Bilim Teknoloji

Facebook Uygulamaları! Hesabınızı Masaüstünden Takip Edin

Facebook Uygulamaları! Hesabınızı Masaüstünden Takip Edin | Facebook, bir sürü uygulaması olan büyük bir şirkettir. Bazı Facebook uygulamalarına ve ne yaptıklarına bir göz atalım!

Daha kolay facebook
Daha kolay facebook

Facebook dünyanın en popüler sosyal medya hizmetidir. 37.000’den fazla çalışanı ve 2.38 milyar aylık aktif kullanıcısı vardır. Ayrıca iyi bir uygulama koleksiyonuna sahip ve hepsi çeşitli işlere yarar. İçerik değişebilir ancak hepsi Facebook ile çeşitli şekillerde etkileşim kurmanıza izin verir. İşte bazı Facebook uygulamaları ve ne yaptıklarını görelim.

Facebook Uygulamaları!

Küçük bir açıklama yapmak istiyoruz. Mevcut Facebook uygulamalarında bulunan birçok Facebook ürünü vardır. Örneğin, Facebook videoları, Facebook Marketplace ve Facebook Dating normal Facebook uygulamasında bulunur ve ayrı ürünler değildir. Biraz kafa karıştırıcı ama aşağıdaki uygulamalarla tüketiciye yönelik tüm Facebook özelliklerine erişebilirsiniz.

FaceBook Lite!

Facebook ve Facebook Lite, sosyal medya sitesinin yüzünü temsil eder. Arkadaşlarınızla etkileşim kurabilir, bildirimleri kontrol edebilir, etkinlikleri görebilir, video izleyebilir ve tüm normal Facebook eylemlerini yapabilirsiniz. Normal sürüm daha fazla grafik ve daha fazla özelliğe sahipken, Facebook Lite daha az veriye sahip ve telefon iletişiminde daha iyi çalışmaya odaklanıyor. Facebook’tan hoşlanıyor ancak resmi uygulamadan nefret ediyorsanız. Sizin için daha iyi çalışıp çalışmadığını görmek için Lite sürümünü denemenizi öneririz.

Facebook uygulamaları
Facebook uygulamaları

Facebook Uygulamaları! Artık Facebook daha kolay!

Bu masaüstü eklentisi ile artık facebook hesabınızı masaüstünüzden takip edebilirsiniz. Yani artık browser ile uğraşmanıza gerek yok kolay olanı kolaylaştırmışlar artık Facebook masa üstünde.

Tarayıcınızda açmanıza gerek kalmadan bildirimleri ve yeni girdileri anlık olarak görebilirsiniz.

Özellikle facebookta çok zaman kaybettiğini düşünenlere hitap ettiği gibi , tarayıcıdan sıkılanlar içinde çok güzel bir uygulama.

Artık Facebook masa üstünde,

Fliptoast adlı bu masaüstü uygulamasının aslında çok alternatifi de yok. Alanında en iyi uygulama sayılır.

Facebook üzerinden arkadaşlarınızla sohbet etme imkanı dahi sunan bu uygulamada bildirimleri eş zamanlı olarak alabileceksiniz. Hatta program sayesinde albüm oluşturmak o kadar kolay ki, resimleri sadece sürükleyip bırakıyorsunuz ve bilgilerini giriyorsunuz bu kadar.

Semih Bulgur

l am a knowledge worker who works hard to make you informed about original knowledges from international sources!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın. Please Close The Ads Protector.