Güzel Bilgiler

Kıvırcık saç nasıl yapılır? Dakikalar içinde çözüm!

Dakikalar içinde kıvırcık saç nasıl yapılır | Zaman paradır hepimiz bunu biliyoruz. Bu nedenle, aynanın karşısında saatlerce vakit harcama şansımız yok! Bugün bazı kıvırcık saç modelleri birlikte yapacağız, onları kısa sürede ve kolayca yapabileceğinizden bahsetmiyorum bile çünkü onlara hemen sahip olacaksınız.

Dakikalar içinde kıvırcık saç nasıl yapılır?

Harika bir saça sahip olmak veya dalgalarımızın ahenkle salındığı bir görüntü her kadın için mutluluk vericidir. Kıvırcık saç modelleri en iyi rahatlama yollarından biridir. Dalga ve kıvırcık modeller sayesinde saçlarımız daha doğal görünür ve her zaman ekstra bir hacimle trendi de yakalamış oluruz.

Neler Okuyacağız?

1 Saç demiri ile yapılan çok kolay bukleler
2 Doğal dalgalı saç modelleri
3 Ütüsüz sörf dalgalı saçlar

Kıvırcık saç nasıl yapılır? Saç Maşası ile yapılan çok basit bukleler!

Ütülü saç bir sürü bukle, saçlarımızı kıvırmak söz konusu olduğunda sahip olduğumuz en iyi seçeneklerden biridir. Tabii ki, her zaman istediğimiz gibi şekle girmeye bilirler. Yeterli saça sahip olmak önemlidir, yoksa bu süreç bizi sonsuza kadar uğraştırabilir ve zamanımızdan önce yaşlanmamıza sebep olabilir. Öncelikle bu süreci daha rahat hale getirmek için tabii ki bir an önce saçları yüksek bir at kuyruğunda toplamamız gerekiyor. Ayrıca istenmeyen düğümleri engellemek için iyi taramamız gerekiyor.

Ütülü bukle saç
Ütülü bukle saç

Düz bir ütü ile hızlı bukleler nasıl yapılır?

At kuyruğunu lastik bir bantla tutturduktan sonra bir saç ütüsü kullanın. Adımları takip etmek en kolayıdır çünkü sadece at kuyruğu buklelerle sarılana kadar saç maşası tellerini bükmeniz gerekir. Biraz saç spreyi uygulayın, lastiğin at kuyruğundan çıkarılmasıyla, kıvırcık saç modelini şekillendirin.

Hızlı saç bukleleri yap
Hızlı saç bukleleri yap

kıvırcık saç nasıl yapılır? Doğal dalga saç modeli

Dalgalarla evinizdeki kuaförünüzden çıkmak için aşağıdaki doğal fikirlerden birini seçebilirsiniz. Bu, parmaklarımızı vidalayıp saç tokalarıyla tuttuğumuz ince bir tel almaktan oluşur. Tabii ki, her bir saç tutamını daha kısa sürede yapabilmeniz için orta mesafeden bükmeniz gerekir.

Saç tokası ile bukleleri nasıl yapılır?

Bu, kökte değil, sadece saç kısmında dalgalara neden olur. Saç tokasını vidalamadan önce, saç tokasının tabanına bir yer ayarlayın ve işlemin sonuna bir tane daha yerleştirebilirsiniz. Böylece iplikçikler saç tokasını çıkardığınız ana kadar sıkıca tutunur. Bunu iyi kıvrıldığınızda saçlar istenilen şekle gelmeden gevşemez.

Doğal dalgalı saç yapımı
Doğal dalgalı saç yapımı

BAŞIN BİR TARAFI BİTTİĞİNDE, BİRAZ SAÇ SPREYİ UYGULAYIN VE DIĞER TARAFI BİTİRECEK ŞEKİLDE AYARLAYIN. TABİİ Kİ, BU TÜR FİKİRLER, GENELLİKLE DALGALARIN DAHA BELİRGİN OLMASI İÇİN BİR DAKİKADAN BİRAZ FAZLA BIRAKILMALIDIR. ZAMANINIZ OLMADIĞINDAN, KURUTUCU İLE HER ZAMAN BİRAZ ISI EKLEYEBİLİRSİNİZ. BU DA SİZE BEKLEDİĞİNİZ FİNİŞİ VERECEKTIR.

Kıvırcık saç nasıl yapılır? Dalgalarla çekici uzun saçlar!

Demirsiz sörf dalgası

Las Surfwave, Bu yaz birçok kez gördüğümüz moda saç modellerinden bir diğeri. Saç maşası, onları elde etmeyi başarmak için en iyi arkadaşlarımızdan biriydi. Ancak bugün buna ihtiyacımız olmadığını görüyoruz. Bunu yapmak için, önce saçı bir tarakla iyi taramanız ve iki dağılım oluşturmanız gerekir. İşi çok daha kolay hale getirmek için her bir tutamı nemlendirebilirsiniz.

Yuvarlayın ve saçınıza bir dalga sarın!

O zaman her birini ör bakalım. Örgüyü sıkıca sıkın ve bir tel ile tutturun. Yani yukarı doğru dönecek ve bir saç tokası onu tutacaktır. Sanki çift kafa bandı takmışız gibi bize uymalı. Zamanınız varsa, bu şekilde kurutmak en iyisidir. Ancak ilk cümleden itibaren sadece birkaç dakika olduğunu söylemiştik. Ama olsun saç tamamen kuruyana kadar kurutucuyu üfletin.

Dalgalı kıvırcık saç nasıl yapılır?
Dalgalı kıvırcık saç nasıl yapılır?

Kurutucu ile birkaç dakikadan sonra, saçın şekillendirmenin son adımına devam etmeye hazır olduğunuzu göreceksiniz. Şimdi sadece telleri gevşetmeniz gerekiyor ve saçınızın hacimli doğal dalgalara sahip olduğunu göreceksiniz. Ayrıca biraz saç spreyi püskürterek daha uzun süre stabil kalmasını sağlayabilirsiniz. Kolay ve hızlı saç modelleri ile tüm randevularınıza her zaman tam zamanında hazırsınız.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.