Bilim Teknoloji

Flash Player 11 Yeniliklerle Karşınızda!

Flash Player 11 Yeniliklerle Karşınızda | Flash player ne işe yarar? Android telefonunuzda veya tabletinizde, bir sitenin içeriğinde olması gerekenden daha fazla boş kutuyu görüntülemek için bir flash player gerektiğini belirten bir hata mesajıyla karşılaştınız mı? İşte bu can sıkıcı sorunu Flash Player halleder! Adobe Flash Player 11, cihazınızla erişebileceğiniz herhangi bir web sitesinden flaş içeriğini görüntüleme olanağı vererek bu sorunu çözer.

Flash Player 11 nedir, ne işe yarar?

Adobe Flash Player 11’i yüklemek, Android telefonunuzda veya tabletinizde web’de gezinmeyi masaüstü veya dizüstü kişisel bilgisayar kullanmak gibi bir hale getirir. Kullandığınız cihazın işlem hızını yavaşlatmadan içeriği yeterince görüntüleyecek kadar güçlü olduğundan emin olmak önemlidir. Ancak güç vehız sizin için bir endişe olmadığı sürece, bu uygulama tarafından sağlanan hizmeti takdir edersiniz..

Adobe Flash Player, Android telefonunuza veya tabletinize flash web içeriğini istediğiniz zaman görüntüleme olanağı sunarak bilgisayar deneyimini avucunuzun içine alır. Bu uygulama ile artık bilgisayarınızın önünde oturmak yerine mobil cihazlardan da istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz.

Yeni Flash player!
Yeni Flash player!

Flash player 11 Artılar Eksiler!

Artıları!

  • Kullanıcılara mobil cihazlarında flash içeriği görüntüleme olanağı sağlar.

Eksileri!

  • Cihazınız içeriğin indirilmesini yönetecek kadar güçlü değilse sizi yavaşlatabilir.

Flash Playergüncellemesi!

Flash Player’in 64 Bit ve en son sürümü olan Flash Player 11 yayınlandı.

Flash Player  Windows, Linux ve Mac OSX için kullanılabilir durumda. Mobil cihazlar için ise Android ve BlackBerry Tablet kullanıcıları yararlanabiliyorlar.

Flash Player Yeniliklerle Karşınızda!

Flash Player’in bu yeni sürümünde artık bir de Windows için 64 Bit sürümü mevcut. 2D ve 3D hızlandırması için yazılım artık DirectX kütüphanesinden faydalanabilecek. Mac OSX ve Linux tarafında ise bu görevi OpenGL üstleniyor. Ve yine yeni sürümün getirdikleri arasında video chat esnasında H.264 çözümleme desteği ve ayrıca JPEG-XR resim biçimlerine de destek eklenmiş.

Chrome kullanıcılarının Flash Player için herhangi bir şey yapmasına gerek yok zira tarayıcı yeni sürümle birlikte otomatik güncelleme yapabiliyor. Güncellemeler artık dijital dünyanın bir parçası oldu ve biz teknoloji severler onları çok iyi takip etmeliyiz.

Internet Explorer ve Firefox kullanıcılarının güncelleme indirmeleri gerekecektir. Flash Player 11’i buradan indirebilirsiniz!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.