Faydalı Bilgiler

Erkekleri mutlu etmek için tavsiyeler!

Erkekleri mutlu etmek kolay mı?

Kanıtlanmış formüllerle erkekleri mutlu etmek için yollar | Adamınızı nasıl mutlu edersiniz, hızlı ve işe yarar yöntemler! Aslında bir erkeğin ilişkisinde tam olarak ne istediğini anlamak gerçekten zordur. Bazen eşinizin hiç mutlu olmadığını ama sizinle olan ilişkisini zoraki bir şekilde yürüttüğünü  düşünüyor musunuz? Belki de bunu sözlere de döküyor!

Erkeğin için MÜKEMMEL KADIN OLMAK istiyorsun ama erkeğinin senden gerçekten ne istediğini ve erkeğini nasıl mutlu edeceğini çözemiyorsun!

Bunlar tanıdık geliyor mu?

Erkekler, onları mutlu etmek söz konusu olduğunda nispeten kolay yaratıklardır. Kocanızı nasıl mutlu edersiniz?

Bazen tek gereken iyi yemek yapmak ve anlayışlı bir ortak olmak gibi görünür.

Ama sonra fark edersiniz ki o, bunlardan da hiç mutlu olmuyor!

Erkekleri mutlu etmek için çareler var!

Erkeğinizi gerçekten çok pratik ve işe yarar yöntemlerle nasıl mutlu edeceğinizi burada bulabilirsiniz!

Asıl önemli olan, onu uzun vadede neyin mutlu ettiğini bilmektir.

Aşağıdaki önerilerimizi takip edin ve onu sizinle olan ilişkisinde çok mutlu bir adam yapmak için harika bir başlangıcın kapılarını aralayın!

İşte başlıklarımız;

 • Kalbe Giden Yol Mideden Geçer
 • Kabullenmek
 • Ona yer aç.
 • Sevdiği Etkinlere Katıl
 • Adamınızın yanında durun
 • Şükran Göster
 • Ona Sabah Kahve yap.
 • Dikkatini Çekmek İçin Ona Yeni bir Görünüm ile sürpriz yap!
 • Yaratıcı ve spontane olun
 • Hediye olarak ona, arkadaşları ile bir Hafta Sonu Gezisi ayarlayın!
 • Ona Bebekler ver
 • Onu cesaretlendirin
 • Filmi seçmesine izin ver
 • Çocukları gönder, ya da kendiniz dışarı gidin
 • Evde çalış!
 • Ona bir Adam Mağarası ayarlayın
 • Erkekleri mutlu etmek konusunda sonuçlar
 • Neden bazı Erkekler ‘duygusal olarak kullanılamaz’
 • Seni sevdiğini anla.

Erkekleri mutlu etmek, Kalbe Giden Yol Mideden Geçer!

Ünlü sözde olduğu gibi! Erkeğinizin mutlu olmasını sağlamanın bir yolu da ona en sevdiği yemeği pişirmektir.

Ne yemeyi sevdiğine dikkat edin ve gerekirse en sevdiği yemeklerden birkaçını pişirmeyi öğrenin. Sonra bir ev yemeği ile onu şaşırtın en sevdiği içecekleri de unutmayın!

İşte en iyi tarif!

Bir son dokunuş olarak, tatlı sen olabilirsin! Bu yenilikçi düşüncen için seni sonsuz bir şekilde sevecektir!

Bu adam MUTLU olmalı!

Mutlu Bir ADAM!
Mutlu Bir ADAM!

Kabullenmek!

Hiçbir şey onu tüm hataları ve eksiklikleri ile, onu olduğu gibi kabul edebilen bir kız arkadaşı ya da karısı kadar mutlu yapamaz.

Onun hakkında değiştiremeyeceğin ve değiştirmemen gereken şeylere dırdır etmek sizi bir yere götüremez! Ama hatalarını kabul etmek ve onları oldukları gibi kabul etmek, bir erkeğin kalbine giden altın bir bilettir.

Çok kolay: Onu olduğu gibi kabul et ve bir insan olarak yaptığı hatalar için mümkün olduğunca dırdır etmekten kaçının. Bunun yerine, huzuru seçin.

Ona alan açın!

Tıpkı senin alnına sahip olmak hoşuna gittiği gibi ona da yalnız kalmak için zaman ve alan vermelisin.

Nasıl o etrafında olmadan haftalık yoga dersleri ya da aylık kızlarla geceyi dışarıda geçirmek zevkli değil mi?

Bu durumda, o da aynı şeyleri yapacaktır emin olun!

Tamamen mutlu bir erkek!
Tamamen mutlu bir erkek!

Bak, işte anlaşma:

Ara sıra sensiz planlar yaparsa ona kızma. Bırak öyle olsun ve ona ihtiyacı olan zamanı ver. Eviniz müsaade ediyorsa evde de aynısını uygulayın.

Eğer paylaşmayı sevmediğiniz bir şey varsa, ona da bir tane verin!

Bu bir ofis, oturma odasında rahat bir sandalye ya da o spor oynayabilir bir alan olabilir ya da bir film izlemek, bir hobi yada kitap gibi.

Tabii ki, eğer senin evinde alan açtığın insan mağarasında kış uykusuna yatmaya başlarsa, uyandırma çağrısı zamanı gelmiş demektir.

Aksi takdirde ilişkiniz için zararlı olabilir ve her ikiniz için de işler daha iyiye doğru gitmeyebilir. Ona alan açmayı ayarı kaçırmadan yapmalısınız!

Sevdiği etkinliklere katılın;

Bunun için kimseyi zorlamak doğru değil ama onu mutlu etmek için en önemli kurallardan biri onunla sevdiği bir şey yapmaktır, sen hoşlanmasan bile!

Ve daha da önemlisi, onunla eğlenmeye çalışın. Kimse bir parti-yıkıcıyla ile takılmak istemez. Bunun yerine bu durum en iyi şekilde yönetin, siz içinde olmak istemeseniz de eğleniyor muş gibi yapın!

Dart seviyor mu? Onunla birkaç tur oyna!

Onu bir futbol maçına götürün, rodeoya katılın, arkadaşlarıyla paintball etkinliği düzenleyin, komedi kulübüne gidin veya kendi seçtiği bir film izleyin.

Çok kolay: Onun gönlünü okşayan ufak dokunuşlar yap ve bu konuda sakin ol! Şimdi, bunu her zaman yapmanız önerilmez ama yeterince sık yapın ki fark eder ve takdir etmeyi bilir.

Özgür ve Mutlu Erkek!
Özgür ve Mutlu Erkek!

Adamının Yanında Dur!

Erkeğinle evinde baş başa kaldığında onunla aynı fikirde olmak zorunda değilsin ama iş halka açık alanlara gelince işler değişir! Her zaman erkeğini destekle ve asla başkasının tarafını tutmaya tabii ahlaki olarak mecbur kalmadıkça!.

Evliliğinde erkeğinin yanında dur. Onu destekle, yardım et ve bu konuda zarif ol. Bunu yapın ve onun ortağı olarak sizinle, her zamankinden daha güçlü hissedecektir!

Erkekleri mutlu etmek için şükran gösterin!

Onu mutlu etmek için en önemli noktalarından biri şükran göstermektir.

Bu önemli:

Bunu göstermek için dizlerinizin üzerine çökmek zorunda değilsiniz. Fakat övgülerin ona etkisinin farkında olun. Ona harika bir adam olduğunu ve onunla olmaktan mutlu olduğunu söyle.

Böylece, sessizlik cevap değil, ama iletişim ve samimi takdir kesinlikle.

Bu kolay: Yaptığı tüm güzel şeyler ve davranışlar için ona teşekkür edin (özel hissettirin!). Neye minnettarsan neden mutluysan ona söyle.

Erkekleri mutlu etmek için sabahları ona kahve yapın!

Bu çok küçük bir jest, ama sise büyük bir yol aldırabilir. Eğer çay içiyorsa çay, kahve seviyorsa sabahları ona kahve yap ve tatlı bir dil ile onu çağır! İdeal olarak biraz da kahvaltı ekle ve bu kadar sevgi dolu bir şekilde onu düşünmen ve çabalaman onu çok mutlu edecektir. Erkeklerin çoğu nankör değildir!

Bu kolay: Sabah en sevdiği içeceği hazırlamak, belki soslu bir pastırma ve yumurta kızartmak ve yavaşça bu yemeğin tüm kokusu ile onu uyandırmak bir çok şeyi çözecektir!

Dikkatini Çekmek İçin Ona Yeni bir Görünüm ile sürpriz yap!

Kimin aklına gelir hiç gelmez belki ama erkekler görsel yaratıklardır! O sizde yeni bir şeyler görmeye bayılacak, yeni bir saç stili olsun ya da yeni giysiler kesinlikle iltifat alacaksınız. Eğer dikkat ederse, değişikliği fark eder ve sana unutulmaz şeyler söyler.

Bu kolay: Kuaföre gidin ve giyinmek için güzel bir kıyafet bulun. Buna biraz makyaj ekle ve onu unutulmaz bir randevuya götür.

Yaratıcı ve spontane olun;

Bunları sizden beklemediğine eminiz ama spontane ve yaratıcı olmak bir ilişkiyi canlı tutmanın temel unsurlarıdır. Hafta sonu için eğlenceli bir aktivite düşün ve koluna tak ve götür. Hiç beklemediği bir anda onu öp ya da geceleri işi daha da ileri götür.

Çok kolay: Kutunun dışına çıkıp düşünün ve fikirleriniz sizi yeni yerlere götürsün! Onunla hayatı tam olarak yaşamaya çalışın, anı yaşatarak.

Hediye olarak ona, arkadaşları ile bir Hafta Sonu Gezisi ayarlayın!

Güven esastır ve eğer erkeğine güveniyorsan o zaman onu ve arkadaşlarını bayanlar olmadan bir hafta sonu gezisine hazırlamanın bir zararı olmaz. Mesela diyelim ki, bunu doğum günü için planla ve onunla onu şaşırt. Sen de bonus olarak tembel bir hafta sonunu kendine ayır!

Çok kolay: En iyi arkadaşlarını arayın, bir tarih ayarlayın ve lojistiğin icabına bakın. Vegas olmak zorunda değil ama birlikte iyi vakit geçirecekleri bir yer seç.

Ona Bebekler ver!

Yani, eğer bu konuda konuştuysanız ve bir aile olmaya karar verdiyseniz…

Ebeveyn olmak hayat değiştiren bir deneyimdir ve o küçük bebek doğduğunda onu inanılmaz derecede mutlu edecek.

Ancak bunu sadece çocuk sahibi olmak istiyorsanız ve ikiniz de aynı fikirdeyseniz yapın tabii ki! Eğer durum buysa, hamilelik haberiniz ya da gebe kalmak isteğiniz onu kelimelerin ötesinde heyecanlandıracaktır.

Çok kolay: Konuşun ve bebek yapma işlemini başlatın!

Ona bebekler yapın!
Ona bebekler yapın!

Onu cesaretlendirin

Ne zaman isterse egosunu okşa ama aynı zamanda güzel bir yaşam için onun amigo kız ol. İster kişisel ister profesyonel olsun ona duygusal destek ve girişimleri için sürekli teşvik edin. Senin desteğinle dünyayı fethedebileceğini hissedecektir.

Bu çok kolay: Duyması gerekeni söyleyin, onu neşelendirin ve yaklaşımınızda olumlu bir tutum serginin.

Filmi seçmesine izin ver!

Bu çok basit bir istek ama çoğu zaman bayan tarafı çiftin birlikte izlediği her filmi seçer.

Ne yazık ki, sizin filminizin türü her zaman onun sevdiği tür olmayabilir… Bu yüzden ödün vermek zorundasın. Özellikle düzenli film geceniz varsa, filmi seçmesine izin vererek onu çok mutlu edebilirsiniz.

Çok kolay: Filmi kimin seçebileceğini ona bırakın. Bu şekilde o her zaman güzel bir dönüş alırsınız ve o da saygıyla seçimler tahammül etmelidir. Bu şekilde onun en sevdiği film türleri size de deneyebilirsiniz.

Eğer hiçbir şey yapmadıysanız, bunu da bir düşünün:

Çocukları gönder ya da kendiniz dışarı gidin!

Zaten çocuklarınız varsa, o zaman bir gün veya hafta sonu için bir akrabalarının evine gönderin!

Bu şekilde yalnız zaman geçirmek için vaktiniz kalır ve o bunun için teşekkür edecektir.

Daha da iyisi: Günlük hayattan kaçın ve evde kalmak yerine romantik bir yolculuğa çıkın. Ateşi yeniden alevlendirin ve çocuklarınız olsun ya da olmasın ikinci balayınız gibi davranın.

Kadınları mutlu etmek!

Çok kolay: Gerekli düzenlemeleri yapın, büyükanne ve büyükbabaları arayın ve onlara bunun neden önemli olduğunu açıklayın. Evlilik yıldönümü yaklaşırken bunu yapmak en iyisidir. Özgürlüğüne bayılacak!

Evde çalış!

Eğer evde kalan bir anneysen, bu harika! Bu zor bir iş ama ne yazık ki bir sürü iş ve ödenmemiş faturalar var. Bu yüzden evde çalışarak kazanacağın küçük bir gelir ile katkıda bulunmandan çok mutlu olur. Üzerinde daha az baskı hisseder ve aile için daha fazla paranız olur.

Bu çok kolay: Çocuklar yeterince büyüdüğünde, yarı zamanlı bir iş bul, ya da evden bir şekilde çalışmaya çalışın ve kendi paranızı kazanın. O sizin, çocuklarınız için banka hesabında para biriktirdiğinizi görmekten çok mutlu olacaktır. Ve bir sürü ailece kullanacağınız ekstra fırsatlara kavuşursunuz (büyük tatiller, çocuklar için yüksek öğrenim vb).

Ona bir Adam Mağarası ayarlayın!

Bu ona bir ziyafet gibi gelecek! Bu her erkek için farklıdır ama istekleri ne olursa olsun, onu evin bir köşesinde adam mağarasına dahil edin ve onunla onu şaşırtın. Onu anladığını bilecek ve evde kendine ait bir yer olması onu mutlu edecek. Bu bir oyun konsolu, ona ait bir telefon ya da her hangi bir oda olabilir.

Çok kolay: Evde bir yer bul ve onun yap! Yalnız zaman geçirme arzusunu ve bunun tamamen normal olduğunu anlayın.

Mağra adamına saygı!
Mağra adamına saygı!

Sözün özü!

Erkekleri mutlu etmek konusunda sonuçlar:

Ne de olsa bir erkeği mutlu etmek o kadar da zor değil. Yukarıdaki kurallara uyun sonunda her şey yoluna girecektir.

Unutmayın ki, en azından dikkatini çekecektir. Bu nedenle, yukarıda, sizinle paylaştığımız her bir fikri ve ipucunu uygulayarak denizde boğulmanıza gerek yoktur.

What men think?

Bunun yerine, ona orada burada şükran göstermeniz zaten çok şey anlamına gelebilir. Ya da her iki haftada bir onun seçtiği aktivite ile meşgul olmanız… Bular genellikle geçmişte yapmadığınız şeyler olacaktır ve onu mutlu eder!

Ayrıca gerçekten sevecen ve verici olmanın herhangi bir sağlıklı ilişki için anahtar olduğunu unutmayın ve muhtemelen adamınız mutlu hissedince ödülünüzü alıp, takdir edilmeyi hissedeceksiniz ve size daha fazla yardımcı olduğunu göreceksiniz.

Sevdiğiniz erkeğini mutlu etmek günlük yaşamınız için bir görev neden olmasın?

Bazen onu neşelendiren küçük şeyler olabilir, mesela sandalyesine bir fincan kahve getirmek gibi ve bazen de onu mutlu etmek için kocaman vücut geliştirme ağırlıklarını kaldırmaya çalışmak en sevdiği spor takımını görmek için ona bilet almak gibi…

Ne olursa olsun siz hoşlanmasanız da adamınız kendine ait dünyası var ve onu yaşamak istiyor ve siz onu gezegendeki en mutlu adam yapmayı hedefliyoruz, o zaman ona saygı duyun!

Açıkçası bunu söylemeye gerek yok ama o da sevgi, çaba ve sınırsız ilginizin karşılığında hak ettiğiniz sevgiyi aynı şekilde vermek zorundadır!

Peki ama “Duygusal olarak kapalı” adamları ne yapacağız?

Neden bazı Erkekler Duygusal Olarak Kullanılamaz ? 

Bu çok sık olur: kadınlar erkeklerle çıkıyor ve her şey harika gidiyor, eylemleri ve sözleri kadınları uçuruyor birbirlerine hayranlar…

Ancak yola çıkıldığında ve ilişki birbirleriyle evlenmekle sonuçlandığında, kadınlar onun iş ortağı veya erkek arkadaşı haline gelmiştir. Yaygın olarak tanımlanan haliyle “duygusal olarak kullanılamaz”.

Sevdiğiniz insana yaklaşamadığında reddedilmiş hissetmek kolaydır.

Erkekleri mutlu etmek zor mu?
Erkekleri mutlu etmek zor mu?

Erkekler doğaları gereği duygularını paylaşmakta kadınlardan çok daha ketum ve sınırlı olma eğilimindedirler. Fikirler hakkında, ne düşünen bir adam olduğunu anlamak için onunla  konuşa bilmek için bu makaleyi okuyun!

Onu rahat hissetmek için daha fazla kişisel alana sahip olmalıdır, bu bir adam ile iletişim kurmak için harika bir yoldur! Ya da aynı zamanda mesajlaşma, sosyal medyayı mizahi bir biçimde kullanma yoluyla da olabilir.

Örneğin, bu yazıda onu gülümsetme ve her ikiniz hakkında iyi hissettirmek için yapmak gereken öneriler ve bazı büyük fikirler vardır.

Seni sevdiğini anla.

Çoğu zaman, erkekler duygusal olmayı zayıflık belirtisi olarak görürler. Ne yazık ki, toplum bu yüzeysel görünümü ve erkeklerin nasıl “olması gerektiğini” ya da bir klişe olarak “nasıl olması gerektiğini” sınıflandırmayı destekler.

Ama artık devrimsel olarak hem kadın hem de erkeklerin ilişkilerinde almış oldukları tarihsel roller ve klasik anlayış artık değişti.

Erkeklerden tarih boyunca güçlü, azimli ve dayanıklı olmaları istenmekteydi.

Şimdi onlardan değişmelerini ve duygusal olarak bize açılmalarını istiyoruz, endişelerini, korkularını, umutlarını ve arzularını paylaşarak kendilerini savunmasız hale getirmelerini istiyoruz. Bu sadece erkeklerin genellikle çok rahat olmadığı bir durumdur.

Erkekleri mutlu etmek için veya kadınları mutlu etmek için temel konu elbette sağlıklı bir ilişkiyi inşa etmektir. Bunun için en önemli maddenin onu anlamaya çalışmak ve saygı olduğunu unutmayın! Ancak, bunu yapmak için mutlaka adamın size duygusal olarak açılması ya da karakterini değiştirmesi gerekmez!

Burada öğrendiklerinizi yanlış şekilde kullanmayın ve yargılamayın; duygusal olarak kullanılamaz olmak onun zihnindedir. Kesinlikle size gerçekten aşık olmadığı ve sizi derinden önemsemediği anlamına gelmez! Kutudan çıkın ve o da sizi görsün!

Kadınları mutlu etmek mümkün müdür bu tartışılmaktadır! Bunun yanında yukarıda anlatılanlar her erkeğin kalbinin ve hayallerinin anahtarıdır. Size anahtarı çevirmek kalıyor, emin olabilirsiniz!

semihbulgur.com 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.