Güzel Bilgiler

Külotlu Çorap Modelleri 2023! Ünlülerden Göz Kamaştırıcı Kareler

Külotlu Çorap Modelleri! Ünlülerden Göz Kamaştırıcı En Güzel Kareler | Külotlu çorap kadınlığı ve güzelliği vurgulayan en müthiş giyim unsurlarından biridir. Bu durum 2023’te de değişmedi. Ancak son zamanlarda rahatlık gerekçesiyle giyilen tuhaf kısa çoraplar ve çıplak ayaklar (Ayı Bacakları), bizi şık bayanların güzel bacaklarına hasret bıraktı. Bu günlerde bir yorumda, Mike, son zamanların trendi olan “Çıplak” bacak hareketinin potansiyel olumsuz etkileri hakkında ilginç bir gözlem yaptı.

Etek ve çorap şıklığı
Etek ve çorap şıklığı

Eğer dikkatli olmazsak ve “Çıplak” bacak trendi 8 ila 10 yıl daha devam ederse, külotlu çorap giyen kadın neslini kaybedeceğimiz konusunda endişeliyim. Evet, 40 yaş altı daha fazla kadının külotlu çorap giymesini sağlamanın yollarını bulmaya devam etmeliyiz… Belki daha genç bir demografiye odaklanmayı düşünebilirsiniz. Özellikle gençlere…

En Güzel Külotlu Çorap Modelleri! Ünlülerden Göz Kamaştırıcı Kareler!

Muhtemelen birçok zihinde aynı düşünce var. Yani külotlu çorap giyen tüm nesli kaybetme olasılığı! Ama bizim yaşlar için değil. Ergenlik çağındaki birçok kız ve 20’li yaşlardaki kadınlar külotlu çoraptan uzaklaşıyor.

Ama bazen, internette külotlu çoraplı kadınlara adanmış yüzlerce web sitesinden bazılarını ziyaret ediyorum. Ve külotlu çoraplı kadınların öne çıkan resimlerini görünce mutlu bir şekilde şaşırıyorum. Bir ayı bacağının yani çıplak bacağın nasıl olduğunu merak ediyorum. Yeni trend bacak kültüründe çıplak bacak giyinmeye ayı ayak tarzı diyorlar. Ayrıca ayı bacağı hareketini savunanların geceleri nasıl uyuduklarını da merak ediyorum.

Zhenia

Yazın bacak şıklığı
Zhenia, Yazın bacak şıklığı

Zhenia, gerçek hayattan ama tanınmayan genç külotlu çorap severlerden. Bugün dünyada külotlu çorap seven milyonlarca gerçek kız olduğu açık olsa da, onların hepsini tanımamız mümkün değil. Bu yüzden bu yazı, kendini külotlu çorap giymeye adamış birçok genç ünlüyü övme girişimim. Birincisi, ünlüleri tanımlamak daha kolaydır. Çünkü halkın gözündedirler ve ikincisi ünlüler neredeyse her zaman moda konusunda toplumun temel etkileyicileri arasında olmuştur.

Bugün, bir zamanlar popüler olan ama artık çok fazla kalmayan bir giyim kültürünü inceliyoruz. Bunun yanında külotlu çorap kültürünü desteklemeye devam eden dünyadaki yüz binlerce ünlüye büyük bir teşekkür borçluyuz. Ve bunu her gün, her durum ve tüm mekanlarda şaşırtıcı sayılarda külotlu çorap giyerek yapıyorlar.

Heryerde Külotlu Çorap Sevdası
Her yerde Külotlu Çorap Sevdası

Külotlu Çorap Modelleri 2023! Ünlülere Teşekkür!

Ve bu blogda usta aktrisler Milla Jovovich, Kim Basinger, Michelle Pfeifer, Linda Fiorentino, Fran Drescher’ı göreceğiz. Ve ayrıca ayı bacakları hareketine asla kanmayanları överken, sık sık külotlu çorap giyen genç ünlülere dikkat çekiyoruz.

Ve bu genç ünlüler, Sheer Mike’ın kaybetme endişesiyle ifade ettiği nesli etkilemek için en iyi konumdalar.

Seçtiğim genç ünlülerden birkaçı arada bir külotlu çorap giyiyorlar ama çok iyi göründükleri için buraya girmeye hak kazandılar:) Şimdi onları görelim!

Kylie Jenner (16)

Gençler kırmızı halıda ve şık çoraplarla
Gençler kırmızı halıda ve şık çoraplarla

Kylie Jenner, bu yılın başlarında Nickelodeon-26th-Annual Kids Choice Ödülleri için kırmızı halıya çıktı.

En genç ünlülerden biri bu yüzden Kylie Jenner ile başlayalım. Aslında, onun hakkında hiçbir şey bilmiyorduk. En çok E’de görünmesiyle tanınmaya başlamıştı! Yani Reality TV şovu, “Keeping Up with the Kardashians.”

Bu onu neden hiç duymadığımızı açıklıyor. Çünkü biz, Reality TV şovlarının hayranı değiliz. Ama işte bu şekilde buralara geldi. 16 yaşında ve Nickelodeon’un bu yıl Los Angeles, Calif’te düzenlenen ödül törenindeydi.

Etkinlik hakkında hızlı bir Google görsel araması yaptık ve külotlu çorap giyen başka bir ünlü görmedik. Patiklerden nefret ederiz ama ayak açık olanlara ve siyah külotlu çorap altında giyilenleri cilalı bir şekilde seviyoruz.

Siyah çorap güzelliği
Siyah çorap güzelliği

Külotlu Çorap Modelleri her yerde giyilebilir!

Aslında herkesi külotlu çorapların asla giyilmeyeceğine, özellikle de açık ayakkabılarla giyilmeyeceğine ikna etmek için bu kadar çabalayan sözde moda uzmanlarının, bunu görünce şaşırmalarını seviyorum.

Kylie’yi araştırırken, kendini sık sık külotlu çorap giymeye adamış olduğuna dair bir kanıt görmedik. Ama dünya çapında yaklaşık 350 milyon hane tarafından görülen bir etkinlik sırasında bu kıyafeti giyecek kadar özgür olması, övgüyü hak ediyor. Genç kadınların ve kızların son gençlik yıllarında olumlu bir örnek teşkil eden bir manzara! Çok iyi, Kylie.

 Molly  (19)

Siyah Külotlu Çoraplar
Siyah Külotlu Çoraplar

Amerikalı tiyatro, film ve televizyon oyuncusu Molly. ABC TV’de yayınlanan “Castle” programında gizemli romancının kızını ve New York Polis Departmanı danışmanı Richard Castle’ı canlandırmasıyla tanınıyor olabilir.

Diziyi ara sıra izledim ve oldukça eğlenceli buldum ama Molly’nin karakterine hiç dikkat etmedim. Bu yüzden dizide ne sıklıkta külotlu çorapla olduğundan emin değilim. Ancak dizinin 2009’dan beri devam ettiğini düşünürsek, Molly ilk sezonda sadece 15 yaşında olacaktı.

Her halükarda, Molly’nin tanıtım etkinlikleri veya diğer halka açık gösterimler sırasında külotlu çorap giydiği birçok resim gördüm ve 19 yaşında, bu onu baş üstünde tutmamızı sağlar.

AnnaSophia Robb (19)

Şeffaf Külotlu Corap
Şeffaf Külotlu Corap

AnnaSophia Robb en sık olarak şeffaf külotlu çorapla görülebilir.

The CW’deki “The Carrie Diaries” adlı genç televizyon dizisinin yıldızı AnnaSophia, HBO’nun “Sex and the City” TV dizisinin önsözünde genç Carrie Bradshaw’ı canlandırıyor.

AnnaSophia’nın buralarda çok fazla tanınmadığını söyleyebiliriz. Çünkü kötü şöhretli karakteri aslında külotlu çorap giyiyor. Çünkü gösteri 1984’te geçiyor (inanılmaz derecede harika bir külotlu çorap için muhteşem bir yıl). Ama daha fazlası gerçek hayatta da şık bir şekilde giyilebilir.

Külotlu Çorap Modelleri 2023! Şık alışkanlık!

Birkaç kez dikkat ettik, AnnaSophia’nın güzel bir elbise, yüksek topuklu ayakkabı ve saf külotlu çorap giymediği bir talk show’a konuk olarak katıldığını hiç görmedik.

Günümüzün usta TV ve film yıldızlarından çok azının talk show’da güzel kıyafetleriyle külotlu çorap giyme zahmetine girildiğini göz önünde bulundurursak, AnnaSophia genç kadınlara rol model olduğu için çok fazla övgüyü hak ediyor.

Victoria Adaleti (20)

Sade ve şık çoraplar
Sade ve şık çoraplar

İşte hakkında hiçbir şey bilmediğim başka bir genç yıldız. Ama bu yazı için araştırma yaparken, Nickelodeon’un “Zoey 101” ve “Victorious” gibi birçok film ve televizyon dizisinde rol almış bir aktris, şarkıcı-söz yazarı ve dansçı olduğunu öğrendiK.

Rol aldığı Nickelodeon müzikali “Spectacular”ın müzikleri için çeşitli şarkılar seslendirdi. “Victorious” serisi için bir dizi şarkı kaydetti. Victoria bu yılın başlarında ilk albümünün yayınlandığını duyurdu.

Ayı Bacaklar (Çıplak)!

İlk başta, bu gönderiye ait olduğundan emin değildik. Çünkü onu bulabildiğimiz fotoğrafların çoğunda ayı bacaklıydı. Ancak daha fazla incelemeden sonra, sahnede, TV şovlarında ve filmlerde bazı rollerinde külotlu çorap giydiği birkaç resmini bulabildik.

Ve biz, onun çok sayıda resmini bulamamış olsak da, nihayetinde, kırmızı halıda göründüğü sırada saf külotlu çorap giydiğini bulmuş olduk. Resimler, tv ödüllerine ve talk show’lara hostes veya konuk olarak giderken böyle gözüküyor.

Hey, daha 20 yaşında ve kendini en çok profesyonelce ve zarafetle tanıtıyor. Ve onu külotlu çorap içinde gördüğüm resimlerde, daha güzel birini bulmak zor olurdu.

Umarım Victoria profesyonel ve zarif giyinmeye devam eder ve diğer genç kadınlara olumlu örnek olur.

Külotlu Çorap Modelleri 2023! Ariana Grande (20)

Külotlu Çorap Sever
Külotlu Çorap Sever

Genç sanatçı Ariana Grande günlük hayatta külotlu çorapta yaşıyor.

Yine başka bir genç Amerikalı aktris, şarkıcı/söz yazarı hakkında hiçbir şey bilmiyorduk çünkü ne onun içinde olduğu filmleri, ne de seslendirdiği şarkıları hiç duymadım. Ama Ariana’nın külotlu çorap içinde binlerce resmi olmalı.

Saydam Külotlu Çorap Şıklığı

Boca Raton, Florida’da büyüdü. Her zaman. Eminim, külotlu çorap giymediği birçok zaman olmuştur ama ne zaman bir fotoğrafına rastlasam külotlu çoraplı görüyoruz. Ve neyse ki, taytı ve çorapları çoğunlukla saydam bir tarzda – siyah değil.

Genç kadınlar ve kızlar Ariana’yı takip etmeli. Kesinlikle sadece sahnede değil, aynı zamanda tanıtım etkinlikleri ve halka açık görünümler sırasında da giyim tarzına iyi bir örnek teşkil ediyor. Çok etkilendik.

Külotlu Çorap Modelleri 2023! Selena Gomez (21)

Ünlü bacakları
Ünlü bacakları

Selena Gomez en şık ve güzel giyinenler arasında.

Her ne kadar aynı kuşak Miranda Cosgrove’a fazla yakıştıramasam da Selena Gomez’in bu güzelliği yakıştırdığı kesin.

Amerikalı şarkıcı ve aktris uzun bir hit listesine sahiptir. Ve her zaman profesyonel olarak, çoğunlukla yüksek topuklu ayakkabı ve saf külotlu çorapla tamamlanan güzel kombinleri giyiyor.

Genç ve şık!

Bugün 21 yaşındaki herhangi bir kadının rahat ve eğlenceli giyinmek istemesi son derece anlaşılabilirdir. Ancak Selena’yı özel kılan şey, sadece iş yerinde ve tanıtım görünümlerinde değil, aynı zamanda sadece alışverişe veya şehre gitmek için bile topuklu ayakkabılar ve saf külotlu çorap giydiğidir.

Selena gerçekten kendini adamış bir külotlu çorap giyen biri mi bilmiyorum. Ama kesinlikle çok sık giyiyor gibi görünüyor.

Selena’da gördüklerimizi beğendik ve giyim tarzıyla diğer genç kadınlara iyi bir örnek olduğu için övgüyü hak ettiğine inanıyoruz.

Taylor Swift (23)

Kadınsı Çoraplar
Kadınsı Çoraplar

Taylor Swift, genellikle külotlu çorap giyen kadınsı bir görünüme sahip.

Kariyerinin ilk günlerinde, Country pop /pop rock süperstarı şarkıcı /söz yazarı Taylor Swift’i ayı bacakları ve kovboy çizmeleri veya düz ayakkabılarla bir elbise içinde sık sık görürdük. Ayrıca bir süre, ayı bacaklı, ya da pamuklu tayt ya da bazen funky desenli çorap içinde görülme olasılığı daha yüksekti.

Son zamanlarda çok şık!

Ama son zamanlarda, Taylor’ı sahnedeki performanslarında ve halka açık gösterilerinde topuklu ayakkabı ve külotlu çorapla görüyoruz. Ve harika görünüyor.

Şarkı yazma hünerlerine hayret ediyorum ve görünüşe göre bu şansı kaçıramaz, hit’den sonra vuruşun altını çiziyor.

Taylor Swift’i seviyoruz ve umarım profesyonel bir genç şovmen olarak giyinme şeklinde bir sanatçı ve rol model olarak büyümeye devam eder.

Emma Watson (23)

Kırmızı halıda ünüler ve Külotlu Çorap
Kırmızı halıda ünüler ve Külotlu Çorap

Emma Watson, halka açık görünümlerde sık sık külotlu çorap giyer.

Emma, harry potter filmlerindeki rolüyle tanınan İngiliz aktris ve modeldir. Emma hakkında hiçbir şey bilmiyorum. (Harry Potter hakkındaki kitapları okumayan veya filmleri izlemeyen gezegendeki tek kişi olmaya çalışıyorum). Bu kadar komik biriyim.

Sonuç olarak, gerçekten sadık bir külotlu çorap müdavimi olup olmadığını bilmiyorum. Ancak internetteki külotlu çorap web sitelerinde giydiği resimleri bulmak zor değildi ve bu görüntüler benim için yeterince iyi.

Külotlu Çorap Modelleri 2023! TV şovları

Günümüzün genç ünlülerinin çoğunun külotlu çorap giymeyi tercih etmelerinin sebebini merak ediyorum. Moda olmadığı bir dönemde külotlu çoraplara olan bu bağlılığı nasıl geliştirdiler? Ailelerinden öğrendikleri değerler yüzünden mi yoksa her zaman giyen bazı usta aktrislerin etkisi yüzünden mi? Yoksa profesyonel olarak kendi istekleri miydi?

Yoksa başka bir şey miydi? Bu yazıda yer almak için araştırdığım genç ünlülerin çoğu, TV şovlarında veya karakterlerinin külotlu çorap giydiği filmlerde şöhret kazandı. Belki de karakterlerinin külotlu çorap giymesi ve deneyimin genç yıldızların hayatlarına taşınması farklı kostüm tasarımcılarının kararlarıydı.

Gilmore Kızları

En Güzel Külotlu Çorap Modelleri
En Güzel Külotlu Çorap Modelleri

Alexis Bledel kendini işine adamış bir külotlu çorap giyen biri gibi görünüyor.

Bu yazıda öne çıkarmak için seçtiğim ilk genç ünlülerden biri Alexis Bledel çünkü sık sık külotlu çorap giyiyor. 31 yaşındaki Alexis, muhtemelen en çok komedi/drama televizyon dizisi “Gilmore Girls”teki Rory Gilmore rolüyle tanınıyor.

Dizi Ekim 2000’den Mayıs 2007’ye kadar devam ederken, Alexis, zengin Gilmore ailesinin bir üyesi olan Rory karakteri olarak giyeceği süslü kostümlere maruz kaldığında 19 ile 26 yaşları arasındaydı. Tabii ki, bu yedi yıl boyunca giydiği tüm o güzel kıyafetler tipik olarak yüksek topuklu ayakkabı ve saf çıplak külotlu çorapla eşleştirildi.

Külotlu Çorap Modelleri 2023! Alexis

Bugün, TV şovlarının ve filmlerin bir yıldızı olarak ve profesyonel bir model olarak, Alexis güzel giyinmeye devam ediyor ve çoğu tanıtım etkinliği ve halka açık görünüm sırasında genellikle yüksek topuklu ayakkabı ve saf külotlu çorapla görülüyor.

Alexis şık ayakları
Alexis şık ayakları

Eğer teorim doğruysa ve Alexis Bledel’i genç bir külotlu çorap sever olarak olumlu yönde etkilediği için Gilmore Girls’e teşekkür etmeliyiz. Bunun nedeni, CW’nin genç drama televizyon dizisinin, bugün en az dört genç ünlüye külotlu çorap zihniyeti aşılamış olmasıdır.

Küçük Bir Sır

Tamam, size küçük bir sır vereyim: “Dedikoducu Kız”ın tek bir bölümünü bile izlemedim. Tek başına adı beni uzak tutmaya yetti ve ben buna hiç fırsat vermedim. Burada tamamen yanılmış olabileceğimi kabul ediyorum. Neden bahsettiğim hakkında hiçbir fikrim olmayabilir. Ama program için izlediğim birkaç reklamda, hem TELEVIZYONDA hem de fotoğraflarda, kızların genellikle külotlu çorap veya tayt giydiği görülüyor. Her nasılsa, “Dedikoducu Kızların”ın külotlu çoraplı bir şov olduğu fikrine geldim.

Blake Lively

Harika ünlüler
Harika ünlüler

Kesin olan bir şey var: Eylül 2007’den Aralık 2012’ye kadar devam eden gösteride Blake Lively (26), Leighton Meester (27), Michelle Trachtenberg (27) ve Taylor Momsen (20) gibiler, bugün halka açık gösterimler sırasında külotlu çorap giyerek çok sık fotoğraflandı. Hastasıyız!

Külotlu Çorap Modelleri 2023! Leighton Meester

Ünlu Bacaklar
Ünlu Bacaklar

Dizinin çalışması sırasında Blake’in yaşı 20 ile 25 arasında değişiyor; Leighton 21’den 26’ya; Michelle 20’den 25’e; Ve Taylor 14’ten 19’a kadar.

Yine, her biri (görünüşte) sadık külotlu çorap giyenler olmaya devam ettiler. Genç izleyiciler için popüler bir TV drama dizisindeki rollerinde, tayt ve külotlu çorap giyen genç yıldızlarımız var.

Michelle Trachtenberg

Gossip girl yildizlari
Gossip girl yildizlari

Açıkçası, bu ünlülerin (veya bu yazıda yer alanlardan herhangi birinin) gerçekten sadık külotlu çorap giyenler olup olmadığını kesin olarak bilmenin (farkında olduğum) bir yol yok. Bu yüzden muhakememi, külotlu çoraplı resimlerini internette bulmanın ne kadar kolay olduğuna dayandırıyorum.

Taylor Momsen

Uzun topuklu ve siyah çorap
Uzun topuklu ve siyah çorap

Bu yazıdakilerin hepsi söz konusu olduğunda… Ve ayrıca özellikle Blake Lively, Leighton Meester, Michelle Trachtenberg ve Taylor Momsen. Vardığım sonuç, gerçekten de külotlu çorap giyen özverili kişiler olduklarıdır.

Aklıma gelmişken, Dedikoducu Kız’ı hiç izlemediğime göre, dizide burada yer olmayı hak eden başka genç aktrisler de varsa özür dilerim. Bu dördü benim aşina olduğum kişilerdi.

Filmler ve Külotlu Çorap!

Sık sık külotlu çorap giyen genç karakterlerin yer aldığı birkaç televizyon dizisi olduğu gibi, aynı şeyi yapan filmler de var. Muhtemelen bunun sebebi, özel külotlu çorap giyen bazı harika genç ünlüler olmalı.

Bu yazıda “Bebek Bakıcılığı Maceraları” filminde olduğu gibi, külotlu çoraplı bir veya iki sahnenin göründüğü filmlerden bahsetmiyorum, aksine ana karakterlerin filmin çoğunda külotlu çorap giydiği filmlerden bahsediyorum. Ve favorilerimden biri aşağıdaki!

“Clueless”

Filmlerden Külotlu Çorap sahneleri
Filmlerden Külotlu Çorap sahneleri

Burada Alicia  bir sahnede şehir dışarı çıkmaya hazırlanıyor.
Cher rolündeki Alicia, “Clueless”ın bir sahnesinde kasabaya çıkmaya hazırlanıyor.
Beverly Hills, Kaliforniya’da geçen “Clueless”, lise sosyal toplumunun tepesindeki statüsünden başka hiçbir şeyden habersiz tatlı, süper popüler ve inanılmaz derecede zengin bir kız. Tatlı ve masum ama tamamen yüzeysel bir genç. İşte bu kızı Alicia canlandırdı. 1995 komedi filmi sevimli, eğlenceli ve komik…

Ancak, ben bir film eleştirmeni değilim ve “Clueless”ın bu yazıda yer almasının nedeni. Alicia’nın film boyunca yüksek topuklu ve saf, şeffaf (neyse ki çıplak veya suntan) külotlu çoraplarla güzel elbiseler giymesidir.

Ödül Kazanmasa da gönlümüzde!

“Clueless” hiçbir ödül kazanamamış olsa da, 1995’te “uyuyan” bir hit olarak kabul edildi. Ve kendisi de bir Sinema Filmindeki En Komik Kadın Oyuncu (Amerikan Komedi Ödülleri), En İyi Kadın Yeni Oyuncu (Blockbuster Entertainment Awards), En İyi Kadın Performans ve En Çok Arzu Edilen Kadın (MTV Film Ödülleri), dahil olmak üzere beş ödül kazanandı. Bunlar, Alicia için diğer kazançlı tekliflerin başlatılmasına yardımcı oldu. Ve ayrıca En İyi Çığır Açan Sanatçı oldu (Ulusal İnceleme Kurulu).

Ayı Bacağına Son!

Alicia, aktris, film ve televizyon yapımcısı, yazar ve hayvan hakları ve çevre aktivisti olarak başarılı bir kariyere sahip oldu. Ancak yukarıda yer alan genç ünlülerin aksine, “Clueless”ta oynadığında sadece 19 yaşında olan Alicia, hiçbir zaman külotlu çorap türü bir kız olmayı düşünmeyecekti.

Gerçekten de, bir Google resim aramasında külotlu çorap içinde bir resmini bulmak neredeyse imkansızdır. Çok kötü çünkü “Clueless”daki külotlu çorapla çok muhteşem görünüyordu.

Yine de, film 1995’te yayınlandığı için, korkunç ayı bacakları hareketinin (Çıplak Bacak) başlangıcının hemen başındaydı. Bu sebeple Alicia “Clueless” filmindeki rolü için kalbimizde özel bir yer tutmalı.

Genç Drama Kraliçesinin İtirafları

Filmlerde güzel kadınlar
Filmlerde güzel kadınlar

Lindsay Lohan bir film sahnede. Lindsay Lohan “İtiraflar”dan bir sahnede ortalığı yakıyor. Şubat 2004’te yayınlanan bu sevimli genç komedi filmiydi. Özellikle her biri kendi alanında yüksek profilli ünlü iki genç aktrisi oynadı. Bugün, her birinin külotlu çorapla oldukça güçlü bir bağlantısı vardır; Ben buna mutlaka külotlu çorap tanrıçası derim.

Lindsay Lohan (27)

Uzun bacaklar ve külotlu çorap
Uzun bacaklar ve külotlu çorap

Lindsay Lohan kendini işine adamış biri ve külotlu çorap giydiğini kanıtladı.

1998 Disney filmi “Parent Trap” ile başlayan ve 2004 yapımı “Mean Girls” filmiyle devam eden bir kariyeri oldu. En iyi kadın oyuncu dalında ödülünü başrol oynadığı “Parent Trap” adlı filmde aldı. Lindsay başarılı bir aktristir.

Ama “Mean Girls”den önce, ilk başrolü 2004’te “Confessions of a Teenage Drama Queen” filmindeydi ve bunun için Choice Movie Breakout Star için Teen Choice Ödülü kazandı.

Film Boyu Külotlu Çorap Keyfi!

Filmin büyük bir bölümünde Lindsay’in karakteri elbiseler, topuklu ayakkabılar ve külotlu çorap giyiyor.

Lindsay filmi çektiğinde sadece 18 yaşındaydı. Acaba oynadığı karakterinin gardırobunda etkisi iyi yönde oldu mu? Onu külotlu çorap şıklığına sık görmemizin sebebi bu mu?

Lindsay artık tam olarak bir Disney imajına sahip olmayabilir. Ancak drama kraliçesi en azından film rollerinde, TV şovu rollerinde, modellik işlerinde, profesyonel bir kayıt sanatçısı olarak çalışıyor. Ve belki de daha da önemlisi, kamusal görünümlerde sık sık külotlu çorap giydiği için övgümüzü alıyor.

Megan Fox (27)

Sahnede Külotlu Çorap
Sahnede Külotlu Çorap

Her zaman profesyonel, şık ve zarif olan Megan Fox, ayrıca çoğu zaman yüksek topuklu ayakkabı ve saf külotlu çorap ile tamamlanan güzel kıyafetler giyer. Ayrıca güzeller güzeli Megan Fox, yüksek topuklu ayakkabı ve şeffaf külotlu çorap ile tamamlanan güzel kıyafetler giyme konusunda kendini adamış ve tutarlı bir kadındır.

Lindsay Lohan çok sık, adanmış olmasa da külotlu çorap giyen biri olarak kabul edilebilir. Ancak Megan Fox evrenin en büyük külotlu çorap tanrıçasıdır. Hak ediyor bu da benden gelsin.

Oyunculuk kariyerine 2001 yılında başlayan Megan, 19 kez ödüle aday gösterildi ve altı kez kazandı: 2009’daki “Transformers: Revenge of the Fallen” filmindeki rolüyle, Yaz Filmi Yıldızı Kadın için Teen Choice Ödülü ve En İyi Bilim Kurgu Oyuncusu için Çığlık Ödüllerini aldı. 2010’da “Jennifer’s Body” filmindeki başrolü, Female Hottie için iki Teen Choice Ödülü ve Movie Actress: Horror/Thriller ödüllerini aldı.

Megan Farkı!

Ancak 2004’te Megan ilk kez “Confessions of a Teenage Drama Queen”de Lindsay’in karşısında Lindsay’in karakterinin rakibi olarak rol aldı. Lindsay elbise, külotlu çorap ve topuklu ayakkabıyla ne kadar güzel görünse de Megan da aynı şekilde giyinmiş inanılmaz derecede harika görünüyordu.

Lindsay gibi Megan da “Confessions” piyasaya çıktığında 18 yaşındaydı. Bugün, aktris ve profesyonel model, bir misafir, bir ev sahibi olarak veya sadece halka açık ortamlarda her zaman sevdiğimiz bir tarzı var! Yani yüksek topuklu ayakkabı ve saf (neyse ki, genellikle çıplak veya güneşlenen görünümlü) külotlu çorap içinde güzelce giyiniyor. Tam anlamıyla sadık bir külotlu çorap tanrıçası diyebiliriz.

Mini etek ve Külotlu Çorap
Mini etek ve Külotlu Çorap

Külotlu Çorap Sevdalı Ünlüler!

Ayrıca gözlemlediğim kadarıyla, ve tüm saygımla ve Zooey Deschanel sayesinde, gezegende daha tutarlı bir şekilde külotlu çorap giyerken görülen başka bir genç kadın ünlü olmayabilir.

Bugün dünyanın dört bir yanındaki genç yaştaki birçok genç kadın külotlu çorap giymeye olan sevgilerini gösteriyor. Ayrıca gelecek gerçekten parlak görünüyor. Ve bunun alkışı, bu kadar iyi örnekler verdiği için genç aktrislere, modellere, şarkıcılara ve şovmenlere gitmelidir.

Bu yüzden sözde moda uzmanlarının olumsuz propagandası ve ayı bacakları kültürünün savunucuları tarafından yapılan nefret söylemleri hakkında endişelenerek enerji harcamamalıyız. Potansiyel olarak bütün bir genç kadın neslinin kadınsı, benzersiz bir zarafetle giyinme fırsatını kaçırmasına neden olmayalım. Gardıroplarınıza saf külotlu çorapları dahil edin, lütfen!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.