Faydalı Bilgiler

Kadınları mutlu etmek zor mu? Bunu nasıl becereceğiz? Kadınlar ne ister?

Bu konuya, kadınların karmaşık yapısı ile zorlu bir giriş yaptıktan sonra, onları mutlu etmenin aslında ne kadar basit olduğu göstereceğiz, sabırla takip edin! Önce kadınlar mutlu olur mu diye soralım. Eğer cevabınız ‘Evet’ ise okumaya devam edebilirsiniz:) Ve şimdi kadınları mutlu etmek için zorlu ve zevkli bir yolculuğa başlayabilirsiniz!

Her şeyden önce, kadınların mutluluğunun bizlerde yani erkeklerde olduğunu sanmayın! En güçlü, en yakışıklı, en karizmatik, en zeki, en zengin adam bile bir kadını yönetemeyebilir ve yani mutlu edemeyebilir!

Kadınların mutluluğu karmaşık, inişli çıkışlı, bazen ıstıraplı, gelgitlerle dolu, zekice bir duygusallığa sahip olan bedenlerinin ve ruhlarının içinde saklıdır.

Yani kolay mutlu olmaları kolay değildir!

Kadınları mutlu etmek,

Evli bayanlar eşleriyle mutluluğu ararken bekarlar ise flörtleriyle aramakta. Kadınlar ve mutluluk sırları, erkeklerde veya başka bir şeyde değil, kadınların kendisindedir. İsterlerse mutlu olurlar! Ama bunu istemeleri içinde bir sürü istekleri vardır!

Yapılan araştırmalara göre, bekar bayanlar ve evli bayanların, mutlu hissetmelerini sağlayan en önemli şeyin, mutlu olmayı istemeleri olduğu görülmüştür. Aynı şartlarda değişik kadınlardan, çok farklı mutluluk geri dönüşleri olmuştur. Erkek de, kadın da mutlu olabilir ama bunun arayışında olmalıdırlar.

Kadınları mutlu etmek zor mu?
Kadınları mutlu etmek zor mu?

Kadın nasıl mutlu edilir?

Mutluluk duygusu önünde en büyük engel kişinin kendisidir. İnsanların mutluluktan ne anladığı ise, hayattan ne beklediğine bağlı.

Hayatı “evlilik tarzında” yaşayan birinin, hayatla ilgili yanlış algılama ve yanlış beklentileri, evlilik için de geçerlidir.

Söz buraya gelince bilgenin şu sözünü anmak yerinde olur; ‘Kendini bil mutlu ol!

Kendini bilmek ve tanımak yani ne istediğini bilmek, mutluluğun ilk anahtarıdır.

Şimdi, kadınları böyle karmaşık ve zorlu tanımladıktan sonra, aslında onları mutlu etmenin basit tüyolarla ne kadar kolay olduğunu gösterelim!

Madde madde kadınları mutlu etmek için basit yollar!

Bu Kadın Mutlu olmalı!
Bu Kadın Mutlu olmalı!

“Kuşkusuz herkesin kendi yapısına göre etkilenebileceği yerler, sözler, filmler, duygular, jestler, yaklaşımlar olabilir. Bu şeyleri keşfetmek ve onlara gereken ilgiyi göstermek her iki cins için kaliteli ilişkinin vazgeçilmez bir unsurudur,” diyen uzmanlar, kadınları mutlu etmek konusunda basit tüyolarla bizleri bilgilendiriyorlar.

Bir erkeğin öğrenebileceği en iyi şey, bir kadını nasıl mutlu edebileceğidir. Sana zor gibi görünse de, düşündüğünden çok daha az karmaşık.

To make woman happy!

Her ne kadar biz hanımların karmaşık, yabancı varlıklar olduğunu, bizim ise tam tersi olduğumuzu düşünsek de esas gerçek bu değildir. Aslında, seni mutlu eden pek çok şey bizi yani çiftleri kesinlikle mutlu edecektir. Aşılması zor olan şey, kadın ve erkek arasındaki anlayış engelidir. Bunu anlayınca bir kadını nasıl mutlu edinebileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Kadınları mutlu etmek, Kadınlar ne ister?

Bu öğrenmenin çoğu dinlemekle ilgilidir. Ama o zaman bile, erkekler kadınların onlara verdiği ince ipuçlarını anlayamayabilirler. Eğer kadınların gerçekten ne istediğini anlamak için çalışmaya istekliysen aslında bu da büyük bir sorun değildir.

Bir kadını nasıl mutlu edeceğinizi anladığınızda, oyun bitmiş demektir. Sizden asla vazgeçemez!

Çünkü kadınlar, erkeklerin onları yanlış anlamalarından bezmiştir. Her gün birine kadınları mutlu etmek için ne yapacağını öğretmek biraz sinir bozucudur. Bir erkeğin kapıdan içeri girip kadınların sevdiği şeyleri tam olarak ne yapmaları gerektiği söylemeden yapması tercih edilmenizi sağlar.

İlişkinin başında veya daha önce kadınları mutlu etmek için yollar!

Bir kadını hemen etkilemek ve birlikte ilk günden itibaren onu mutlu etmek ister misin? Tam olarak neye ihtiyacı olduğunu söylemesini beklemek yerine, bunları yaparak zaten bildiğinizi gösterin.

Kadınları anlamak için tüyolar!
Kadınları anlamak için tüyolar!
 • Ona iltifat et ama her zaman duyduğu şeyleri söyleme! Kadınına harika biri olduğunu söylemek istiyor olabilirsin ama bunu her zaman duyarsa anlamını yitirmeye başlar. Ayrıca, bu onun kontrol ettiği bir şey olmamalı. Hırsla ve tutkuyla onu ne kadar sevdiğini söyle. Bunlar kendisini daha mutlu hissettirir.
 • Ailesini sor. Herkesin iyi olup olmadığı dışında ailesi hakkında çok fazla şey duymak istemeyecağini biliyoruz ama yine de sor! Ailesinin senin için önemli olduğunu öğrendiğinde hayal edebileceğinden daha fazla mutlu olacaktır.
 • Onu dikkatle dinlediğini göster. Dinliyormuş gibi de davranma. Gerçekten onu dinlemeli ve göz teması yaparak dikkatli olduğunu göstermelisin. Pek çok kadının sözleri dikkatlice duyulmaz ve sen iyi dinlersen onun için bu çok şey ifade eder.

Onlar kadar olmasa da konuşun!

 • Ona karşı olan hislerin hakkında konuş. Erkekler hisleri hakkında konuşmaya pek sevmezler bu anlaşılabilir. Ama olay şu ki, kadınlar gerçekten onlar hakkında ne düşündüğünüzü duymayı seviyor. Eğer oturup ona gerçekten hissettiğin şeyleri söylersen, hiç görmediğin kadar büyük bir gülümseme alırsın.
 • Ne isterse onunla devam et. Karşılıklı memnuniyet önemlidir ama arada bir, bir kadını nasıl mutlu edeceğini bilmek istiyorsan, onun istediğini yap. Bazen sadece kabul edeceğini bildiği şeyleri önerir ve bu da onun için biraz eğlenceyi kaçırır. Ona ne yapmak istediğini ciddi bir şekilde sor ve sonra yap!
 • Onun görmek istediğini bildiğin bir film izlemeyi öner! Muhtemelen seninle bir daha bir film izlemesini istemeyeceksin. Ona sürpriz yapıp, görmek için can attığı bir filmi izlemeye götür! Bu özverili bir hareket ama sana birkaç dolar ve birkaç saatten başka bir şeye mal olmaz.
 • Küçük şeylere dikkat et. Kadınlar için en önemli şey o büyük günler değildir. Küçük şeyler ve küçük anlardır. O’nun iş yerinde stresli bir gün olduğunda, onunla güzel bir kahvaltı yapmak her şeyi sorunsuz hale getiren bir şey olabilir. Farklı yaptığında saçını sevdiğini söylemek çok önemlidir.

Vücut dilini öğren!

 • Bazı durumlarda vücut diline odaklanın. Bir kadının vücudu sana gerçekten bilmen gereken her şeyi söyleyecektir. Eğer bunlara dikkat edebilirsen, onu gerçekten mutlu edecek şekilde tepki verebilirsin.  Bir daha ki sefere sana doğru eğilse, dikkat et! Onu bir kolunuzla sarın ve alnına bir öpücük kondurun. Muhtemelen bunu istiyor ama söylemek istemiyor.
 • İstenmeden onun için bazı işler yapın. Eğer zor bir gün ya da hafta geçiriyorsa, bazı işlerini yap. Bulaşıkları yıka, süpür, paspasla ve hatta onun için yatağını düzelt. Yapmaktan nefret ettiğini bildiğin şeyleri yap ve O istemeden yap. Çok mutlu olacak.
 • Ona tatlı bir şey götürün. Eğer bir kaç lira ve bir dakikan varsa, bir yerde dur ve ona küçük bir şeker bar ya da ne olursa olsun tatlı bir şeyler al. Çok küçük ve basit ama onu bildiğinden daha mutlu edebilir. Çünkü O yokken bile O’nu düşündüğünü biliyor.
Kadınlar ve Çikolota!
Kadınlar ve Çikolota!
 • O senden istemeden küçük bir masaj yap. O, iş yerinde zor bir zaman yaşamasa da,  yorucu bir şey yapmasa bile, ona masaj yapın. Aklı başında olan hiç kimse güzel bir sırt masajı geri çevirmez. Onu sebepsiz yere şımartıyor olman onu olağanüstü bir şekilde mutlu edecek.

Ruh Sağlığı Önemli!

 • Birlikte yürürken elini öp. Bu çok kıtır bir şey ama inan bana, kadınlar buna bayılıyor. El ele tutuşup birlikte yürürken, dudaklarınızla buluşmak için elini yaklaştırın ve ona küçük bir öpücük verin.

Küçük dokunuşlar önemli!

 • Herkesin içinde alnını öp. Alın öpücüklerinde çok özel ve anlamlı bir şey var. Dışarı çıktığınızda, ona doğru eğil ve alnına yumuşak küçük bir öpücük ver. Etrafta bir sürü insan olduğu için daha sevimli olacak ve senin onun için çok şey ifade ettiğini hissedeceksin.
 • Onu gıdıkla. Eğer gıdıklanmayan biriyse, bunu yapma. Ama eğlenceli olduğunu düşünüyorsa, yap! Çiftler uzun zamandır birlikte olduklarında bu tür şeyler genellikle unutulur. İlk kez bir araya gelip flört ettiğiniz zamanları düşünmesini sağlayacaktır.
 • Herkesin içinde kulağına yaramaz bir şeyler fısılda. Bu kadınların sevdiği bir şeydir. Onun zevkine göre arzu uyandırıcı bir şey ya da daha fazlasını fısıldayabilirsiniz. Hoşuna gidecek ne biliyorsan söyle. O zaman gecenin geri kalanında gülümsemesini izleyebilirsin.

Bunlar garip şeyler gibi görünebilir, ama bunları yaparsanız, bir kadını nasıl mutlu edeceğinizi ve ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Onu en çok etkileyen basit ve anlamlı şeylerdir.

Bütün bu anlatılan elbette kadın isterse işe yarar, hepsine rağmen mutlu edip mutlu olamıyorsanız ondan vazgeçip yeni bir hayata başlayın! Kadınların hepsi aynı değildir! 

Source
To make woman happy

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.