısı! Ayda bir adet görme mekanizması

Ayda bir kez kadının vücut mekanizması yenilenir. Bu Fizyolojik değişim kızlarda ilkokulun üst sınıflarından itibaren başlayan bir olaydır. Bunu duyan ama detayları bilmeyen birçok erkek vardır. Adet söz konusu olduğunda, alt göbeğe dokunduğunuzda, adet ağrısı, PMS’ye bağlı baş ağrısı, mide bulantısı ve depresyon gibi çok çeşitli semptomlardan rahatsız olursunuz. Bu, erkeklerin hiç deneyimi olmayan bir olgudur.

Adet gören kadınlarla başa çıkma konusunda dikkatli olun!

Gördüğümüz gibi, adet kadınları hayal edebileceğinizden daha fazla semptomdan mustariptir. Bu nedenle, onların ruh halinde garip bir şeyler olsa bile, görmezden gelmek önemlidir. Ek olarak, erkeklerin her zaman beraber olmak için çok güçlü bir arzuya sahip olması kaçınılmazdır. Ancak yine de, adet gören kadınlarla ilişkiden kaçınalım. Kadınların zihinsel ve fiziksel olarak üzerindeki yük çok büyüktür.

Kadın bedeni adete dikkat
Kadın bedeni adete dikkat

Kadın Bedeni! Tampon

Bizce “tampon” genellikle erkeklere tanıdık gelen bir kelime değildir. Tamponlar, esas olarak bir kadının vajinasına yerleştirilen sıhhi ürünlerden biridir. Bu, adet döneminde transfüzyonun emilmesinde rol oynar. Genellikle erkekler
ilişki sırasında kadın cinsel organına dikkat etmezler. Ancak bir kadın tampon taktığında, cinsel organına yakınlaşmak doğru değildir hem kadın hem de erkek için zorlu bir durumdur.

Petler

Peçete veya pet kelimesi de kadınlara da yabancıdır aslında. Pet, kadın genitalunun wallemesini saran yapıyı kapatan bir bezidir. Yani bu aynı zamanda adet naklinin emilmesinde de rol oynar. Tampona göre daha narindir. Birçok kadın, adetin aniden gelmesi durumuna karşı pet taşır. Petler acil durumlarda tamponlara göre daha duyarlıdır. Yani bu şekilde, kadınların kaderinde her zaman fizyolojileriyle yüz yüze yaşama zorunluluğu vardır.

2. Hormonal dengesizlik ve bozuklukların etkileri!

Kadın bedeni değişimlerinin 2. nedeni hormonal dengesizliğin etkileridir. Hormon dengesi, basitçe folikül hormonu ve luteinizing hormonların dengesini ifade eder. İki hormonu da duymaya alışık değilsiniz değil mi?
Bu i̇ki tür hormon, folikül hormonu ve luteinize edici hormon, birincisi yumuşak, nemlendirici bir cilt oluşturur. Ayrıca saç parlaklığı verir ve kadınsı bir vücut oluşturan hormonlarla birleştiğinde kan damarlarını daha güçlü hale getirir. İkincisi, hamilelik hazırlığında endometriyumun durumunu ayarlamada rol oynarlar.

3. Kadın Bedeni! Uterusun hamile kalma mekanizması.

Bir kadın vücudunun üçüncü mekanizması ve yapısı olarak, uterusun hamile kalma mekanizmasını tanıtalım. Rahim üst kısmın üçte ikisi rahim gövdesi, alt üçte birinin silindirik kısmına ise serviks ve lümenine rahim boşluğu denir.

Rahim, bebeklerin yetiştirildiği odadır. Endometrium her ay östrojen (folikül hormonu) ve progesteron (luteinize edici hormon) tarafından etkilenir, döllenmiş yumurta yetiştirmek için ekipman hazırlar ve eğer hamile kalmazsanız, bu kısım vücuttan atılır. Bu döngü adettir.

Ek olarak, rahim küresi çok elastiktir ve hamile kalındığında 30 ila 35 cm büyüklüğe kadar gelişirler. Öte yandan, doğumdan iki ay sonra tekrar orijinal boyutuna geri döner. Bunun nedeni uterus kaslarının gevşemesidir.

Rahim buna benzer
Rahim buna benzer

4. Tüm büst yapısı

Kadın bedeni hakkında dördüncüsü olarak, tüm büstün yapısından bahsedelim. Bir kadının göğüsleri de erkekler için çok çekicidir. Ancak, durum erkeklerin hayal etmesinden çok daha karmaşık gibi görünüyor.
Büstler önceki iki hormondan etkilenir ve büyürler. Ve nihayetinde çoğunluğu yağ dokusu haline gelir. Bu yüzden çok yumuşaktır. Dahası, uçlar da gelişir ve meme ucu ve areola çizgisi oluşur.

5. Kadın Bedeni! Göğüslerin yumuşaklığı kişiden kişiye değişir

Kadın bedeni hakkında beşinci şey, göğüslerin yumuşaklığı insandan insana değişmektedir. Bu. hormon miktarına göre farklılık gösterir. Ancak kadının göğsü daha önce açıklandığı gibi çoğunlukla yağ dokusundan yapılmıştır.
Bu nedenle göğsün yumuşaklığı kişiden kişiye farklıdır. Bu yüzden bazen göğsünüzün büyüdüğünü ve değiştiğini düşünüyorsanız bu garip değildir. Kişiden kişiye değişebilen bir olgudur.

Çeşitli meme şekilleri vardır.

Göğsün yumuşaklığının insandan insana farklı olduğundan bahsettik. Ancak göğsün şeklinin çeşitli türleri de var gibi görünüyor. Memenin şekli, bir iç çamaşırı üreticisin tarafından ayrıntılı olarak inceledi ve birkaç türe böldüğü açıklandı.

Bunlar roket tipi, kubbe tipi, balık çanı tipi, çan şekli, sol ve sağ asimetrik tip vb. Hangi meme şeklinin en çekici göründüğü erkeğe bağlıdır.

6. Kadın Bedeni! Busty her kadın tarafından duyulan sarkma endişesi

Bir kadının vücut yapısı hakkında altıncı şey. Büyük göğüslü kadınlar tarafından tutulan sütü damlatma kaygısıdır. Kadınlarda göğüsler yavaş yavaş sarkarlar ve eskisi gibi parlaklıklarını kaybedebilirler. Bu, yaklaşan yaşlılık dalgasının belirtisi olabilir. Bunlar arasında, yaşlandıklarında büyük göğüslerin özellikle daha da büyük olduğu söylenir. Busty kadınlar büyük bir göğüs kütlesine sahiptir. Bu nedenle oradaki yerçekimi genellikle göğüslerinden daha büyük hale gelir. Böylece sarkma eğilimi her geçen gün artar.

Bayan göğüs çeşitleri
Kadın göğüs çeşitleri

7. Kadınların vücut şekli üç kez değişiyor

Bir kadının vücut yapısı ile ilgili yedinci şey. Kadınlarda vücut şekli üç kez değişmektedir. Kadınların vücut şekli genellikle erkeklerden daha yuvarlak hissedilir. Ancak, başından beri durum böyle değildir. Üç vücut değişikliğinden sonra böyle kadınsı bir vücuda sahip oluyorlar. Bunun yanında kadınlar sadece vücut şekillerini değiştirmezler. Vücut şekli ile birlikte, zihinsel kısım da büyür. Kadınların hem vücut şekli hem de ruh olarak erkeklerden daha hızlı büyüdüğü söylenir.

Kadın Bedeni! Gövde tipi dışındaki bölgelerde değişiklikler

Bunu bilmeyen çok az erkek olmalı. Yani kadınların estetik vücut şekli dışında da vücutlarında değişiklikler meydana gelir. Göğsün şişmesinin tipik bir değişiklik olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu, yavaş yavaş bebeğin emzirmesi için ortam hazırlığıdır. Dahası, kadın genitalİ büyür ve shame hill adında hafif
bir şişkinlik oluşur. Bu esas olarak vücudun hamileyken yavaştan hazırlanmaya başladığı anlamına gelir. Bu değişiklikleri bilmek kadın anlayışınızı derinleştirecektir.

8. Kalça eklemi erkeklere göre daha yumuşaktır

Bir kadının vücut yapısının sekizinci kısmı, Kalça ekleminin bir erkeğinkinden daha yumuşak olmasıdır. Her nasılsa, yoga derslerinde ve bale derslerinde erkeklerden daha fazla kadın olduğuna dair bir imaj var. Yani kalça ekleminin açılış durumundaki farkın da bunu etkilediğini tahmin ediyoruz. Kalça eklemi erkeklerden daha
yumuşak olduğu için kadınlar bacak açmada daha başarılıdır. Bu durumda kadınlar sadece güzel göründükleri için olimpik jimnastikte daha iyi değiller. Ancak kalça eklemini erkeğin önünde çok fazla açmamaya dikkat etmek gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Kadın bedeni göğüs yapısı
Kadın bedeni göğüs yapısı

9. Kadın Bedeni! Kadınlar erkeklerle aynı şekilde dışkılar

Bir kadının vücudunun yapısı ile ilgili dokuzuncu şey, kadınların erkeklerle aynı şekilde dışkılamasıdır. Bazı erkekler hala kadınların dışkıladığına inanamıyor sanki bir çizgi film kahramanı gibi. Ancak, bir kadın gerçekte ne kadar güzel olursa olsun, istenmeyen şeyleri atmak için işer ve kaka yapar. Ayrıca, işeme ile ilgili bir ıvır zıvır bilgimiz daha var. Kadın üretrası erkeklerden daha kısa olduğu için kadınlar erkeklerden daha kuvvetli işeyebilir.

10. Kadın bedeni

Bir kadının vücut yapısı ile ilgili 10. madde. Kadın cildinin her zaman pürüzsüz ve kılsız olduğuna dair bir imaja sahip olan birçok erkek vardır! Ancak, o iş öyle değildir. Vücudu bakımsız kaldığında erkekten daha hızlı sakal uzatan kadınlar vardır. Erkekler genellikle kadınların vücutlarının her zaman güzel olduğunu düşünür. Çünkü kadınlar günlük yaşamda vücutlarındaki fazla kılları yok etmek için çok fazla çalışırlar.

Kadınları gözünün önünden ayırma!

Az önce anlattığımız gibi, kadınlar güzel görünmek için görünen kılları işlemeye çok fazla vakit harcarlar. Bir kadının vücudunda çok fazla kıl varsa erkek yıkılır. Kadınlar bu duyguyu anlar.

Aynı şeyi kasık kıllarının temizlenmesi için de söyleyebilirsiniz. Son zamanlarda, kliniklerin gelişmesi nedeniyle, kasık kıllarının alınması giderek daha kolay hale gelmiştir. Bunu uygulayan birçok kadın vardır. Bu aynı zamanda ilişki sırasında erkek arkadaşını hayal kırıklığına uğratmama çabasıdır.

Kadın bedeni hakkında bilinmeyen şeyler
Kadın bedeni hakkında bilinmeyen şeyler

Kadınlar aynı anda birden fazla şey yapabilirler mi?

Elbette, kadınların genellikle erkeklerden daha becerikli şeyler yaptığı imajına sahip birçok insan vardır.
Öyle görünüyor ki, gelişen kısım kadının beyninde ve erkeğin beyninde farklı olduğu için böyle bir fark yaratılıyor. Bu işlem gücünün yüksekliği, kadının kişilerarası ilişkide daha yetenekli olacaklarını düşündürebilir.

Bir kadının vücudunu bilmiyorsan sorunlar yaşayabilirsin!

Kadınların vücutları hakkında çok fazla şey bilmeyen birçok saf erkek var gibi görünüyor. Böyle bir saflığın bazen çekici olabileceği doğrudur. Ancak kadının vücudunu bilmiyorsanız, sorunlar yaşarsınız.
Örneğin, bir kadınla çıkıp ilişkiye girdiğinizde bile kadın cinsel organları hakkında sağlam bir bilgiye sahip
değilseniz, çok acı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Buna ek olarak, erkek toplumunda belden aşağı konuşmalara ayak uyduramamamız sıkıntılı olabilir:)

Kadın Bedeni Nedir, bunu anlamak çok önemlidir.

Bu arada, kadın vücut şekli değişiklikleri ve adet gibi tüm mekanizmaları ve yapıları tanıtmaya çalıştık? Bazı insanlar kadının vücudu hakkında bilmedikleri çok şey olduğunu görmüş olabilir. Erkekler için bile bir dişinin vücudunu bilmek önemlidir.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.