Bilim Teknoloji

Facebook Üzerinden Dosya Paylaşmak

Facebook Üzerinden Dosya Paylaşmak | Facebook’ta arkadaşlarınızla gizli ve güvenli bir dosya paylaşımı yapmak ister misiniz ? Facebooktan Dosya Paylaşmak için cevabınız evet ise bu uygulama tam sizin için.

Facebook Üzerinden Dosya Paylaşmak,

Arkadaşlarınızla dosya paylaşımında bulunuyorsanız bunun için mutlaka Hotfie gibi web tabanlı hizmet ya da Dropbox benzeri bir programdan yararlanıyorsunuzdur. Oldukça kullanışlı ve pratik olan bu programlar Facebook üzerinden dosya göndermek istediğinizde tam anlamıyla ihtiyacınızı karşılayamayabilir.

Facebook’ta gizlilik,

Facebooktan arkadaşlarınızla gizli ve güvenli dosya paylaşımı yapmak istiyorsanız FileFly uygulaması tam size göre. Piyasadaki en iyi Facebook uygulamalardan biri olan FileFly’ı kullanmak için Facebook’ta oturum açmanız yeterli. İstediğiniz dosyayı FileFly’a yükleyerek dilediğiniz arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınız FileFly kullanmıyorsa onlarla bir dosya paylaşımında bulunduğunuza dair bir mesaj alacaktır. Mesajın ardından FileFly kullanmaya başlayan arkadaşlarınız, paylaştığınız dosyaya erişim sağlayabilecekler.

Facebook üzerinden FileFly‘ı ücretsiz kullanmanın linki işte budur!

Facebook üzerinden hayatımızı paylaşmışız! Bir kaç dosya paylaşsak ne olur!

Facebook Üzerinden Dosya Paylaşmak! Dosya yüklemede Google’a Rakip mi oluyor?

Facebook, yeni dosya paylaşım hizmetiyle Google Drive’a rakip oluyor. Grupları kullanarak Facebook’taki herkese belge yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Facebook, bir grup içindeki dosyaları paylaşmanıza izin verir. Grubun üyesi olan herkes grup içindeki dosyaları yükleyebilir ve paylaşabilir (kayıt nakil izninin yalnızca yöneticide olması dışında). Yüklenen bir dosyanın görünürlüğü, yalnızca herkese açık veya yalnızca üyeler olabilen grup gizlilik politikasına da bağlıdır.

Facebook dosya paylaşımı
Facebook dosya paylaşımı

Facebook Upload’ın özellikleri.

Facebook’un yükleme özelliğinin hızlı bir özeti.

Tek tek dosyalar 25Mb’dan büyük olmaması şartı ile yükleyebilirsiniz. Yükleyebileceğiniz dosya sayısı için bir sınır yoktur.

Gizlilik ayarları, dosyaları kimlerin indirebileceğini kontrol etmek için kolayca ayarlanabilir.

Yürütülebilir dosyalar ve müzik dosyaları dışında hemen hemen her tür dosya yüklenebilir.

Sürüm denetimi, özellikle düzenli aralıklarla yüklemeniz gerektiğinde dosyaların yönetimini gerçekten kolaylaştırır.

Yüklemeler kullanıcılar tarafından spam veya yasa dışı olarak işaretlenebilir.

Metin, resim, kelime belgeleri vb. Görüntülerin ve basit metnin ön izlemeleri açılır kutularda işlenirken, word belgeleri Microsoft’un çevrimiçi ofis uygulaması kullanılarak ön izlenebilir.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.